25.09.2020 | Cuma
S Sport Plus
Wilstermann
Wilstermann
01:00
25.09.2020
Penarol
Penarol
Copa Libertadores
S Sport 2
Seattle Storm
Seattle Storm
02:30
25.09.2020
Minnesota Lynx
Minnesota Lynx
WNBA Play-Off
Bilyoner TV
Indep.Medell
Indep.Medell
03:00
25.09.2020
Boca Juniors
Boca Juniors
Copa Libertadores
S Sport Plus
Denver Nuggets
Denver Nuggets
04:00
25.09.2020
LA Lakers
LA Lakers
NBA Play-Off
USL Championship Youtube
Portland Timbers 2
Portland Timbers 2
05:00
25.09.2020
Tacoma Defiance
Tacoma Defiance
ABD USL Championship
Bilyoner TV
Delfin Sc
Delfin Sc
05:00
25.09.2020
Santos
Santos
Copa Libertadores
ATP Tour Vimeo
T.Monteiro
T.Monteiro
11:00
25.09.2020
A.Pellegrino
A.Pellegrino
ATP Challenger
Bein Sports 4
K.Siniakova
K.Siniakova
12:00
25.09.2020
A.Sabalenka
A.Sabalenka
WTA Strasbourg
TRT Spor 2
R.B.Agut
R.B.Agut
12:30
25.09.2020
A.Rublev
A.Rublev
ATP Hamburg
ATP Tour Vimeo
L.Musetti
L.Musetti
13:00
25.09.2020
L.Harris
L.Harris
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Reese/Zielinski
Reese/Zielinski
13:00
25.09.2020
Alves/Romboli
Alves/Romboli
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
C.Herrera
C.Herrera
13:00
25.09.2020
M.Huesler
M.Huesler
ATP Challenger
Kayseri Basketbol Youtube
Beşiktaş
Beşiktaş
13:00
25.09.2020
Nesibe Aydın
Nesibe Aydın
Erciyes Cup
TRT Spor 2
D.Lajovic
D.Lajovic
14:30
25.09.2020
S.Tsitsipas
S.Tsitsipas
ATP Hamburg
Bein Sports 4
N.Hibino
N.Hibino
14:30
25.09.2020
E.Rybakina
E.Rybakina
WTA Strasbourg
ATP Tour Vimeo
Brkic/Cacic
Brkic/Cacic
14:30
25.09.2020
Erlich/Vasilevski
Erlich/Vasilevski
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
F.Cerundolo
F.Cerundolo
14:30
25.09.2020
T.Etcheverry
T.Etcheverry
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Goransson/Huesler
Goransson/Huesler
14:30
25.09.2020
Galloway/Verdugo
Galloway/Verdugo
ATP Challenger
Play Sight
Adana Basket
Adana Basket
15:00
25.09.2020
OGM Orman
OGM Orman
Hazırlık Maçı
ATP Tour Vimeo
Musetti/Pellegrino
Musetti/Pellegrino
16:00
25.09.2020
Golubev/Vavassori
Golubev/Vavassori
ATP Challenger
Yayın Yok
Karşıyaka
Karşıyaka
16:00
25.09.2020
Erokspor
Erokspor
TFF 3. Lig
Kayseri Basketbol Youtube
Hatay BB
Hatay BB
16:00
25.09.2020
İzmit Bld.
İzmit Bld.
Erciyes Cup
TRT Spor 2
PTT
PTT
17:00
25.09.2020
Fenerbahçe Opet
Fenerbahçe Opet
Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Bilyoner TV
Monza
Monza
17:45
25.09.2020
SPAL
SPAL
İtalya Serie B
Bilyoner TV
Strommen
Strommen
18:00
25.09.2020
Lilleström
Lilleström
Norveç 1. Ligi
CBC Sport
Sumqayıt
Sumqayıt
18:00
25.09.2020
Karabağ
Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
Play Sight
Yenişehir Bld.
Yenişehir Bld.
