03.07.2020 | Cuma
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
17:00
03.07.2020
Slutsk
Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
Zalgiris Vilnius
Zalgiris Vilnius
18:00
03.07.2020
Banga
Banga
Litvanya A Lyga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Smolevichi
Smolevichi
19:00
03.07.2020
Brest
Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
MFK Chrudim
MFK Chrudim
19:00
03.07.2020
Pardubice
Pardubice
Çekya 2.Ligi
Bein Sports 4
Portsmouth
Portsmouth
19:30
03.07.2020
Oxford Utd
Oxford Utd
İngiltere EFL League 1 Play-Off
Bilyoner TV
Pisa
Pisa
19:45
03.07.2020
Cittadella
Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV
FK  Panevezys
FK Panevezys
20:00
03.07.2020
Kauno Zalgiris
Kauno Zalgiris
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
Gaz Metan
Gaz Metan
20:00
03.07.2020
Craiova
Craiova
Romanya Liga 1
La Liga 123 Youtube
Girona
Girona
20:30
03.07.2020
Real Zaragoza
Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
Bein Sports 1
Denizlispor
Denizlispor
21:00
03.07.2020
Gaziantep FK
Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
Santa Clara
Santa Clara
21:15
03.07.2020
Maritimo
Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bein Sports 3
Fleetwood Town
Fleetwood Town
21:30
03.07.2020
Wycombe
Wycombe
İngiltere EFL League 1 Play-Off
Bilyoner TV
Salernitana
Salernitana
22:00
03.07.2020
Juve Stabia
Juve Stabia
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Virtus Entella
Virtus Entella
22:00
03.07.2020
Chievo
Chievo
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Venezia
Venezia
22:00
03.07.2020
Empoli
Empoli
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Trapani
Trapani
22:00
03.07.2020
Livorno
Livorno
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Frosinone
Frosinone
22:00
03.07.2020
Spezia
Spezia
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Perugia
Perugia
22:00
03.07.2020
Pordenone
Pordenone
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Crotone
Crotone
22:00
03.07.2020
Benevento
Benevento
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Cremonese
Cremonese
22:00
03.07.2020
Pescara
Pescara
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Cosenza
Cosenza
22:00
03.07.2020
Ascoli
Ascoli
İtalya Serie B
Bein Sports 4
Charlton Athletic
Charlton Athletic
22:15
03.07.2020
Millwall
Millwall
İngiltere Championship
CBC Sport
Atletico Madrid
Atletico Madrid
23:00
03.07.2020
Mallorca
Mallorca
İspanya La Liga
Bilyoner TV
Valur
Valur
23:00
03.07.2020
Akranes
Akranes
İzlanda Úrvalsdeild
04.07.2020 | Cumartesi
Bilyoner TV
Jeonnam Dragons
Jeonnam Dragons
12:00
04.07.2020
Ansan Greeners
Ansan Greeners
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
Ulsan
Ulsan
12:00
04.07.2020
Incheon
Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
Albirex Niigata
Albirex Niigata
12:00
04.07.2020
Kanazawa
Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Yamaga
Yamaga
12:00
04.07.2020
Kofu
Kofu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Gamba Osaka
Gamba Osaka
12:00
04.07.2020
Cerezo Osaka
Cerezo Osaka
JPN J1 League
Bilyoner TV
Shimizu S Pulse
Shimizu S Pulse
12:00
04.07.2020
Nagoya
Nagoya
JPN J1 League
Bilyoner TV
Yokohama FC
Yokohama FC
12:00
04.07.2020
Sapporo
Sapporo
JPN J1 League
Bilyoner TV
Oita
Oita
12:30
04.07.2020
Sagan Tosu
Sagan Tosu
JPN J1 League
Bilyoner TV
Seoul E Land
Seoul E Land
13:00
04.07.2020
Suwon
Suwon
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
Gangwon
Gangwon
13:00
04.07.2020
Busan
Busan
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka
13:00
04.07.2020
V Varen Nagasaki
V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Kitakyushu
Kitakyushu
13:00
04.07.2020
Ryukyu
Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Machida
Machida
13:00
04.07.2020
Yamagata
Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Mito
Mito
13:00
04.07.2020
Chiba
Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Omiya Ardija
Omiya Ardija
13:00
04.07.2020
Kusatsu
Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Tokushima
Tokushima
13:00
04.07.2020
Kyoto
Kyoto
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol
13:00
04.07.2020
Tokyo
Tokyo
JPN J1 League
Bilyoner TV
Kawasaki Frontale
Kawasaki Frontale
13:00
04.07.2020
Kashima Antlers
Kashima Antlers
JPN J1 League
Bilyoner TV
Shonan Bellmar
Shonan Bellmar
13:00
04.07.2020
Vegalta Sendai
Vegalta Sendai
JPN J1 League
Bilyoner TV
Urawa
Urawa
13:00
04.07.2020
Yokohama Marinos
Yokohama Marinos
JPN J1 League
Bilyoner TV
Vissel Kobe
Vissel Kobe
13:30
04.07.2020
Hiroshima
Hiroshima
JPN J1 League
Bilyoner TV
Suwon
Suwon
14:00
04.07.2020
FC Seoul
FC Seoul
Güney Kore K-League
S Sport Plus
Norwich City
Norwich City
14:30
04.07.2020
Brighton
Brighton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 4
Derby County
Derby County
14:30
04.07.2020
Nottingham Forest
Nottingham Forest
İngiltere Championship
Almanya FF Youtube
1860 Münih
1860 Münih
15:00
04.07.2020
Ingolstadt
Ingolstadt
Almanya Bundesliga 3
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
BATE Borisov
BATE Borisov
16:00
04.07.2020
Energetik BGU
Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
Dinamo Moskova
Dinamo Moskova
16:30
04.07.2020
Arsenal Tula
Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bein Sports 4
Bristol City
Bristol City
17:00
04.07.2020
Cardiff City
Cardiff City
İngiltere Championship
TRT Spor HD
Leicester
Leicester
17:00
04.07.2020
Crystal Palace
Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
