27.10.2020 | Salı
Bilyoner TV
Guarani
Guarani
01:30
27.10.2020
Cerro Porteno
Cerro Porteno
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV
Parana
Parana
02:00
27.10.2020
Oeste
Oeste
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
Aguilas
Aguilas
02:00
27.10.2020
Pereira
Pereira
Kolombiya Primera A
Bilyoner TV
Bucaramanga
Bucaramanga
04:00
27.10.2020
Cucuta
Cucuta
Kolombiya Primera A
Bilyoner TV
Pachuca
Pachuca
06:00
27.10.2020
Universidad Nacional
Universidad Nacional
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV
Brisbane Strikers
Brisbane Strikers
12:00
27.10.2020
Redlands
Redlands
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV
Eastern Suburbs
Eastern Suburbs
12:30
27.10.2020
Gold Coast Knights
Gold Coast Knights
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV
Moreton Bay Utd
Moreton Bay Utd
12:30
27.10.2020
Gold Coast
Gold Coast
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV
Olympic
Olympic
12:30
27.10.2020
Sunshine Coast
Sunshine Coast
Avustralya NPL Queensland
ATP Tour Vimeo
J.J.Wolf
J.J.Wolf
13:00
27.10.2020
M.Bachinger
M.Bachinger
ATP Challenger
Yayın Yok
Beşiktaş
Beşiktaş
13:00
27.10.2020
Kuzeyboru
Kuzeyboru
TVF Sultanlar Ligi
ATP Tour Vimeo
R.Bonadio
R.Bonadio
13:00
27.10.2020
J.Munar
J.Munar
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
F.Coria
F.Coria
13:00
27.10.2020
C.G.Valero
C.G.Valero
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
B.Gojo
B.Gojo
13:00
27.10.2020
P.Kotov
P.Kotov
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
A.Pellegrino
A.Pellegrino
13:00
27.10.2020
D.E.Galan
D.E.Galan
ATP Challenger
TRT Spor 2
Nilüfer Bld.
Nilüfer Bld.
14:00
27.10.2020
Galatasaray HDIS
Galatasaray HDIS
TVF Sultanlar Ligi
ATP Tour Vimeo
F.Horansky
F.Horansky
15:00
27.10.2020
C.M.Stebe
C.M.Stebe
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
S.Napolitano
S.Napolitano
15:00
27.10.2020
R.Safiullin
R.Safiullin
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
R.C.Baena
R.C.Baena
15:00
27.10.2020
V.Kopriva
V.Kopriva
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
C.Alcaraz
C.Alcaraz
15:00
27.10.2020
L.Giustino
L.Giustino
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Cressy/Olivetti
Cressy/Olivetti
15:00
27.10.2020
Huesler/Majchrzak
Huesler/Majchrzak
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
C.Taberner
C.Taberner
15:00
27.10.2020
R.Ramanathan
R.Ramanathan
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
A.Giannessi
A.Giannessi
15:30
27.10.2020
G.Mager
G.Mager
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
F.Gaio
F.Gaio
15:30
27.10.2020
N.Kuhn
N.Kuhn
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
S.Diez
S.Diez
16:00
27.10.2020
G.Herrera
G.Herrera
ATP Challenger
TRT Spor 2
G.Dimitrov
G.Dimitrov
16:00
27.10.2020
K.Khachanov
K.Khachanov
ATP Viyana
ATP Tour Vimeo
Brown/Cerretani
Brown/Cerretani
17:00
27.10.2020
Schnur/Withrow
Schnur/Withrow
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
P.Gunneswaran
P.Gunneswaran
17:00
27.10.2020
T.Kamke
T.Kamke
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Torpegaard/Wolf
Torpegaard/Wolf
17:00
27.10.2020
Gaston/Rinderknech
Gaston/Rinderknech
ATP Challenger
Sportstv
Rusya
Rusya
17:00
27.10.2020
Türkiye
Türkiye
UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
ATP Tour Vimeo
Martin/Oliveira
Martin/Oliveira
17:30
27.10.2020
Cervantes/Batalla
Cervantes/Batalla