18:00
25.09.2020
Elazığ Öİ
Elazığ Öİ
Hazırlık Maçı
Kayseri Basketbol Youtube
Fenerbahçe
Fenerbahçe
19:00
25.09.2020
Kayseri Basket
Kayseri Basket
Erciyes Cup
Bilyoner TV
Oygarden
Oygarden
19:00
25.09.2020
Sogndal
Sogndal
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
Ranheim
Ranheim
19:00
25.09.2020
Asane
Asane
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
Raufoss
Raufoss
19:00
25.09.2020
Sandnes
Sandnes
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
Stjordals Blink
Stjordals Blink
19:00
25.09.2020
KFUM Oslo
KFUM Oslo
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
Tromsö
Tromsö
19:00
25.09.2020
Grorud
Grorud
Norveç 1. Ligi
TRT Spor HD
Adanaspor
Adanaspor
19:00
25.09.2020
Keçiörengücü
Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
S Sport Plus
Osnabruck
Osnabruck
19:30
25.09.2020
Hannover 96
Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 1
Karagümrük
Karagümrük
20:00
25.09.2020
M.Başakşehir
M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
S Sport 2
Hertha Berlin
Hertha Berlin
21:30
25.09.2020
E.Frankfurt
E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV
Kongsvinger
Kongsvinger
21:30
25.09.2020
Ham Kam
Ham Kam
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
Kortrijk
Kortrijk
21:45
25.09.2020
Antwerp
Antwerp
Belçika Pro League
Bein Sports 4
Huddersfield
Huddersfield
21:45
25.09.2020
Nottingham Forest
Nottingham Forest
İngiltere Championship
Bein Sports 3
Lille
Lille
22:00
25.09.2020
Nantes
Nantes
Fransa Ligue 1
Bilyoner TV
Coquimbo Unido
Coquimbo Unido
22:00
25.09.2020
Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
Şili Primera Ligi
Spor Smart Kanal 82
Real Madrid
Real Madrid
22:45
25.09.2020
Zaragoza
Zaragoza
İspanya Basketbol Ligi
S Sport Plus
J.Cartwright
J.Cartwright
23:00
25.09.2020
G.Fanny
G.Fanny
Cage Warriors
26.09.2020 | Cumartesi
S Sport Plus
Boston Celtics
Boston Celtics
03:30
26.09.2020
Miami Heat
Miami Heat
NBA Play-Off
Kayseri Basketbol Youtube
İzmit Bld.
İzmit Bld.
11:00
26.09.2020
Nesibe Aydın
Nesibe Aydın
Erciyes Cup
Tivibu Spor 2
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
13:00
26.09.2020
OGM Orman
OGM Orman
Basketbol Süper Ligi
Bein Sports 1
Kayserispor
Kayserispor
13:30
26.09.2020
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
Yayın Yok
Kale 1957
Kale 1957
14:00
26.09.2020
Beşiktaş
Beşiktaş
Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor HD
Ümraniyespor
Ümraniyespor
14:00
26.09.2020
İstanbulspor
İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig
Spor Smart
Alaves
Alaves
14:00
26.09.2020
Getafe
Getafe
İspanya La Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Energetik BGU
Energetik BGU
14:00
26.09.2020
Isloch Minsk
Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Bobruichanka
Bobruichanka
14:00
26.09.2020
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
Belarus U19 Kadınlar Ligi
S Sport 2
F. Düsseldorf
F. Düsseldorf
14:00
26.09.2020
Wurzburger Kickers
Wurzburger Kickers
Almanya Bundesliga 2
Kayseri Basketbol Youtube
Beşiktaş
Beşiktaş
14:00
26.09.2020
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Erciyes Cup
Bein Sports 4
Wycombe
Wycombe
14:30
26.09.2020
Swansea
Swansea
İngiltere Championship
S Sport Plus
Brighton
Brighton
14:30
26.09.2020
Manchester Utd
Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok
Galatasaray HDIS
Galatasaray HDIS
15:00
26.09.2020
İlbank
İlbank
Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Tivibu Spor
Bursaspor
Bursaspor
15:15
26.09.2020
Beşiktaş
Beşiktaş
Basketbol Süper Ligi
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
FC Minsk
FC Minsk
16:00
26.09.2020
Zorka BDU
Zorka BDU
Belarus U19 Kadınlar Ligi
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Gorodeja
Gorodeja
16:00
26.09.2020
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bein Sports 3
Torino
Torino
16:00
26.09.2020
Atalanta
Atalanta
İtalya Serie A
Bein Sports 2
Göztepe
Göztepe
16:00
26.09.2020
Gaziantep FK
Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
Hatayspor
Hatayspor
16:00
26.09.2020
Kasımpaşa
Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Yayın Yok
Manisa FK
Manisa FK
16:00
26.09.2020
Kocaelispor
Kocaelispor
TFF 2. Lig
Bilyoner TV
Mainz
Mainz
16:30
26.09.2020
Stuttgart
Stuttgart
Almanya Bundesliga
S Sport Plus
Leverkusen
Leverkusen
16:30
26.09.2020
Leipzig
Leipzig
Almanya Bundesliga
S Sport Plus
B.M.Gladbach
B.M.Gladbach
16:30
26.09.2020
Union Berlin
Union Berlin
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV
Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld
16:30
26.09.2020
Köln
Köln
Almanya Bundesliga
A Spor
Augsburg
Augsburg
16:30
26.09.2020
B.Dortmund
B.Dortmund
Almanya Bundesliga
D Smart Youtube
Valencia
Valencia
17:00
26.09.2020
Huesca
Huesca
İspanya La Liga