Manchester Utd
Manchester Utd
17:00
04.07.2020
Bournemouth
Bournemouth
İngiltere Premier Lig
Bilyoner TV
Fjolnir
Fjolnir
17:00
04.07.2020
Fylkir
Fylkir
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV
Grotta
Grotta
17:00
04.07.2020
Kopavogur
Kopavogur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV
Lisen SK
Lisen SK
18:00
04.07.2020
Dukla Prag
Dukla Prag
Çekya 2.Ligi
La Liga 123 Youtube
Racing Santander
Racing Santander
18:00
04.07.2020
Elche
Elche
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Numancia
Numancia
18:00
04.07.2020
Extremadura
Extremadura
İspanya La Liga 2
D Smart Youtube
Celta Vigo
Celta Vigo
18:00
04.07.2020
Real Betis
Real Betis
İspanya La Liga
Bilyoner TV
Viktoria Zizkov
Viktoria Zizkov
18:00
04.07.2020
S&B Vlasim
S&B Vlasim
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
Slavoj Vysehrad
Slavoj Vysehrad
18:00
04.07.2020
Brno
Brno
Çekya 2.Ligi
DFB TV
Wolfsburg
Wolfsburg
18:00
04.07.2020
Essen
Essen
Kadınlar Almanya Kupası
Bilyoner TV
Jihlava
Jihlava
18:00
04.07.2020
Prostejov
Prostejov
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
Hradec Kralove
Hradec Kralove
18:00
04.07.2020
Usti Nad Labern
Usti Nad Labern
Çekya 2.Ligi
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Gorodeja
Gorodeja
18:00
04.07.2020
FC Vitebsk
FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
18:00
04.07.2020
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
Belarus U19 Kadınlar Ligi
Bilyoner TV
WSG Tirol
WSG Tirol
18:00
04.07.2020
Admira
Admira
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
St.Polten
St.Polten
18:00
04.07.2020
Altach
Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
Austria Vienna
Austria Vienna
18:00
04.07.2020
Mattersburg
Mattersburg
Avusturya Bundesliga
Bein Sports 3
Juventus
Juventus
18:15
04.07.2020
Torino
Torino
İtalya Serie A
Bilyoner TV
Samara
Samara
18:30
04.07.2020
Rostov
Rostov
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
Spartak Moskova
Spartak Moskova
18:30
04.07.2020
Tambov
Tambov
Rusya Premier Lig
Bein Sports 1
Ankaragücü
Ankaragücü
18:30
04.07.2020
Alanyaspor
Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Y.Malatyaspor
Y.Malatyaspor
18:30
04.07.2020
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig
Club Brugge Youtube
Club Brugge
Club Brugge
19:00
04.07.2020
Leuven
Leuven
Hazırlık Maçı
Bilyoner TV
Suduva
Suduva
19:00
04.07.2020
Riteriai
Riteriai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
Start
Start
19:00
04.07.2020
Viking
Viking
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Vitoria Setubal
Vitoria Setubal
19:00
04.07.2020
Paços Ferreira
Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
19:15
04.07.2020
Volos
Volos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
Basel
Basel
19:15
04.07.2020
Neuchatel Xamax
Neuchatel Xamax
İsviçre Süper Ligi
Dinamo TV Youtube
Dinamo Kiev
Dinamo Kiev
19:30
04.07.2020
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
Ukrayna Premier Ligi
Bilyoner TV
Lamia
Lamia
19:30
04.07.2020
Xanthi
Xanthi
Yunanistan Süper Ligi
S Sport Plus
Wolves
Wolves
19:30
04.07.2020
Arsenal
Arsenal
İngiltere Premier Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Neman
Neman
20:00
04.07.2020
Isloch Minsk
Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
KR Reykjavik
KR Reykjavik
20:00
04.07.2020
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV
Steaua Bükreş
Steaua Bükreş
20:00
04.07.2020
Botosani
Botosani
Romanya Liga 1
Bein Sports Max 1
Bursaspor
Bursaspor
20:00
04.07.2020
Altınordu
Altınordu
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
Menemenspor
Menemenspor
20:00
04.07.2020
Adanaspor
Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
Bilyoner TV
Akhmat
Akhmat
20:30
04.07.2020
CSKA Moskova
CSKA Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
20:30
04.07.2020
Sochi
Sochi
Rusya Premier Lig
Smart Spor Kanal 82
Valladolid
Valladolid
20:30
04.07.2020
Alaves
Alaves
İspanya La Liga
Bein Sports 3
Sassuolo
Sassuolo
20:30
04.07.2020
Lecce
Lecce
İtalya Serie A
La Liga 123 Youtube
Almeria
Almeria
20:30
04.07.2020
Tenerife
Tenerife
İspanya La Liga 2
Spor Smart
Bayern Münih
Bayern Münih
21:00
04.07.2020
Leverkusen
Leverkusen
Almanya Kupası DFB Pokal
Bein Sports 2
Antalyaspor
Antalyaspor
21:00
04.07.2020
M.Başakşehir
M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
Fenerbahçe
Fenerbahçe
21:00
04.07.2020
Göztepe
Göztepe
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
Portimonense
Portimonense
21:15
04.07.2020
Guimaraes
Guimaraes
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
OFI Crete
OFI Crete
21:30
04.07.2020
PAOK
PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
Valerenga
Valerenga
21:30
04.07.2020
Aalesund
Aalesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
FC Zurich
FC Zurich
21:30
04.07.2020
Servette
Servette
İsviçre Süper Ligi
S Sport Plus
Chelsea
Chelsea
22:00
04.07.2020
Watford
Watford
İngiltere Premier Lig
La Liga 123 Youtube
Cadiz
Cadiz
22:45
04.07.2020
Real Oviedo
Real Oviedo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Fuenlabrada
Fuenlabrada
22:45
04.07.2020
Mirandes
Mirandes
İspanya La Liga 2
Bein Sports 3
Lazio
Lazio
22:45
04.07.2020
Milan
Milan
İtalya Serie A
Spor Smart
Granada
Granada
23:00
04.07.2020
Valencia
Valencia
İspanya La Liga
S Sport Plus
Benfica
Benfica
23:15
04.07.2020
Boavista
Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
Braga
Braga
23:30
04.07.2020
Aves
Aves
Portekiz Liga NOS
05.07.2020 | Pazar
Tayvan FF Youtube
Ming Chuan Uni.
Ming Chuan Uni.