ATP Challenger
Yayın Yok
N.Djokovic
N.Djokovic
18:00
27.10.2020
F.Krajinovic
F.Krajinovic
ATP Viyana
ATP Tour Vimeo
Jaziri/Kovalik
Jaziri/Kovalik
18:00
27.10.2020
Arnaboldi/Giustino
Arnaboldi/Giustino
ATP Challenger
TRT Spor 2
Eczacıbaşı
Eczacıbaşı
18:30
27.10.2020
Vakıfbank
Vakıfbank
TVF Sultanlar Ligi
ATP Tour Vimeo
Goransson/Zielinski
Goransson/Zielinski
19:00
27.10.2020
Doumbia/Reboul
Doumbia/Reboul
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Masur/Zverev
Masur/Zverev
19:00
27.10.2020
Balaji/Margaroli
Balaji/Margaroli
ATP Challenger
Yayın Yok
JSF Nanterre
JSF Nanterre
20:00
27.10.2020
Bursaspor
Bursaspor
Eurocup
Bilyoner TV
Lietuvos Rytas
Lietuvos Rytas
20:30
27.10.2020
Peristeri
Peristeri
FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor 2
Türk Telekom
Türk Telekom
20:30
27.10.2020
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
FIBA Şampiyonlar Ligi
Yayın Yok
Real Betis
Real Betis
20:30
27.10.2020
Real Madrid
Real Madrid
İspanya Basketbol Ligi
Bilyoner TV
Twente
Twente
20:45
27.10.2020
De Graafschap
De Graafschap
Hollanda Kupası
Bein Sports 1
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
20:55
27.10.2020
Bayern Münih
Bayern Münih
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
20:55
27.10.2020
Inter
Inter
UEFA Şampiyonlar Ligi
La Liga 123 Youtube
Girona
Girona
21:00
27.10.2020
Cartagena
Cartagena
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
Viking
Viking
21:00
27.10.2020
Haugesund
Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
A Spor
Bilbao Basket
Bilbao Basket
22:00
27.10.2020
Pınar Karşıyaka
Pınar Karşıyaka
FIBA Şampiyonlar Ligi
S Sport Plus
Antwerp
Antwerp
22:00
27.10.2020
Virtus Bologna
Virtus Bologna
Eurocup
Bilyoner TV
Fortitudo Bologna
Fortitudo Bologna
22:30
27.10.2020
Bamberg
Bamberg
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Wycombe
Wycombe
22:45
27.10.2020
Watford
Watford
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2
Porto
Porto
23:00
27.10.2020
Olympiacos
Olympiacos
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
Monchengladbach
Monchengladbach
23:00
27.10.2020
Real Madrid
Real Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
Marsilya
Marsilya
23:00
27.10.2020
Manchester City
Manchester City
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 3
Liverpool
Liverpool
23:00
27.10.2020
Midtjylland
Midtjylland
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 1
Atletico Madrid
Atletico Madrid
23:00
27.10.2020
Salzburg
Salzburg
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 4
Atalanta
Atalanta
23:00
27.10.2020
Ajax
Ajax
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bilyoner TV
Dordrecht
Dordrecht
23:00
27.10.2020
Utrecht
Utrecht
Hollanda Kupası
Yayın Yok
Murcia
Murcia
23:15
27.10.2020
Barcelona
Barcelona
İspanya Basketbol Ligi
28.10.2020 | Çarşamba
TRT Spor 2
TFL Altekma
TFL Altekma
14:00
28.10.2020
Halkbank
Halkbank
TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
J.Jung
J.Jung
16:00
28.10.2020
D.Medvedev
D.Medvedev
ATP Viyana
TVF Voleybol TV Youtube
Spor Toto SK
Spor Toto SK
16:00
28.10.2020
Haliliye Bld.
Haliliye Bld.
TVF Efeler Ligi
FIBA TV
Miskolc
Miskolc
17:00
28.10.2020
İzmit Bld.
İzmit Bld.
Euroleague Kadınlar Ön Eleme
Mtel Premijer Liga Youtube
Zeljeznicar
Zeljeznicar
18:30
28.10.2020
Zrinjski
Zrinjski
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
TRT Spor 2
İnegöl Bld.
İnegöl Bld.