Bein Sports Max 2
Derby County
Derby County
17:00
26.09.2020
Blackburn
Blackburn
İngiltere Championship
Mtel Premijer Liga Youtube
Olimpic Sarajevo
Olimpic Sarajevo
17:00
26.09.2020
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
17:00
26.09.2020
Botsor Brest
Botsor Brest
Belarus U19 Kadınlar Ligi
CBC Sport
Sebail
Sebail
17:00
26.09.2020
Sabah Bakü
Sabah Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
Kayseri Basketbol Youtube
Kayseri Basket
Kayseri Basket
17:00
26.09.2020
Hatay BB
Hatay BB
Erciyes Cup
S Sport Plus
Crystal Palace
Crystal Palace
17:00
26.09.2020
Everton
Everton
İngiltere Premier Lig
Tivibu Spor 2
Galatasaray
Galatasaray
17:30
26.09.2020
Anadolu Efes
Anadolu Efes
Basketbol Süper Ligi
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Zhodino
Zhodino
18:00
26.09.2020
Neman
Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bein Sports 4
St.Etienne
St.Etienne
18:00
26.09.2020
Rennes
Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 1
Trabzonspor
Trabzonspor
19:00
26.09.2020
Y.Malatyaspor
Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 3
Cagliari
Cagliari
19:00
26.09.2020
Lazio
Lazio
İtalya Serie A
TRT Spor HD
Bursaspor
Bursaspor
19:00
26.09.2020
Giresunspor
Giresunspor
Spor Toto 1. Lig
Mtel Premijer Liga Youtube
Velez Mostar
Velez Mostar
19:00
26.09.2020
Radnik
Radnik
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
TRT Avaz
Akhisarspor
Akhisarspor
19:00
26.09.2020
Balıkesirspor
Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
Sampdoria
Sampdoria
19:00
26.09.2020
Benevento
Benevento
İtalya Serie A
CBC Sport
Keşla
Keşla
19:15
26.09.2020
Zira
Zira
Azerbaycan Premier Ligi
La Liga 123 Youtube
Malaga
Malaga
19:15
26.09.2020
Alcorcon
Alcorcon
İspanya La Liga 2
S Sport 2
Schalke 04
Schalke 04
19:30
26.09.2020
Werder Bremen
Werder Bremen
Almanya Bundesliga
S Sport Plus
WBA
WBA
19:30
26.09.2020
Chelsea
Chelsea
İngiltere Premier Lig
Spor Smart
Elche
Elche
19:30
26.09.2020
Real Sociedad
Real Sociedad
İspanya La Liga
Tivibu Spor 2
Fortuna Sittard
Fortuna Sittard
19:45
26.09.2020
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
BATE Borisov
BATE Borisov
20:00
26.09.2020
Brest
Brest
Belarus Vysshaya Liga
S Sport Plus
M.Jones
M.Jones
21:30
26.09.2020
A.Poctor
A.Poctor
Cage Warriors
Tivibu Spor 2
Gent
Gent
21:45
26.09.2020
Leuven
Leuven
Belçika Pro League
Bein Sports 3
Inter
Inter
21:45
26.09.2020
Fiorentina
Fiorentina
İtalya Serie A
DMAX Türkiye
Y.Dorticos
Y.Dorticos
21:55
26.09.2020
M.Briedis
M.Briedis
WBSS Muhammed Ali Kupası
Bein Sports 4
Marsilya
Marsilya
22:00
26.09.2020
Metz
Metz
Fransa Ligue 1
Tivibu Spor 2
Ajax
Ajax
22:00
26.09.2020
Vitesse
Vitesse
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus
Burnley
Burnley
22:00
26.09.2020
Southampton
Southampton
İngiltere Premier Lig
Spor Smart
Real Betis
Real Betis
22:00
26.09.2020
Real Madrid
Real Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus
Boavista
Boavista
23:00
26.09.2020
Porto
Porto
Portekiz Liga NOS
27.09.2020 | Pazar
USL Championship Youtube
New York RB 2
New York RB 2
00:00
27.09.2020
Philadelphia Union 2
Philadelphia Union 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube
Charlotte Independence
Charlotte Independence
02:00
27.09.2020
Memphis 901
Memphis 901
ABD USL Championship
USL Championship Youtube
Pittsburgh RH
Pittsburgh RH
02:00
27.09.2020
Hartford Athletic
Hartford Athletic
ABD USL Championship
USL Championship Youtube
Birmingham Legion
Birmingham Legion
02:30
27.09.2020
North Carolina
North Carolina
ABD USL Championship
USL Championship Youtube
Miami FC
Miami FC
02:30
27.09.2020
Tampa Bay Rowdies
Tampa Bay Rowdies
ABD USL Championship
USL Championship Youtube
Colorado Springs
Colorado Springs
03:00
27.09.2020
Real Monarchs
Real Monarchs
ABD USL Championship
USL Championship Youtube
FC Tulsa
FC Tulsa
03:00
27.09.2020
San Antonio
San Antonio
ABD USL Championship
USL Championship Youtube
St.Louis
St.Louis
03:00
27.09.2020
Louisville City
Louisville City
ABD USL Championship
USL Championship Youtube
El Paso Locomotive
El Paso Locomotive
04:00
27.09.2020
New Mexico
New Mexico
ABD USL Championship
S Sport Plus
J.Charlo
J.Charlo
04:00
27.09.2020
S.Derevyanchenko
S.Derevyanchenko
WBC Orta Sıklet
S Sport Plus
LA Lakers
LA Lakers
04:00
27.09.2020
Denver Nuggets
Denver Nuggets
NBA Play-Off
USL Championship Youtube
Reno 1868
Reno 1868
04:30
27.09.2020
Sacramento Republic
Sacramento Republic
ABD USL Championship
S Sport Plus
H.Dawodu
H.Dawodu
05:00
27.09.2020
Z.Tukhugov
Z.Tukhugov
UFC Dövüş Serisi
Nikaragua Liga Primera Youtube
Junior
Junior
05:00
27.09.2020
Managua FK
Managua FK
Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
Ocotal
Ocotal
05:00
27.09.2020
Esteli
Esteli
Nikaragua Liga Primera
S Sport Plus