11:00
05.07.2020
Taipower
Taipower
Tayvan Premier Ligi
Tayvan FF Youtube
NTUS
NTUS
11:00
05.07.2020
Hang Yuen
Hang Yuen
Tayvan Premier Ligi
Tayvan FF Youtube
Red Lions
Red Lions
11:00
05.07.2020
Taiwan Steel
Taiwan Steel
Tayvan Premier Ligi
Tayvan FF Youtube
Taipei Tatung
Taipei Tatung
11:00
05.07.2020
Taichung
Taichung
Tayvan Premier Ligi
Bilyoner TV
Iwata
Iwata
12:00
05.07.2020
Okayama
Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Seongnam
Seongnam
13:00
05.07.2020
Pohang
Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
Plt. Lasi
Plt. Lasi
13:00
05.07.2020
Sepsi
Sepsi
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
Tochigi
Tochigi
13:00
05.07.2020
Verdy
Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Renofa Yamaguchi
Renofa Yamaguchi
13:00
05.07.2020
Ehime
Ehime
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Sangju Sangmu
Sangju Sangmu
13:00
05.07.2020
Jeonbuk
Jeonbuk
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
Chungnam Asan
Chungnam Asan
13:00
05.07.2020
Gyeongnam
Gyeongnam
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
Anyang
Anyang
13:00
05.07.2020
Jeju United
Jeju United
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
Gwangju
Gwangju
13:00
05.07.2020
Daegu
Daegu
Güney Kore K-League
S Sport Plus
Burnley
Burnley
14:00
05.07.2020
Sheffield Utd
Sheffield Utd
İngiltere Premier Lig
CBC Sport
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
15:00
05.07.2020
Real Madrid
Real Madrid
İspanya La Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Bobruichanka
Bobruichanka
16:00
05.07.2020
Beyaz Rusya
Beyaz Rusya
Belarus U19 Kadınlar Ligi
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
FC Minsk
FC Minsk
16:00
05.07.2020
Belshina
Belshina
Belarus Vysshaya Liga
TRT Spor HD
Newcastle
Newcastle
16:15
05.07.2020
West Ham
West Ham
İngiltere Premier Lig
Bilyoner TV
Ufa
Ufa
16:30
05.07.2020
Ural
Ural
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
Young Boys
Young Boys
17:00
05.07.2020
Lugano
Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
Ac. Clinceni
Ac. Clinceni
17:00
05.07.2020
Dinamo Bükreş
Dinamo Bükreş
Romanya Liga 1
Bein Sports 4
Swansea
Swansea
17:00
05.07.2020
Sheffield W.
Sheffield W.
İngiltere Championship
Bilyoner TV
St.Gallen
St.Gallen
17:00
05.07.2020
Sion
Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
Luzern
Luzern
17:00
05.07.2020
Thun
Thun
İsviçre Süper Ligi
Bein Sports Max 2
Giresunspor
Giresunspor
17:30
05.07.2020
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
Hatayspor
Hatayspor
17:30
05.07.2020
Keçiörengücü
Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
La Liga 123 Youtube
La Coruna
La Coruna
18:00
05.07.2020
Huesca
Huesca
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
Fotbal Trinec
Fotbal Trinec
18:00
05.07.2020
Banik Sokolov
Banik Sokolov
Çekya 2.Ligi
Spor Smart
Espanyol
Espanyol
18:00
05.07.2020
Leganes
Leganes
İspanya La Liga
Bilyoner TV
Varnsdorf
Varnsdorf
18:00
05.07.2020
Vitkovice
Vitkovice
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
Sturm Graz
Sturm Graz
18:00
05.07.2020
TSV Hartberg
TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Zhodino
Zhodino
18:00
05.07.2020
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Neman
Neman
18:00
05.07.2020
Zorka BDU
Zorka BDU
Belarus U19 Kadınlar Ligi
Bilyoner TV
Wolfsberger
Wolfsberger
18:00
05.07.2020
Rapid Wien
Rapid Wien
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
LASK
LASK
18:00
05.07.2020
Salzburg
Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bein Sports 3
Inter
Inter
18:15
05.07.2020
Bologna
Bologna
İtalya Serie A
S Sport Plus
Liverpool
Liverpool
18:30
05.07.2020
Aston Villa
Aston Villa
İngiltere Premier Lig
Bilyoner TV
Rubin Kazan
Rubin Kazan
18:30
05.07.2020
Orenburg
Orenburg
Rusya Premier Lig
Bein Sports 2
Kasımpaşa
Kasımpaşa
18:30
05.07.2020
Sivasspor
Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
FC Minsk
FC Minsk
19:00
05.07.2020
Botsor Brest
Botsor Brest
Belarus U19 Kadınlar Ligi
Bilyoner TV
Akureyri
Akureyri
19:00
05.07.2020
Breidablik
Breidablik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV
Bodo Glimt
Bodo Glimt
19:00
05.07.2020
Brann
Brann
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Molde
Molde
19:00
05.07.2020
Mjondalen
Mjondalen
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Odds BK
Odds BK
19:00
05.07.2020
Haugesund
Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Sandefjord
Sandefjord
19:00
05.07.2020
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Stromsgodset
Stromsgodset
19:00
05.07.2020
Kristiansund
Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Gil Vicente
Gil Vicente
19:00
05.07.2020
Rio Ave
Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
Aris
Aris
19:15
05.07.2020
AEK
AEK
Yunanistan Süper Ligi
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Rukh Brest
Rukh Brest
20:00
05.07.2020
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
Astra
Astra
20:00
05.07.2020
Cluj
Cluj
Romanya Liga 1
Bein Sports Max 1
Adana Demirspor
Adana Demirspor
20:00
05.07.2020
Altay
Altay
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
Osmanlıspor
Osmanlıspor
20:00
05.07.2020
Ümraniyespor
Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig
Spor Smart
Osasuna
Osasuna
20:30
05.07.2020
Getafe
Getafe
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Las Palmas
Las Palmas
20:30
05.07.2020
Ponferradina
Ponferradina
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Malaga
Malaga
20:30
05.07.2020
Albacete
Albacete
İspanya La Liga 2
Bein Sports beIN Connect
Brescia
Brescia
20:30
05.07.2020
Verona
Verona
İtalya Serie A
Bein Sports 3
Cagliari
Cagliari
20:30
05.07.2020
Atalanta
Atalanta
İtalya Serie A
Bein Sports 4
Parma
Parma
20:30
05.07.2020
Fiorentina
Fiorentina