19:00
28.10.2020
Arkas
Arkas
TVF Efeler Ligi
S Sport Plus
Unics Kazan
Unics Kazan
19:00
28.10.2020
Joventut Badalona
Joventut Badalona
Eurocup
Delfi Sportas Youtube
Riteriai
Riteriai
19:30
28.10.2020
FK Panevezys
FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
VEF Riga
VEF Riga
20:00
28.10.2020
Strasbourg
Strasbourg
FIBA Şampiyonlar Ligi
FIBA TV
Uni Girona
Uni Girona
20:00
28.10.2020
ACS Sepsi
ACS Sepsi
Euroleague Kadınlar Ön Eleme
Bilyoner TV
Limoges
Limoges
20:00
28.10.2020
BC Igokea
BC Igokea
FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
Darüşşafaka
Darüşşafaka
20:00
28.10.2020
Oostende
Oostende
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
Başakşehir
Başakşehir
20:55
28.10.2020
Paris Saint Germain
Paris Saint Germain
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
Krasnodar
Krasnodar
20:55
28.10.2020
Chelsea
Chelsea
UEFA Şampiyonlar Ligi
TRT Spor 2
P.C.Busta
P.C.Busta
21:00
28.10.2020
K.Anderson
K.Anderson
ATP Viyana
European Volleyball Youtube
Dinamo Moskova
Dinamo Moskova
21:00
28.10.2020
Trentino
Trentino
CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
La Liga 123 Youtube
Espanyol
Espanyol
21:00
28.10.2020
Ponferradina
Ponferradina
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Castellon
Castellon
21:00
28.10.2020
Almeria
Almeria
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Albacete
Albacete
21:00
28.10.2020
Las Palmas
Las Palmas
İspanya La Liga 2
NTV
Venezia
Venezia
22:30
28.10.2020
Bahçeşehir Klj
Bahçeşehir Klj
Eurocup
Yayın Yok
SP Burgos
SP Burgos
22:30
28.10.2020
HC Brindisi
HC Brindisi
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Luton Town
Luton Town
22:45
28.10.2020
Nottingham Forest
Nottingham Forest
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect
Ferencvaros
Ferencvaros
23:00
28.10.2020
Dinamo Kiev
Dinamo Kiev
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 1
Sevilla
Sevilla
23:00
28.10.2020
Rennes
Rennes
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 2
B.Dortmund
B.Dortmund
23:00
28.10.2020
Zenit
Zenit
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 3
Manchester United
Manchester United
23:00
28.10.2020
Leipzig
Leipzig
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 4
Club Brugge
Club Brugge
23:00
28.10.2020
Lazio
Lazio
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
Juventus
Juventus
23:00
28.10.2020
Barcelona
Barcelona
UEFA Şampiyonlar Ligi
La Liga 123 Youtube
Real Oviedo
Real Oviedo
23:30
28.10.2020
UD Logrones
UD Logrones
İspanya La Liga 2
29.10.2020 | Perşembe
Yayın Yok
Karşıyaka
Karşıyaka
14:00
29.10.2020
Cizrespor
Cizrespor
TFF 3. Lig
La Liga 123 Youtube
Alcorcon
Alcorcon
18:30
29.10.2020
Sporting Gijon
Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Bein Sports 3
Zenit Basket
Zenit Basket
20:00
29.10.2020
Panathinaikos
Panathinaikos
THY Euroleague
Bein Sports Max 1
CSKA Moskova
CSKA Moskova
20:00
29.10.2020
Valencia Basket
Valencia Basket
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
KAA Gent
KAA Gent
20:55
29.10.2020
Hoffenheim
Hoffenheim
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 1
Sivasspor
Sivasspor
20:55
29.10.2020
M.Tel Aviv
M.Tel Aviv
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 2
Lille
Lille
20:55
29.10.2020
Celtic
Celtic
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
LASK
LASK
20:55
29.10.2020
Ludogorets
Ludogorets
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Karabağ
Karabağ
20:55
29.10.2020
Villarreal
Villarreal
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Zory Luhansk
Zory Luhansk
20:55
29.10.2020
Braga
Braga
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Feyenoord
Feyenoord
20:55
29.10.2020
Wolfsberg
Wolfsberg
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports Max 2
AEK Athens
AEK Athens
20:55
29.10.2020
Leicester City