K.Vieira
K.Vieira
05:30
27.09.2020
S.Eubanks
S.Eubanks
UFC Dövüş Serisi
USL Championship Youtube
Phoenix Rising
Phoenix Rising
05:30
27.09.2020
Orange County
Orange County
ABD USL Championship
S Sport Plus
K.France
K.France
06:00
27.09.2020
B.Royval
B.Royval
UFC Dövüş Serisi
S Sport Plus
D.Reyes
D.Reyes
06:30
27.09.2020
J.Blachowicz
J.Blachowicz
UFC Dövüş Serisi
S Sport Plus
I.Adesanya
I.Adesanya
07:00
27.09.2020
P.Costa
P.Costa
UFC Dövüş Serisi
Tayvan FF Youtube
Taiwan Steel
Taiwan Steel
11:00
27.09.2020
Taipower
Taipower
Tayvan Premier Ligi
Tayvan FF Youtube
Taipei Tatung
Taipei Tatung
11:00
27.09.2020
Red Lions
Red Lions
Tayvan Premier Ligi
Tayvan FF Youtube
Hang Yuen
Hang Yuen
11:00
27.09.2020
Taichung
Taichung
Tayvan Premier Ligi
Tayvan FF Youtube
Ming Chuan Uni.
Ming Chuan Uni.
11:00
27.09.2020
NTUS
NTUS
Tayvan Premier Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
Halkbank
Halkbank
13:00
27.09.2020
Arhavi Voleybol
Arhavi Voleybol
TVF Efeler Ligi
Spor Smart
Osasuna
Osasuna
13:00
27.09.2020
Levante
Levante
İspanya La Liga
Tivibu Spor 2
Afyon Bld.
Afyon Bld.
13:00
27.09.2020
Gaziantep Basket
Gaziantep Basket
Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 3
Feyenoord
Feyenoord
13:15
27.09.2020
ADO Den Haag
ADO Den Haag
Hollanda Eredivisie
Spor Smart Kanal 82
Barcelona
Barcelona
13:30
27.09.2020
Bilbao Basket
Bilbao Basket
İspanya Basketbol Ligi
Bein Sports 3
Spezia
Spezia
13:30
27.09.2020
Sassuolo
Sassuolo
İtalya Serie A
Bein Sports 2
Ç.Rizespor
Ç.Rizespor
13:30
27.09.2020
Alanyaspor
Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
TRT Spor HD
Bandırmaspor
Bandırmaspor
14:00
27.09.2020
Samsunspor
Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
S Sport Plus
Sheffield Utd
Sheffield Utd
14:00
27.09.2020
Leeds United
Leeds United
İngiltere Premier Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Neman
Neman
14:00
27.09.2020
Beyaz Rusya
Beyaz Rusya
Belarus U19 Kadınlar Ligi
Bein Sports 4
Bordeaux
Bordeaux
14:00
27.09.2020
Nice
Nice
Fransa Ligue 1
Play Sight
Elazığ Öİ
Elazığ Öİ
14:00
27.09.2020
OGM Orman
OGM Orman
Hazırlık Maçı
Almanya FF Youtube
Dynamo Dresden
Dynamo Dresden
14:00
27.09.2020
Mannheim
Mannheim
Almanya Bundesliga 3
Tivibu Spor 4
Motherwell
Motherwell
14:00
27.09.2020
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig
Yayın Yok
Nürnberg
Nürnberg
14:30
27.09.2020
Sandhausen
Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor
Standard Liege
Standard Liege
14:30
27.09.2020
Zulte Waregem
Zulte Waregem
Belçika Pro League
Delfi Sportas Youtube
Banga
Banga
15:00
27.09.2020
Kauno Zalgiris
Kauno Zalgiris
Litvanya A Lyga
Spor Smart
Eibar
Eibar
15:00
27.09.2020
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
İspanya La Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Belshina
Belshina
15:00
27.09.2020
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Tivibu Spor 2
Bahçeşehir Klj
Bahçeşehir Klj
15:15
27.09.2020
Tofaş
Tofaş
Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 3
Heracles
Heracles
15:30
27.09.2020
PSV
PSV
Hollanda Eredivisie
TVF Voleybol TV Youtube
Spor Toto SK
Spor Toto SK
15:30
27.09.2020
Fenerbahçe HDIS
Fenerbahçe HDIS
TVF Efeler Ligi
Bein Sports Max 2
Verona
Verona
16:00
27.09.2020
Udinese
Udinese
İtalya Serie A
Bein Sports 2
Sivasspor
Sivasspor
16:00
27.09.2020
Ankaragücü
Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
Konyaspor
Konyaspor
16:00
27.09.2020
Beşiktaş
Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 3
Napoli
Napoli
16:00
27.09.2020
Genoa
Genoa
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Nimes
Nimes
16:00
27.09.2020
Lens
Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4
Monaco
Monaco
16:00
27.09.2020
Strasbourg
Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Angers
Angers
16:00
27.09.2020
Brest
Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
JDA Dijon
JDA Dijon
16:00
27.09.2020
Montpellier
Montpellier
Fransa Ligue 1
S Sport Plus
Tottenham
Tottenham
16:00
27.09.2020
Newcastle
Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport 2
Hoffenheim
Hoffenheim
16:30
27.09.2020
Bayern Münih
Bayern Münih
Almanya Bundesliga
TRT Spor HD
Ankaraspor
Ankaraspor
16:30
27.09.2020
Adana Demirspor
Adana Demirspor
Spor Toto 1. Lig
Delfi Sportas Youtube
Zalgiris Vilnius
Zalgiris Vilnius
17:00
27.09.2020
FK Panevezys
FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Spor Smart
Atletico Madrid
Atletico Madrid
17:00
27.09.2020
Granada
Granada
İspanya La Liga
Tivibu Spor 4
Celtic
Celtic
17:00
27.09.2020
Hibernian
Hibernian
İskoçya Premier Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
17:00
27.09.2020
FC Vitebsk
FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Play Sight
Adana Basket
Adana Basket
17:00
27.09.2020
Yenişehir Bld.