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Sampdoria
Sampdoria
20:30
05.07.2020
SPAL
SPAL
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Udinese
Udinese
20:30
05.07.2020
Genoa
Genoa
İtalya Serie A
Bilyoner TV
Krasnodar
Krasnodar
20:30
05.07.2020
Zenit
Zenit
Rusya Premier Lig
S Sport Plus
Southampton
Southampton
21:00
05.07.2020
Manchester City
Manchester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 1
Galatasaray
Galatasaray
21:00
05.07.2020
Trabzonspor
Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Konyaspor
Konyaspor
21:00
05.07.2020
Ç.Rizespor
Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
Tondela
Tondela
21:15
05.07.2020
Famalicao
Famalicao
Portekiz Liga NOS
Eurosport
Stabaek
Stabaek
21:30
05.07.2020
Rosenborg
Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Panathinaikos
Panathinaikos
21:30
05.07.2020
Olympiakos
Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
Hafnarfjordur
Hafnarfjordur
22:15
05.07.2020
Stjarnan
Stjarnan
İzlanda Úrvalsdeild
La Liga 123 Youtube
Alcorcon
Alcorcon
22:45
05.07.2020
Lugo
Lugo
İspanya La Liga 2
Bein Sports 3
Napoli
Napoli
22:45
05.07.2020
Roma
Roma
İtalya Serie A
Spor Smart
Villarreal
Villarreal
23:00
05.07.2020
Barcelona
Barcelona
İspanya La Liga
S Sport Plus
Porto
Porto
23:30
05.07.2020
Belenenses
Belenenses
Portekiz Liga NOS
06.07.2020 | Pazartesi
Bilyoner TV
Bucheon
Bucheon
13:00
06.07.2020
Daejeon Citizen
Daejeon Citizen
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
Chindia
Chindia
17:00
06.07.2020
Hermannstadt
Hermannstadt
Romanya Liga 1
Bein Sports Max 1
Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük
17:30
06.07.2020
Boluspor
Boluspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 4
Oxford Utd
Oxford Utd
19:00
06.07.2020
Portsmouth
Portsmouth
İngiltere EFL League 1 Play-Off
Bilyoner TV
Larissa
Larissa
19:30
06.07.2020
Panionios
Panionios
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
Voluntari
Voluntari
20:00
06.07.2020
FC Viitorul
FC Viitorul
Romanya Liga 1
Bein Sports Max 1
Akhisarspor
Akhisarspor
20:00
06.07.2020
Balıkesirspor
Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
Eskişehirspor
Eskişehirspor
20:00
06.07.2020
İstanbulspor
İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig
Bilyoner TV
Atromitos
Atromitos
20:00
06.07.2020
Panetolikos
Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi
CBC Sport
Levante
Levante
20:30
06.07.2020
Real Sociedad
Real Sociedad
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Sporting Gijon
Sporting Gijon
20:30
06.07.2020
Girona
Girona
İspanya La Liga 2
Bein Sports 1
Kayserispor
Kayserispor
21:00
06.07.2020
Beşiktaş
Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
S Sport 2
Heidenheim
Heidenheim
21:30
06.07.2020
Werder Bremen
Werder Bremen
Almanya Bundesliga Play-Out
Bein Sports 4
Wycombe
Wycombe
21:30
06.07.2020
Fleetwood Town
Fleetwood Town
İngiltere EFL League 1 Play-Off
S Sport Plus
Tottenham
Tottenham
22:00
06.07.2020
Everton
Everton
İngiltere Premier Lig
La Liga 123 Youtube
Real Zaragoza
Real Zaragoza
22:45
06.07.2020
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
İspanya La Liga 2
Spor Smart
Sevilla
Sevilla
23:00
06.07.2020
Eibar
Eibar
İspanya La Liga
Uçankuş TV
Moreirense
Moreirense
23:00
06.07.2020
Sporting Lisbon
Sporting Lisbon
Portekiz Liga NOS
07.07.2020 | Salı
Bilyoner TV
KuPS
KuPS
18:30
07.07.2020
Inter Turku
Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
TPS Turku
TPS Turku
18:30
07.07.2020
Ilves
Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
Tambov
Tambov
18:30
07.07.2020
Akhmat
Akhmat
Rusya Premier Lig
Bein Sports 1
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
18:30
07.07.2020
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
S Sport Plus
Crystal Palace
Crystal Palace
20:00
07.07.2020
Chelsea
Chelsea
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
Watford
Watford
20:00
07.07.2020
Norwich City
Norwich City
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok
Lecce
Lecce
20:30
07.07.2020
Lazio
Lazio
İtalya Serie A
Bilyoner TV
Arsenal Tula
Arsenal Tula
20:30
07.07.2020
Samara
Samara
Rusya Premier Lig
Spor Smart
Valencia
Valencia
20:30
07.07.2020
Valladolid
Valladolid
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Mirandes
Mirandes
20:30
07.07.2020
Elche
Elche
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Fuenlabrada
Fuenlabrada
20:30
07.07.2020
Racing Santander
Racing Santander
İspanya La Liga 2
Bein Sports 1
M.Başakşehir
M.Başakşehir
21:00
07.07.2020
Denizlispor
Denizlispor
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
Neuchatel Xamax
Neuchatel Xamax
21:30
07.07.2020
FC Zurich
FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
S Sport Plus
Arsenal
Arsenal
22:15
07.07.2020
Leicester
Leicester
İngiltere Premier Lig
La Liga 123 Youtube
Extremadura
Extremadura
22:45
07.07.2020
Cadiz
Cadiz
İspanya La Liga 2
Yayın Yok
Milan
Milan
22:45
07.07.2020
Juventus
Juventus
İtalya Serie A
Smart Spor HD
Celta Vigo
Celta Vigo
23:00
07.07.2020
Atletico Madrid
Atletico Madrid
İspanya La Liga
08.07.2020 | Çarşamba
Bilyoner TV
Cerezo Osaka
Cerezo Osaka
12:00
08.07.2020
Shimizu S Pulse
Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner TV
Vegalta Sendai
Vegalta Sendai
12:00
08.07.2020
Urawa
Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV
Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol
12:30
08.07.2020
Yokohama FC
Yokohama FC
Japonya J.League
Bilyoner TV
Hiroshima
Hiroshima
13:00
08.07.2020
Oita
Oita
Japonya J.League
Bilyoner TV
Kashima Antlers
Kashima Antlers
13:00
08.07.2020
Sapporo
Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner TV
Sagan Tosu
Sagan Tosu
13:00
08.07.2020
Vissel Kobe
Vissel Kobe
Japonya J.League
Bilyoner TV
Yokohama Marinos
Yokohama Marinos
13:00