Leicester City
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 4
AC Milan
AC Milan
20:55
29.10.2020
Sparta Prag
Sparta Prag
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
CSKA Moskova
CSKA Moskova
20:55
29.10.2020
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Antwerp
Antwerp
20:55
29.10.2020
Tottenham
Tottenham
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
20:55
29.10.2020
Slovan Liberec
Slovan Liberec
UEFA Avrupa Ligi
La Liga 123 Youtube
Mallorca
Mallorca
21:00
29.10.2020
Malaga
Malaga
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Mirandes
Mirandes
21:00
29.10.2020
Real Zaragoza
Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Tenerife
Tenerife
21:00
29.10.2020
Lugo
Lugo
İspanya La Liga 2
Bein Sports 3
Maccabi Fox
Maccabi Fox
22:05
29.10.2020
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Asvel Villeurbanne
Asvel Villeurbanne
22:45
29.10.2020
Zalgiris Kaunas
Zalgiris Kaunas
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Omonia
Omonia
23:00
29.10.2020
PSV
PSV
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Slavia Prag
Slavia Prag
23:00
29.10.2020
B.Leverkusen
B.Leverkusen
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 2
Real Sociedad
Real Sociedad
23:00
29.10.2020
Napoli
Napoli
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Rangers
Rangers
23:00
29.10.2020
Lech Poznan
Lech Poznan
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Molde
Molde
23:00
29.10.2020
Rapid Wien
Rapid Wien
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports Max 2
AS Roma
AS Roma
23:00
29.10.2020
CSKA Sofya
CSKA Sofya
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports Max 1
Real Madrid
Real Madrid
23:00
29.10.2020
Bayern Münih
Bayern Münih
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Arsenal
Arsenal
23:00
29.10.2020
Dundalk
Dundalk
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Nice
Nice
23:00
29.10.2020
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
23:00
29.10.2020
Rijeka
Rijeka
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 4
Benfica
Benfica
23:00
29.10.2020
Standard Liege
Standard Liege
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Cluj
Cluj
23:00
29.10.2020
Young Boys
Young Boys
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Granada
Granada
23:00
29.10.2020
PAOK
PAOK
UEFA Avrupa Ligi
La Liga 123 Youtube
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
23:30
29.10.2020
Fuenlabrada
Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Sabadell
Sabadell
23:30
29.10.2020
Leganes
Leganes
İspanya La Liga 2
30.10.2020 | Cuma
Yayın Yok
Beylikdüzü
Beylikdüzü
13:00
30.10.2020
Beşiktaş
Beşiktaş
TVF Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
Vakıfbank
Vakıfbank
14:00
30.10.2020
Nilüfer Bld.
Nilüfer Bld.
TVF Sultanlar Ligi
One Championship Youtube
R.Phogat
R.Phogat
15:30
30.10.2020
N.Pov
N.Pov
One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
A.Caruso
A.Caruso
16:00
30.10.2020
E.Folayang
E.Folayang
One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
X.Nan
X.Nan
16:30
30.10.2020
T.Teo
T.Teo
One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
M.Nguyen
M.Nguyen
17:00
30.10.2020
T.Le
T.Le
One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
C.Lee
C.Lee
17:30
30.10.2020
I.Lapicus
I.Lapicus
One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
A.Sang
A.Sang
18:00
30.10.2020
R.Ridder
R.Ridder
One Championship Dövüş Serisi
TRT Avaz
Balıkesirspor
Balıkesirspor
19:00
30.10.2020
Adanaspor
Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
Yayın Yok
Tuzlaspor
Tuzlaspor
19:00
30.10.2020
Altay
Altay
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 3
Khimki Moskova
Khimki Moskova
20:00
30.10.2020
Kızılyıldız
Kızılyıldız
THY Euroleague
Bein Sports 1
Karagümrük
Karagümrük
20:00
30.10.2020