Yenişehir Bld.
Hazırlık Maçı
Tivibu Spor
Büyükçekmece
Büyükçekmece
17:30
27.09.2020
Petkimspor
Petkimspor
Basketbol Süper Ligi
Bein Sports 4
Lorient
Lorient
18:00
27.09.2020
Lyon
Lyon
Fransa Ligue 1
CBC Sport
Neftçi Bakü
Neftçi Bakü
18:00
27.09.2020
Qabala
Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
S Sport Plus
Manchester City
Manchester City
18:30
27.09.2020
Leicester
Leicester
İngiltere Premier Lig
TRT Spor HD
Altay
Altay
19:00
27.09.2020
Eskişehirspor
Eskişehirspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Galatasaray
Galatasaray
19:00
27.09.2020
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Mtel Premijer Liga Youtube
Tuzla City
Tuzla City
19:00
27.09.2020
Sloboda
Sloboda
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
Delfi Sportas Youtube
Suduva
Suduva
19:00
27.09.2020
Riteriai
Riteriai
Litvanya A Lyga
S Sport 2
Freiburg
Freiburg
19:00
27.09.2020
Wolfsburg
Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3
Crotone
Crotone
19:00
27.09.2020
Milan
Milan
İtalya Serie A
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Rukh Brest
Rukh Brest
19:00
27.09.2020
Slutsk
Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Tivibu Spor 2
Club Brugge
Club Brugge
19:15
27.09.2020
Cercle Brugge
Cercle Brugge
Belçika Pro League
La Liga 123 Youtube
Real Oviedo
Real Oviedo
19:15
27.09.2020
Espanyol
Espanyol
İspanya La Liga 2
Spor Smart Kanal 82
Joventut Badalona
Joventut Badalona
19:30
27.09.2020
Real Madrid
Real Madrid
İspanya Basketbol Ligi
S Sport Plus
Cadiz
Cadiz
19:30
27.09.2020
Sevilla
Sevilla
İspanya La Liga
Smart Spor Kanal 82
Valladolid
Valladolid
19:30
27.09.2020
Celta Vigo
Celta Vigo
İspanya La Liga
Tivibu Spor 3
Pınar Karşıyaka
Pınar Karşıyaka
20:00
27.09.2020
Fethiye Bld.
Fethiye Bld.