08.07.2020
Shonan Bellmar
Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner TV
Nagoya
Nagoya
13:30
08.07.2020
Gamba Osaka
Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV
Tokyo
Tokyo
13:30
08.07.2020
Kawasaki Frontale
Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner TV
Orenburg
Orenburg
16:00
08.07.2020
CSKA Moskova
CSKA Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
Fotbal Trinec
Fotbal Trinec
18:00
08.07.2020
Pardubice
Pardubice
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
Zenit
Zenit
18:00
08.07.2020
Sochi
Sochi
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
HJK Helsinki
HJK Helsinki
18:30
08.07.2020
Haka
Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
Lahti
Lahti
18:30
08.07.2020
SJK
SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
Mariehamn
Mariehamn
18:30
08.07.2020
Honka
Honka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
Rovaniemi
Rovaniemi
18:30
08.07.2020
HIFK Helsinki
HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bein Sports 1
Sivasspor
Sivasspor
18:30
08.07.2020
Y.Malatyaspor
Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Trabzonspor
Trabzonspor
18:30
08.07.2020
Antalyaspor
Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
Young Boys
Young Boys
19:15
08.07.2020
Thun
Thun
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
Aris
Aris
19:15
08.07.2020
Olympiakos
Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
S Sport Plus
Manchester City
Manchester City
20:00
08.07.2020
Newcastle
Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
Sheffield Utd
Sheffield Utd
20:00
08.07.2020
Wolves
Wolves
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
West Ham
West Ham
20:00
08.07.2020
Burnley
Burnley
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok
Genoa
Genoa
20:30
08.07.2020
Napoli
Napoli
İtalya Serie A
Bilyoner TV
Spartak Moskova
Spartak Moskova
20:30
08.07.2020
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
Rostov
Rostov
20:30
08.07.2020
Ufa
Ufa
Rusya Premier Lig
Spor Smart
Getafe
Getafe
20:30
08.07.2020
Villarreal
Villarreal
İspanya La Liga
Yayın Yok
Fiorentina
Fiorentina
20:30
08.07.2020
Cagliari
Cagliari
İtalya Serie A
La Liga 123 Youtube
Real Oviedo
Real Oviedo
20:30
08.07.2020
Las Palmas
Las Palmas
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Malaga
Malaga
20:30
08.07.2020
La Coruna
La Coruna
İspanya La Liga 2
Smart Spor Kanal 82
Real Betis
Real Betis
20:30
08.07.2020
Osasuna
Osasuna
İspanya La Liga
Bilyoner TV
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
21:00
08.07.2020
Valur
Valur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV
Boavista
Boavista
21:00
08.07.2020
Maritimo
Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bein Sports 1
Alanyaspor
Alanyaspor
21:00
08.07.2020
Galatasaray
Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Göztepe
Göztepe
21:00
08.07.2020
Ankaragücü
Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
PAOK
PAOK
21:00
08.07.2020
Panathinaikos
Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
Servette
Servette
21:30
08.07.2020
Luzern
Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
Sion
Sion
21:30
08.07.2020
Basel
Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
AEK
AEK
21:30
08.07.2020
OFI Crete
OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
Fjolnir
Fjolnir
22:15
08.07.2020
Grotta
Grotta
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV
Akranes
Akranes
22:15
08.07.2020
Kopavogur
Kopavogur
İzlanda Úrvalsdeild
S Sport Plus
Brighton
Brighton
22:15
08.07.2020
Liverpool
Liverpool
İngiltere Premier Lig
La Liga 123 Youtube
Huesca
Huesca
22:45
08.07.2020
Alcorcon
Alcorcon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Ponferradina
Ponferradina
22:45
08.07.2020
Lugo
Lugo
İspanya La Liga 2
Yayın Yok
Atalanta
Atalanta
22:45
08.07.2020
Sampdoria
Sampdoria
İtalya Serie A
Yayın Yok
Bologna
Bologna
22:45
08.07.2020
Sassuolo
Sassuolo
İtalya Serie A
Yayın Yok
Roma
Roma
22:45
08.07.2020
Parma
Parma
İtalya Serie A
Yayın Yok
Torino
Torino
22:45
08.07.2020
Brescia
Brescia
İtalya Serie A
Smart Spor HD
Barcelona
Barcelona
23:00
08.07.2020
Espanyol
Espanyol
İspanya La Liga
Bilyoner TV
Breidablik
Breidablik
23:15
08.07.2020
Hafnarfjordur
Hafnarfjordur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV
Aves
Aves
23:15
08.07.2020
Vitoria Setubal
Vitoria Setubal
Portekiz Liga NOS
09.07.2020 | Perşembe
S Sport Plus
New York City
New York City
16:05
09.07.2020
Philadelphia Union
Philadelphia Union
MLS
Bilyoner TV
Ural
Ural
17:00
09.07.2020
Dinamo Moskova
Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bein Sports 1
Ç.Rizespor
Ç.Rizespor
18:30
09.07.2020
Kayserispor
Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
Rio Ave
Rio Ave
19:00
09.07.2020
Portimonense
Portimonense
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus
Bournemouth
Bournemouth
20:00
09.07.2020
Tottenham
Tottenham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
Everton
Everton
20:00
09.07.2020
Southampton
Southampton
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok
SPAL
SPAL
20:30
09.07.2020
Udinese
Udinese
İtalya Serie A
Bilyoner TV
Rubin Kazan
Rubin Kazan
20:30
09.07.2020
Krasnodar
Krasnodar
Rusya Premier Lig
Smart Spor Kanal 82
Eibar
Eibar
20:30
09.07.2020
Leganes
Leganes
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
20:30
09.07.2020
Numancia
Numancia
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Albacete
Albacete
20:30
09.07.2020
Sporting Gijon
Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Smart Spor HD
Mallorca
Mallorca
20:30
09.07.2020
Levante
Levante
İspanya La Liga
Bilyoner TV
Fylkir
Fylkir
21:00
09.07.2020
Akureyri
Akureyri
İzlanda Úrvalsdeild
Bein Sports 1
Beşiktaş
Beşiktaş
21:00
09.07.2020
Kasımpaşa
Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Gaziantep FK
Gaziantep FK
21:00
09.07.2020
Konyaspor
Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
S Sport Plus
Tondela
Tondela
21:15
09.07.2020
Porto
Porto
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
Lugano
Lugano
21:30
09.07.2020
St.Gallen
St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
S Sport Plus
Aston Villa
Aston Villa
22:15
09.07.2020
Manchester Utd
Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
Bilyoner TV
Stjarnan
Stjarnan
22:15
09.07.2020
KR Reykjavik
KR Reykjavik
İzlanda Úrvalsdeild
La Liga 123 Youtube
Girona
Girona
22:45
09.07.2020
Almeria
Almeria
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Tenerife
Tenerife
22:45
09.07.2020
Real Zaragoza
Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
Yayın Yok
Verona
Verona
22:45
09.07.2020
Inter
Inter
İtalya Serie A
Spor Smart
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
23:00
09.07.2020
Sevilla
Sevilla
İspanya La Liga
S Sport Plus
Famalicao
Famalicao
23:30
09.07.2020
Benfica
Benfica
Portekiz Liga NOS
10.07.2020 | Cuma
Bilyoner TV
Okayama
Okayama
13:00
10.07.2020
Kitakyushu
Kitakyushu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Busan
Busan
13:30
10.07.2020
FC Seoul
FC Seoul
Güney Kore K-League
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Smolevichi
Smolevichi
18:30
10.07.2020
Isloch Minsk
Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
Guimaraes
Guimaraes
19:00
10.07.2020
Gil Vicente
Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
Juve Stabia
Juve Stabia
19:45
10.07.2020
Virtus Entella
Virtus Entella
İtalya Serie B
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Brest
Brest
20:30
10.07.2020
Slutsk
Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Smart Spor HD
Real Sociedad
Real Sociedad
20:30
10.07.2020
Granada
Granada
İspanya La Liga
Bilyoner TV
Sporting Lisbon
Sporting Lisbon
21:15
10.07.2020
Santa Clara
Santa Clara
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
Spezia
Spezia
22:00
10.07.2020
Cosenza
Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Pordenone
Pordenone
22:00
10.07.2020
Pisa
Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Pescara
Pescara
22:00
10.07.2020
Perugia
Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Livorno
Livorno
22:00
10.07.2020
Cremonese
Cremonese
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Empoli
Empoli
22:00
10.07.2020
Frosinone
Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Cittadella
Cittadella
22:00
10.07.2020
Crotone
Crotone
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Chievo
Chievo
22:00
10.07.2020
Trapani
Trapani
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Benevento
Benevento
22:00
10.07.2020
Venezia
Venezia
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Ascoli
Ascoli
22:00
10.07.2020
Salernitana
Salernitana
İtalya Serie B
Spor Smart
Real Madrid
Real Madrid
23:00
10.07.2020
Alaves
Alaves
İspanya La Liga
Bilyoner TV
Paços Ferreira
Paços Ferreira
23:30
10.07.2020
Braga
Braga
Portekiz Liga NOS
11.07.2020 | Cumartesi
Tayvan FF Youtube
Taoyuan
Taoyuan
05:00
11.07.2020
Taipei Bear
Taipei Bear
Tayvan Kadınlar Futbol Ligi
Tayvan FF Youtube
Kaohsiung
Kaohsiung
09:00
11.07.2020
New Taipei
New Taipei
Tayvan Kadınlar Futbol Ligi
Tayvan FF Youtube
Hualien
Hualien
11:30
11.07.2020
Taichung Blue
Taichung Blue
Tayvan Kadınlar Futbol Ligi
Bilyoner TV
Albirex Niigata
Albirex Niigata
12:00
11.07.2020
Yamaga
Yamaga
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Kofu
Kofu
12:00
11.07.2020
Kanazawa
Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Kyoto
Kyoto
12:30
11.07.2020
Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Ryukyu
Ryukyu
12:30
11.07.2020
Tokushima
Tokushima
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Yamagata
Yamagata
13:00
11.07.2020
Mito
Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
V Varen Nagasaki
V Varen Nagasaki
13:00
11.07.2020
Ehime
Ehime
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Chiba
Chiba
13:00
11.07.2020
Tochigi
Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Omiya Ardija
Omiya Ardija
13:00
11.07.2020
Verdy
Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Kusatsu
Kusatsu
13:00
11.07.2020
Machida
Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Iwata
Iwata
13:00
11.07.2020
Renofa Yamaguchi
Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
Incheon
Incheon
13:00
11.07.2020
Sangju Sangmu
Sangju Sangmu
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
Oita
Oita
13:00
11.07.2020
Vissel Kobe
Vissel Kobe
Japonya J.League
Bilyoner TV
Kawasaki Frontale
Kawasaki Frontale
13:00
11.07.2020
Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner TV
Pohang
Pohang
13:00
11.07.2020
Suwon
Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
Jeonbuk
Jeonbuk
13:00
11.07.2020
Seongnam
Seongnam
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
Suwon
Suwon
13:00
11.07.2020
Chungnam Asan
Chungnam Asan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
Gyeongnam
Gyeongnam
13:00
11.07.2020
Seoul E Land
Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi
S Sport Plus
Norwich City
Norwich City
14:30
11.07.2020
West Ham
West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport
Watford
Watford
14:30
11.07.2020
Newcastle
Newcastle
İngiltere Premier Lig
Bilyoner TV
Kauno Zalgiris
Kauno Zalgiris
15:00
11.07.2020
Banga
Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
Arsenal Tula
Arsenal Tula
16:00
11.07.2020
Tambov
Tambov
Rusya Premier Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Belshina
Belshina
16:30
11.07.2020
Zhodino
Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
S Sport Plus
Liverpool
Liverpool
17:00
11.07.2020
Burnley
Burnley
İngiltere Premier Lig
Bilyoner TV
Inter Turku
Inter Turku
