05.10.2021 - 12:46

Lig Merkezi Her Hafta Sonu beIN Sports Haber’de

beIN Sports’un liglerdeki son durumun mercek altına alındığı programı Lig Merkezi, her hafta sonu futbolseverlerle buluşuyor. Hafta sonları 13.00’te Burak Ölmez’in sunumu Olcay Çakır ve Tunç Kayacı’nın yorumlarıyla futbolseverlerin karşısına çıkan Lig Merkezi programını beIN Sports Haber ekranlarından izleyebilirsiniz.

beIN Sports, son dönemde şifresiz kanaldan yayınladığı programların sayısını arttırdı. Maçlardaki son dakika gelişmelerinin masaya yatırıldığı programlardan biri de Lig Merkezi. Her hafta sonu 13.00’te beIN Sports Haber ekranlarında izleyicilerle buluşan Lig Merkezi programında Burak Ölmez, Olcay Çakır ve Tunç Kayacı yer alıyor.

Canlı Bağlantılar, Son Dakika Gelişmeleri


Lig Merkezi programında 13.30 kuşağında oynanan mücadelenin öncesinde ve sonrasında canlı bağlantılara imza atılıyor. Takımlardan son dakika gelişmelerinin de yer aldığı programda Fransa Ligue 1 ve Bundesliga da masaya yatırılıyor. 

Burak Ölmez Kimdir?


Yaklaşık 6 yıldır Digiturk’te görev yapan Burak Ölmez, geçtiğimiz yıllarda kanalın muhabirlerinden biriydi. Birçok maçta görev alan Ölmez, son dönemde beIN Sports Haber’deki programlarda sunuculuk görevini üstleniyor.

Olcay Çakır Kimdir?


Gazeteci, yazar ve spor yorumcusu Olcay Çakır Fotomaç Gazetesi yazarlığı ve A Haber ekranlarında yorumcu olarak yer alarak sporseverlerin karşısına çıkmıştır. Geçtiğimiz yıllarda beIN Sports ekranlarına transfer olan Olcay Çakır, lig maçlarında yorumculuk görevini de üstlenmiştir. Son dönemde beIN Sports Haber’deki programlarda görev alan Olcay Çakır, Lig Merkezi programında futbolseverlerin karşısına çıkmaya devam etmektedir.

Tunç Kayacı Kimdir?


beIN Sports’un TFF 1'inci Lig yayın haklarını almasının ardından kadrosuna kattığı Tunç Kayacı, Türkiye’de TFF 1'inci Lig üzerine çalışmalar yapan en önemli isimlerden biridir. beIN Sports ekranlarında yıllarca TFF 1'inci Lig maçlarında yorumcu olarak görev yapan Kayacı, yeni sezonla birlikte beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarında farklı programlarda da görev alıyor. Kuşak Çatışması programıyla dikkat çeken Tunç Kayacı’nın yer aldığı bir diğer program Lig Merkezi’dir. İlerleyen günlerde Tunç Kayacı’nın farklı programlarda da futbolseverlerin karşısına çıkması bekleniyor.


Diğer Haberler

Futbolun Şehirleri Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Futbolun Şehirleri, her Perşembe beIN Sports HD 1 ekranlarında futbolseverlerle buluşturuyor. Bir belgesel edasıyla hazırlanan programın sunucusu ise Barbaros Çıdal.
Lig Merkezi Her Hafta Sonu beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un liglerdeki son durumun mercek altına alındığı programı Lig Merkezi, her hafta sonu futbolseverlerle buluşuyor. Hafta sonları 13.00’te Burak Ölmez’in sunumu Olcay Çakır ve Tunç Kayacı’nın yorumlarıyla futbolseverlerin karşısına çıkan Lig Merkezi programını beIN Sports Haber ekranlarından izleyebilirsiniz.
Final Her Salı beIN Sports HD 1’de
Süper Lig’de geride kalan haftanın değerlendirildiği Final programı, her Salı günü 22.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Ali Okancı’nın sunduğu Tolga Zengin ve Ali Gültiken’in yorumlarıyla renk kattığı Final’i beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz.
Spor Gazetesi Hafta İçi Her Gün 11.00’de Tivibu Spor’da
Tivibu Spor’un sevilen programı Spor Gazetesi, hafta içi her gün 11.00’de futbolseverlerle buluşuyor. Erkut Öztürk ve Altan Tanrıkulu’nun yer aldığı programı, Tivibu Spor ekranlarından şifresiz olarak izleyebilirsiniz.
Kuşak Çatışması Her Çarşamba 21.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Kuşak Çatışması, her Çarşamba 21.00’de izleyicilerle buluşuyor. Mert Yüksektepe, Raşit Altun ve Tunç Kayacı’nın Süper Lig maçlarını mercek altına aldığı programı beIN Sports aboneleri naklen izleyebilirler.
Kaleci ve Golcü Her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un ilgi çekici programlarından biri olma yolunda ilerleyen Kaleci ve Golcü, her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Süper Lig’de kurtarışları Tolga Zengin’in, golleri ise Ali Gültiken’in yorumladığı Kaleci ve Golcü programını, beIN Sports HD 1 ve beIN Connect üzerinden izleyebilirsiniz.
Önder Özen ve Emre Özcan Socrates Dergi’de Türk Futbolunun Sorunlarına Değinecek
Socrates Dergi, Youtube’da özel bir seriye başlayacağını duyurdu. Her Cuma günü Önder Özen ve Emre Özcan, 8 bölümlük mini seride Socrates Dergi Youtube abonelerinin karşısına çıkacak.
Muhabir Masası Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un 2021/22 sezonuyla birlikte imza atmaya başladığı programlardan Muhabir Masası, her Perşembe 20.00 beIN Sports HD 1’de. Hafta içi Süper Lig maçlarının olmadığı haftalarda beIN Sports’un başarılı muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri derlediği Muhabir Masası programını, beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.
beIN Manşet Hafta İçin Her Gün beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı beIN Manşet, hafta içi her gün saat 11.00’de beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarında sporseverlerle buluşuyor. Murat Caner’in sunumu, Uğur Meleke’nin yorumlarıyla hafta içi her gün futbol dünyasından önemli gelişmeleri beIN Manşet programında bulabilirsiniz.
beIN Tenis Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un yeni programlarından beIN Tenis, yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başladı. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu beIN Tenis programını, her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından izleyebilirsiniz.