Basketbol Süper Ligi
Mtel Premijer Liga Youtube
Siroki Brijeg
Siroki Brijeg
21:00
27.09.2020
Mladost
Mladost
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
S Sport Plus
West Ham
West Ham
21:00
27.09.2020
Wolves
Wolves
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 4
Roma
Roma
21:45
27.09.2020
Juventus
Juventus
İtalya Serie A
Bein Sports 3
Reims
Reims
22:00
27.09.2020
PSG
PSG
Fransa Ligue 1
S Sport Plus
Barcelona
Barcelona
22:00
27.09.2020
Villarreal
Villarreal
İspanya La Liga
28.09.2020 | Pazartesi
Nikaragua Liga Primera Youtube
Chinandega
Chinandega
00:15
28.09.2020
Diriangen
Diriangen
Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
Real Madriz
Real Madriz
03:00
28.09.2020
Ferretti
Ferretti
Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
Juventus Managua
Juventus Managua
04:00
28.09.2020
Jalapa
Jalapa
Nikaragua Liga Primera
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
FC Minsk
FC Minsk
16:00
28.09.2020
Smolevichi
Smolevichi
Belarus Vysshaya Liga
Mtel Premijer Liga Youtube
Krupa
Krupa
17:00
28.09.2020
Zrinjski
Zrinjski
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
TRT Spor HD
Boluspor
Boluspor
19:00
28.09.2020
Altınordu
Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz
Menemenspor
Menemenspor
19:00
28.09.2020
Tuzlaspor
Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor 2
Galatasaray
Galatasaray
19:00
28.09.2020
Ziraat Bankası
Ziraat Bankası
TVF Efeler Ligi
S Sport Plus
Fulham
Fulham
19:45
28.09.2020
Aston Villa
Aston Villa
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 1
Antalyaspor
Antalyaspor
20:00
28.09.2020
Denizlispor
Denizlispor
Spor Toto Süper Lig
Mtel Premijer Liga Youtube
Sarajevo
Sarajevo
21:00
28.09.2020
Zeljeznicar
Zeljeznicar
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
S Sport Plus
Paderborn
Paderborn
21:30
28.09.2020
Hamburg
Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3
Bologna
Bologna
21:45
28.09.2020
Parma
Parma
İtalya Serie A
S Sport Plus
Liverpool
Liverpool
22:00
28.09.2020
Arsenal
Arsenal
İngiltere Premier Lig
29.09.2020 | Salı
TRT Spor 2
Yeşilyurt
Yeşilyurt
14:00
29.09.2020
Aydın BB
Aydın BB
Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Yayın Yok
Beşiktaş
Beşiktaş
16:30
29.09.2020
Karayolları
Karayolları
Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
Eczacıbaşı
Eczacıbaşı
19:00
29.09.2020
PTT
PTT
Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Tivibu Spor
Bursaspor
Bursaspor
20:00
29.09.2020
Energia Trento
Energia Trento
Eurocup
S Sport Plus
Real Sociedad
Real Sociedad
20:00
29.09.2020
Valencia
Valencia
İspanya La Liga
Spor Smart
Getafe
Getafe
22:30
29.09.2020
Real Betis
Real Betis
İspanya La Liga
30.09.2020 | Çarşamba
S Sport Plus
Boca Juniors
Boca Juniors
03:30
30.09.2020
Libertad
Libertad
Copa Libertadores
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Energetik BGU
Energetik BGU
14:00
30.09.2020
Slutsk
Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
TRT Spor 2
Bursa BB
Bursa BB
14:00
30.09.2020
Haliliye Bld.
Haliliye Bld.
TVF Efeler Ligi
Yayın Yok
Fenerbahçe Opet
Fenerbahçe Opet
15:00
30.09.2020
Kale 1957
Kale 1957
Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
Fenerbahçe HDIS
Fenerbahçe HDIS
18:00
30.09.2020
İnegöl Bld.
İnegöl Bld.
TVF Efeler Ligi
Tivibu Spor
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
18:30
30.09.2020
SP Burgos
SP Burgos
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Udinese
Udinese
19:00
30.09.2020
Spezia
Spezia
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Benevento
Benevento
19:00
30.09.2020
Inter
Inter
İtalya Serie A
Tivibu Spor
Bahçeşehir Klj
Bahçeşehir Klj
19:00
30.09.2020
JL Bourg
JL Bourg
Eurocup
S Sport Plus
Huesca
Huesca
20:00
30.09.2020
Atletico Madrid
Atletico Madrid
İspanya La Liga
Spor Smart
Villarreal
Villarreal
20:00
30.09.2020
Alaves
Alaves
İspanya La Liga
Tivibu Spor
Türk Telekom
Türk Telekom
21:30
30.09.2020
JDA Dijon
JDA Dijon
FIBA Şampiyonlar Ligi
Kanal D
Bayern Münih
Bayern Münih
21:30
30.09.2020
B.Dortmund
B.Dortmund
Almanya Süper Kupa
Bein Sports beIN Connect
Lazio
Lazio
21:45
30.09.2020
Atalanta
Atalanta
İtalya Serie A
Spor Smart
Eibar
Eibar
22:30
30.09.2020
Elche
Elche
İspanya La Liga
S Sport Plus
Real Madrid
Real Madrid
22:30
30.09.2020
Valladolid
Valladolid
İspanya La Liga
01.10.2020 | Perşembe
Nikaragua Liga Primera Youtube
Jalapa
Jalapa
02:00
01.10.2020
Junior
Junior
Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
Managua FK
Managua FK
02:00
01.10.2020
Ocotal
Ocotal
Nikaragua Liga Primera
S Sport Plus
River Plate
River Plate
03:30
01.10.2020
Sao Paulo
Sao Paulo
Copa Libertadores
Nikaragua Liga Primera Youtube
Diriangen
Diriangen
04:00
01.10.2020
Real Madriz
Real Madriz
Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
Esteli
Esteli
05:00
01.10.2020
Chinandega
Chinandega
Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
Ferretti
Ferretti
05:00
01.10.2020
Managua FK
Managua FK
Nikaragua Liga Primera
Yayın Yok
Solhan Spor
Solhan Spor
15:00
01.10.2020
Galatasaray
Galatasaray
TVF Efeler Ligi
Tivibu Spor
Nymburk
Nymburk
18:30
01.10.2020
AEK Athens
AEK Athens
FIBA Şampiyonlar Ligi
TRT Spor 2
Ziraat Bankası
Ziraat Bankası
19:00
01.10.2020
Afyon Bld.
Afyon Bld.