17:00
11.07.2020
Ilves
Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
Dukla Prag
Dukla Prag
18:00
11.07.2020
Varnsdorf
Varnsdorf
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
Banik Sokolov
Banik Sokolov
18:00
11.07.2020
MFK Chrudim
MFK Chrudim
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
Lisen SK
Lisen SK
18:00
11.07.2020
Fotbal Trinec
Fotbal Trinec
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
Pardubice
Pardubice
18:00
11.07.2020
Slavoj Vysehrad
Slavoj Vysehrad
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
Prostejov
Prostejov
18:00
11.07.2020
Brno
Brno
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
S&B Vlasim
S&B Vlasim
18:00
11.07.2020
Jihlava
Jihlava
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
Usti Nad Labern
Usti Nad Labern
18:00
11.07.2020
Viktoria Zizkov
Viktoria Zizkov
Çekya 2.Ligi
Bilyoner TV
Vitkovice
Vitkovice
18:00
11.07.2020
Hradec Kralove
Hradec Kralove
Çekya 2.Ligi
D Smart Youtube
Osasuna
Osasuna
18:00
11.07.2020
Celta Vigo
Celta Vigo
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Racing Santander
Racing Santander
18:00
11.07.2020
Huesca
Huesca
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
FK  Panevezys
FK Panevezys
18:00
11.07.2020
Riteriai
Riteriai
Litvanya A Lyga
Yayın Yok
Lazio
Lazio
18:15
11.07.2020
Sassuolo
Sassuolo
İtalya Serie A
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
BATE Borisov
BATE Borisov
18:30
11.07.2020
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
Akhmat
Akhmat
18:30
11.07.2020
Zenit
Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
Haugesund
Haugesund
19:00
11.07.2020
Molde
Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
FC Zurich
FC Zurich
19:15
11.07.2020
Sion
Sion
İsviçre Süper Ligi
S Sport Plus
Sheffield Utd
Sheffield Utd
19:30
11.07.2020
Chelsea
Chelsea
İngiltere Premier Lig
Bilyoner TV
Botosani
Botosani
20:00
11.07.2020
Astra
Astra
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
Cluj
Cluj
20:00
11.07.2020
Gaz Metan
Gaz Metan
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
Craiova
Craiova
20:00
11.07.2020
Steaua Bükreş
Steaua Bükreş
Romanya Liga 1
Bein Sports beIN Connect
Balıkesirspor
Balıkesirspor
20:00
11.07.2020
Eskişehirspor
Eskişehirspor
Spor Toto 1. Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
20:30
11.07.2020
Gorodeja
Gorodeja
Belarus Vysshaya Liga
Spor Smart
Valladolid
Valladolid
20:30
11.07.2020
Barcelona
Barcelona
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Las Palmas
Las Palmas
20:30
11.07.2020
Mirandes
Mirandes
İspanya La Liga 2
Yayın Yok
Brescia
Brescia
20:30
11.07.2020
Roma
Roma
İtalya Serie A
Bilyoner TV
Sochi
Sochi
20:30
11.07.2020
Spartak Moskova
Spartak Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
Dinamo Bükreş
Dinamo Bükreş
21:00
11.07.2020
Plt. Lasi
Plt. Lasi
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
FC Viitorul
FC Viitorul
21:00
11.07.2020
Ac. Clinceni
Ac. Clinceni
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
Hermannstadt
Hermannstadt
21:00
11.07.2020
Voluntari
Voluntari
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
Sepsi
Sepsi
21:00
11.07.2020
Chindia
Chindia
Romanya Liga 1
Bein Sports 1
Fenerbahçe
Fenerbahçe
21:00
11.07.2020
Sivasspor
Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Göztepe
Göztepe
21:00
11.07.2020
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
Belenenses
Belenenses
21:15
11.07.2020
Moreirense
Moreirense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
Basel
Basel
21:30
11.07.2020
Young Boys
Young Boys
İsviçre Süper Ligi
Eurosport
Rosenborg
Rosenborg
21:30
11.07.2020
Stromsgodset
Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
S Sport Plus
Brighton
Brighton
22:00
11.07.2020
Manchester City
Manchester City
İngiltere Premier Lig
La Liga 123 Youtube
Cadiz
Cadiz
22:45
11.07.2020
Fuenlabrada
Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
Yayın Yok
Juventus
Juventus
22:45
11.07.2020
Atalanta
Atalanta
İtalya Serie A
Smart Spor HD
Atletico Madrid
Atletico Madrid
23:00
11.07.2020
Real Betis
Real Betis
İspanya La Liga
12.07.2020 | Pazar
Bilyoner TV
Sagan Tosu
Sagan Tosu
12:00
12.07.2020
Hiroshima
Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner TV
Shimizu S Pulse
Shimizu S Pulse
12:00
12.07.2020
Gamba Osaka
Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV
Yokohama FC
Yokohama FC
12:00
12.07.2020
Vegalta Sendai
Vegalta Sendai
Japonya J.League
Bilyoner TV
Gangwon
Gangwon
13:00
12.07.2020
Gwangju
Gwangju
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
Shonan Bellmar
Shonan Bellmar
13:00
12.07.2020
Sapporo
Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner TV
Cerezo Osaka
Cerezo Osaka
13:00
12.07.2020
Nagoya
Nagoya
Japonya J.League
Bilyoner TV
Urawa
Urawa
13:00
12.07.2020
Kashima Antlers
Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV
Daegu
Daegu
13:00
12.07.2020
Ulsan
Ulsan
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
Jeju United
Jeju United
13:00
12.07.2020
Bucheon
Bucheon
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
Anyang
Anyang
13:00
12.07.2020
Jeonnam Dragons
Jeonnam Dragons
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
Ansan Greeners
Ansan Greeners
13:00
12.07.2020
Daejeon Citizen
Daejeon Citizen
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
Yokohama Marinos
Yokohama Marinos
13:30
12.07.2020
Tokyo
Tokyo
Japonya J.League
S Sport Plus
Wolves
Wolves
14:00
12.07.2020
Everton
Everton
İngiltere Premier Lig
Bilyoner TV
Orenburg
Orenburg
14:00
12.07.2020
Rostov
Rostov
Rusya Premier Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
15:00
12.07.2020
Bobruichanka
Bobruichanka
Belarus U19 Kadınlar Ligi
Spor Smart
Espanyol
Espanyol
15:00
12.07.2020
Eibar
Eibar
İspanya La Liga
S Sport
Aston Villa