TVF Efeler Ligi
Spor Smart
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
20:00
01.10.2020
Cadiz
Cadiz
İspanya La Liga
Spor Smart Kanal 82
Sevilla
Sevilla
20:00
01.10.2020
Levante
Levante
İspanya La Liga
Spor Smart
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
20:00
01.10.2020
Galatasaray
Galatasaray
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
Bein Sports beIN Connect
Anadolu Efes
Anadolu Efes
20:30
01.10.2020
Zenit Basket
Zenit Basket
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Olympiakos
Olympiakos
21:00
01.10.2020
Zalgiris Kaunas
Zalgiris Kaunas
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Maccabi Fox
Maccabi Fox
21:05
01.10.2020
Alba Berlin
Alba Berlin
THY Euroleague
Tivibu Spor
Zaragoza
Zaragoza
21:30
01.10.2020
Iberostar Tenerife
Iberostar Tenerife
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Barcelona
Barcelona
22:00
01.10.2020
CSKA Moskova
CSKA Moskova
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Valencia Basket
Valencia Basket
22:00
01.10.2020
Asvel Villeurbanne
Asvel Villeurbanne
THY Euroleague
Spor Smart
Celta Vigo
Celta Vigo
22:30
01.10.2020
Barcelona
Barcelona
İspanya La Liga
Spor Smart Kanal 82
Granada
Granada
22:30
01.10.2020
Osasuna
Osasuna
İspanya La Liga
02.10.2020 | Cuma
Delfi Sportas Youtube
Riteriai
Riteriai
19:00
02.10.2020
Banga
Banga
Litvanya A Lyga
TRT Spor HD
İstanbulspor
İstanbulspor
19:00
02.10.2020
Bandırmaspor
Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
S Sport Plus
Bochum
Bochum
19:30
02.10.2020
Osnabruck
Osnabruck
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect
Khimki Moskova
Khimki Moskova
20:00
02.10.2020
Panathinaikos
Panathinaikos
THY Euroleague
Bein Sports 2
Ankaragücü
Ankaragücü
20:00
02.10.2020
Kayserispor
Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
Gaziantep FK
Gaziantep FK
20:00
02.10.2020
Trabzonspor
Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
20:45
02.10.2020
Kızılyıldız
Kızılyıldız
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Bayern Münih
Bayern Münih
21:30
02.10.2020
Olimpia Milano
Olimpia Milano
THY Euroleague
S Sport Plus
Union Berlin
Union Berlin
21:30
02.10.2020
Mainz
Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect
Baskonia
Baskonia
22:00
02.10.2020
Real Madrid
Real Madrid
THY Euroleague
Bein Sports 3
PSG
PSG
22:00
02.10.2020
Angers
Angers
Fransa Ligue 1
03.10.2020 | Cumartesi
Tivibu Spor
OGM Orman
OGM Orman
13:00
03.10.2020
Galatasaray
Galatasaray
Basketbol Süper Ligi
Bein Sports 1
Y.Malatyaspor
Y.Malatyaspor
13:30
03.10.2020
Antalyaspor
Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
S Sport Plus
Hannover 96
Hannover 96
14:00
03.10.2020
Brauncshweig
Brauncshweig
Almanya Bundesliga 2
TRT Spor HD
Keçiörengücü
Keçiörengücü
14:00
03.10.2020
Altay
Altay
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz
Tuzlaspor
Tuzlaspor
14:00
03.10.2020
Bursaspor
Bursaspor
Spor Toto 1. Lig
S Sport Plus
Chelsea
Chelsea
14:30
03.10.2020
Crystal Palace
Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Delfi Sportas Youtube
Kauno Zalgiris
Kauno Zalgiris
15:00
03.10.2020
Zalgiris Vilnius
Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Tivibu Spor
Fethiye Bld.
Fethiye Bld.
15:15
03.10.2020
Bursaspor
Bursaspor
Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
Mersin BB
Mersin BB
15:15
03.10.2020
Botaş
Botaş
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Bein Sports 2
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
16:00
03.10.2020
Ç.Rizespor
Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
M.Başakşehir
M.Başakşehir
16:00
03.10.2020
Göztepe
Göztepe
Spor Toto Süper Lig
S Sport Plus
B.Dortmund
B.Dortmund
16:30
03.10.2020
Freiburg
Freiburg
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV
E.Frankfurt
E.Frankfurt
16:30
03.10.2020
Hoffenheim
Hoffenheim
Almanya Bundesliga
S Sport Plus
Köln
Köln
16:30
03.10.2020
B.M.Gladbach
B.M.Gladbach
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV
Stuttgart
Stuttgart
16:30
03.10.2020
Leverkusen
Leverkusen
Almanya Bundesliga
TRT Spor HD
Giresunspor
Giresunspor
16:30
03.10.2020
Boluspor
Boluspor
Spor Toto 1. Lig
Delfi Sportas Youtube
FK Panevezys
FK Panevezys
17:00
03.10.2020
Suduva
Suduva
Litvanya A Lyga
S Sport Plus
Everton
Everton
17:00
03.10.2020
Brighton
Brighton
İngiltere Premier Lig
Tivibu Spor
Darüşşafaka
Darüşşafaka
17:30
03.10.2020
Bahçeşehir Klj
Bahçeşehir Klj
Basketbol Süper Ligi
Bein Sports 3
Lens
Lens
18:00
03.10.2020
St.Etienne
St.Etienne
Fransa Ligue 1
TRT Spor HD
Altınordu
Altınordu
19:00
03.10.2020
Ankaraspor
Ankaraspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Fenerbahçe
Fenerbahçe
19:00
03.10.2020
Karagümrük
Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
S Sport Plus
Leipzig
Leipzig
19:30
03.10.2020
Schalke 04
Schalke 04
Almanya Bundesliga
S Sport Plus
Leeds United
Leeds United
19:30
03.10.2020
Manchester City
Manchester City
İngiltere Premier Lig
Tivibu Spor
Tofaş
Tofaş
20:00
03.10.2020
Büyükçekmece
Büyükçekmece
Basketbol Süper Ligi
Bein Sports 3
Nice
Nice
22:00
03.10.2020
Nantes
Nantes
Fransa Ligue 1
S Sport Plus
Newcastle
Newcastle
22:00
03.10.2020
Burnley
Burnley
İngiltere Premier Lig
04.10.2020 | Pazar
S Sport Plus
H.Holm
H.Holm
05:30
04.10.2020
I.Aldana
I.Aldana
UFC Dövüş Serisi
Tivibu Spor
Gaziantep Basket
Gaziantep Basket
13:00
04.10.2020
Pınar Karşıyaka
Pınar Karşıyaka
Basketbol Süper Ligi
Bein Sports 1
Denizlispor
Denizlispor
13:30
04.10.2020
Konyaspor
Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
S Sport Plus
Leicester
Leicester
14:00
04.10.2020
West Ham
West Ham
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok
Southampton
Southampton
14:00
04.10.2020
WBA
WBA
İngiltere Premier Lig
TRT Spor HD
Eskişehirspor
Eskişehirspor
14:00
04.10.2020
Ümraniyespor
Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 3
Montpellier
Montpellier
14:00
04.10.2020
Nimes
Nimes
Fransa Ligue 1
S Sport Plus
Hamburg
Hamburg
14:30
04.10.2020
Erzgebirge Aue
Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor
Petkimspor
Petkimspor
15:15
04.10.2020
Afyon Bld.
Afyon Bld.
Basketbol Süper Ligi
Yayın Yok
Gölcükspor
Gölcükspor
15:30
04.10.2020
Karşıyaka
Karşıyaka
TFF 3. Lig
S Sport Plus
Arsenal
Arsenal
16:00
04.10.2020
Sheffield Utd
Sheffield Utd
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 1
Beşiktaş
Beşiktaş
16:00
04.10.2020
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Alanyaspor
Alanyaspor
16:00
04.10.2020
Hatayspor
Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Yayın Yok
Wolverhampton
Wolverhampton
16:00
04.10.2020
Fulham
Fulham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect
Metz
Metz
16:00
04.10.2020
Lorient
Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4
Strasbourg
Strasbourg
16:00
04.10.2020
Lille
Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3
Brest
Brest
16:00
04.10.2020
Monaco
Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Bordeaux
Bordeaux
16:00
04.10.2020
JDA Dijon
JDA Dijon
Fransa Ligue 1
Tivibu Spor
Fenerbahçe
Fenerbahçe
16:00
04.10.2020
Galatasaray
Galatasaray
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
S Sport Plus
Wolfsburg
Wolfsburg
16:30
04.10.2020
Augsburg
Augsburg
Almanya Bundesliga
TRT Spor HD
Balıkesirspor
Balıkesirspor
16:30
04.10.2020
Menemenspor
Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz
Samsunspor
Samsunspor
16:30
04.10.2020
Akhisarspor
Akhisarspor
Spor Toto 1. Lig
Tivibu Spor
Anadolu Efes
Anadolu Efes
17:30
04.10.2020
Türk Telekom
Türk Telekom
Basketbol Süper Ligi
Bein Sports 3
Rennes
Rennes
18:00
04.10.2020
Reims
Reims
Fransa Ligue 1
S Sport Plus
Manchester Utd
Manchester Utd
18:30
04.10.2020
Tottenham
Tottenham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
Bayern Münih
Bayern Münih
19:00
04.10.2020
Hertha Berlin
Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
TRT Spor HD
Adana Demirspor
Adana Demirspor
19:00
04.10.2020
Adanaspor
Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Kasımpaşa
Kasımpaşa
19:00
04.10.2020
Galatasaray
Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Yayın Yok
Kocaelispor
Kocaelispor
19:00
04.10.2020
Çorum FK
Çorum FK
TFF 2. Lig
Tivibu Spor
Beşiktaş
Beşiktaş
20:00
04.10.2020
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
Basketbol Süper Ligi
S Sport Plus
Benfica
Benfica
20:30
04.10.2020
Farense
Farense
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus
Aston Villa
Aston Villa
21:15
04.10.2020
Liverpool
Liverpool
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3
Lyon
Lyon
22:00
04.10.2020
Marsilya
Marsilya
Fransa Ligue 1