Aston Villa
16:15
12.07.2020
Crystal Palace
Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Energetik BGU
Energetik BGU
16:30
12.07.2020
Rukh Brest
Rukh Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
16:30
12.07.2020
Ufa
Ufa
Rusya Premier Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Zorka BDU
Zorka BDU
17:00
12.07.2020
FC Minsk
FC Minsk
Belarus U19 Kadınlar Ligi
Bilyoner TV
Luzern
Luzern
17:00
12.07.2020
Lugano
Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
Servette
Servette
17:00
12.07.2020
St.Gallen
St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
Thun
Thun
17:00
12.07.2020
Neuchatel Xamax
Neuchatel Xamax
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
Zalgiris Vilnius
Zalgiris Vilnius
17:00
12.07.2020
Suduva
Suduva
Litvanya A Lyga
Bein Sports beIN Connect
Ümraniyespor
Ümraniyespor
17:30
12.07.2020
Adana Demirspor
Adana Demirspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
Keçiörengücü
Keçiörengücü
17:30
12.07.2020
Karagümrük
Karagümrük
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
Bursaspor
Bursaspor
17:30
12.07.2020
Menemenspor
Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
İstanbulspor
İstanbulspor
17:30
12.07.2020
Osmanlıspor
Osmanlıspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
Boluspor
Boluspor
17:30
12.07.2020
Akhisarspor
Akhisarspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
Altay
Altay
17:30
12.07.2020
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
Adana Demirspor
Adana Demirspor
17:30
12.07.2020
Hatayspor
Hatayspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
Altınordu
Altınordu
17:30
12.07.2020
Giresunspor
Giresunspor
Spor Toto 1. Lig
Smart Spor HD
Levante
Levante
18:00
12.07.2020
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
La Coruna
La Coruna
18:00
12.07.2020
Extremadura
Extremadura
İspanya La Liga 2
Yayın Yok
Genoa
Genoa
18:15
12.07.2020
SPAL
SPAL
İtalya Serie A
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
18:30
12.07.2020
FC Minsk
FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
Honka
Honka
18:30
12.07.2020
KuPS
KuPS
Finlandiya Veikkausliiga
S Sport Plus
Tottenham
Tottenham
18:30
12.07.2020
Arsenal
Arsenal
İngiltere Premier Lig
Bilyoner TV
CSKA Moskova
CSKA Moskova
18:30
12.07.2020
Rubin Kazan
Rubin Kazan
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
Dinamo Moskova
Dinamo Moskova
18:30
12.07.2020
Samara
Samara
Rusya Premier Lig
Bein Sports 1
Ankaragücü
Ankaragücü
18:30
12.07.2020
Galatasaray
Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
Mjondalen
Mjondalen
19:00
12.07.2020
Valerenga
Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Viking
Viking
19:00
12.07.2020
Odds BK
Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
19:00
12.07.2020
Start
Start
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Kristiansund
Kristiansund
19:00
12.07.2020
Stabaek
Stabaek
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Aalesund
Aalesund
19:00
12.07.2020
Bodo Glimt
Bodo Glimt
Norveç Eliteserien Ligi
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Botsor Brest
Botsor Brest
19:00
12.07.2020
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Belarus U19 Kadınlar Ligi
Bilyoner TV
Grotta
Grotta
20:00
12.07.2020
Akranes
Akranes
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV
Krasnodar
Krasnodar
20:30
12.07.2020
Ural
Ural
Rusya Premier Lig
Yayın Yok
Udinese
Udinese
20:30
12.07.2020
Sampdoria
Sampdoria
İtalya Serie A
Yayın Yok
Parma
Parma
20:30
12.07.2020
Bologna
Bologna
İtalya Serie A
Yayın Yok
Fiorentina
Fiorentina
20:30
12.07.2020
Verona
Verona
İtalya Serie A
Yayın Yok
Cagliari
Cagliari
20:30
12.07.2020
Lecce
Lecce
İtalya Serie A
La Liga 123 Youtube
Numancia
Numancia
20:30
12.07.2020
Ponferradina
Ponferradina
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Lugo
Lugo
20:30
12.07.2020
Girona
Girona
İspanya La Liga 2
Spor Smart
Leganes
Leganes
20:30
12.07.2020
Valencia
Valencia
İspanya La Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
FC Vitebsk
FC Vitebsk
20:30
12.07.2020
Neman
Neman
Belarus Vysshaya Liga
S Sport Plus
Bournemouth
Bournemouth
21:00
12.07.2020
Leicester
Leicester
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 2
Antalyaspor
Antalyaspor
21:00
12.07.2020
Alanyaspor
Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
Denizlispor
Denizlispor
21:00
12.07.2020
Trabzonspor
Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
Brann
Brann
21:30
12.07.2020
Sandefjord
Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
Kopavogur
Kopavogur
22:15
12.07.2020
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV
Valur
Valur
22:15
12.07.2020
Stjarnan
Stjarnan
İzlanda Úrvalsdeild
Yayın Yok
Napoli
Napoli
22:45
12.07.2020
Milan
Milan
İtalya Serie A
La Liga 123 Youtube
Real Zaragoza
Real Zaragoza
22:45
12.07.2020
Real Oviedo
Real Oviedo
İspanya La Liga 2
Smart Spor HD
Sevilla
Sevilla
23:00
12.07.2020
Mallorca
Mallorca
İspanya La Liga
13.07.2020 | Pazartesi
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Beyaz Rusya
Beyaz Rusya
18:00
13.07.2020
Neman
Neman
Belarus U19 Kadınlar Ligi
Bein Sports 1
Kayserispor
Kayserispor
18:30
13.07.2020
Gaziantep FK
Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Kasımpaşa
Kasımpaşa
18:30
13.07.2020
Ç.Rizespor
Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
Bilyoner TV
Cosenza
Cosenza
19:45
13.07.2020
Perugia
Perugia
İtalya Serie B
La Liga 123 Youtube
Almeria
Almeria
20:30
13.07.2020
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Sporting Gijon
Sporting Gijon
20:30
13.07.2020
Malaga
Malaga
İspanya La Liga 2
Spor Smart
Villarreal
Villarreal
20:30
13.07.2020
Real Sociedad
Real Sociedad
İspanya La Liga
Smart Spor Kanal 82
Alaves
Alaves
20:30
13.07.2020
Getafe
Getafe
İspanya La Liga
Bilyoner TV
Maritimo
Maritimo