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Trabzonspor
Trabzonspor
20:00
30.10.2020
Kasımpaşa
Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
S Sport 2
Hamburg
Hamburg
20:30
30.10.2020
St. Pauli
St. Pauli
Almanya Bundesliga 2
beIN Sports Haber
Olympiakos
Olympiakos
21:00
30.10.2020
Anadolu Efes
Anadolu Efes
THY Euroleague
S Sport Plus
Schalke 04
Schalke 04
22:30
30.10.2020
Stuttgart
Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2
Coventry
Coventry
22:45
30.10.2020
Reading
Reading
İngiltere Championship
Sgorio Youtube
Aberystwyth
Aberystwyth
22:45
30.10.2020
Penybont
Penybont
Galler Cymru Premier Lig
Yayın Yok
Olimpia Milano
Olimpia Milano
22:45
30.10.2020
Alba Berlin
Alba Berlin
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Baskonia
Baskonia
23:00
30.10.2020
Barcelona
Barcelona
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Marsilya
Marsilya
23:00
30.10.2020
Lens
Lens
Fransa Ligue 1
S Sport Plus
Wolverhampton
Wolverhampton
23:00
30.10.2020
Crystal Palace
Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Spor Smart
Eibar
Eibar
23:00
30.10.2020
Cadiz
Cadiz
İspanya La Liga
S Sport Plus
Paços Ferreira
Paços Ferreira
23:30
30.10.2020
Porto
Porto
Portekiz Liga NOS
31.10.2020 | Cumartesi
TVF Voleybol TV Youtube
TVF Spor Lisesi
TVF Spor Lisesi
12:00
31.10.2020
PTT
PTT
TVF Kadınlar 2. Lig
Tivibu Spor 2
Bahçeşehir Klj
Bahçeşehir Klj
13:00
31.10.2020
Afyon Bld.
Afyon Bld.
Basketbol Süper Ligi
TRT Spor 2
Galatasaray HDIS
Galatasaray HDIS
13:00
31.10.2020
PTT
PTT
TVF Sultanlar Ligi
TRT Spor HD
Giresunspor
Giresunspor
13:30
31.10.2020
Ümraniyespor
Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
13:30
31.10.2020
Gaziantep FK
Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
TVF Voleybol TV Youtube
Anadolu Voleybol
Anadolu Voleybol
14:00
31.10.2020
İnkılap İÖO
İnkılap İÖO
TVF Kadınlar 2. Lig
TBF TV Youtube
Elazığ Öİ
Elazığ Öİ
14:00
31.10.2020
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
Çankaya Üni.
Çankaya Üni.
14:00
31.10.2020
Hatay BB
Hatay BB
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
Canik Bld.
Canik Bld.
14:00
31.10.2020
Nesibe Aydın
Nesibe Aydın
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
Botaş
Botaş
14:00
31.10.2020
Adana Basket
Adana Basket
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
Final Spor
Final Spor
14:30
31.10.2020
Kocaeli Basket
Kocaeli Basket
Basketbol 1. Ligi
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Belshina
Belshina
15:00
31.10.2020
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
TVF Voleybol TV Youtube
Saint Joseph
Saint Joseph
15:00
31.10.2020
Kağıt Spor
Kağıt Spor
TVF Erkekler 1. Lig
Tivibu Spor 2
Petkimspor
Petkimspor
15:15
31.10.2020
Galatasaray
Galatasaray
Basketbol Süper Ligi
Mtel Premijer Liga Youtube
Zrinjski
Zrinjski
15:30
31.10.2020
Velez Mostar
Velez Mostar
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
S Sport Plus
Sheffield Utd
Sheffield Utd
15:30
31.10.2020
Manchester City
Manchester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 2
Bristol City
Bristol City
15:30
31.10.2020
Norwich City
Norwich City
İngiltere Championship
Mtel Premijer Liga Youtube
Zeljeznicar
Zeljeznicar
15:30
31.10.2020
Radnik
Radnik
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
Mtel Premijer Liga Youtube
Siroki Brijeg
Siroki Brijeg
15:30
31.10.2020
Olimpic Sarajevo
Olimpic Sarajevo
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
Mtel Premijer Liga Youtube
Sarajevo
Sarajevo
15:30
31.10.2020
Mladost
Mladost
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
Mtel Premijer Liga Youtube
Krupa
Krupa
15:30
31.10.2020
Tuzla City
Tuzla City
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
Mtel Premijer Liga Youtube
Sloboda
Sloboda
15:30
31.10.2020
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
TRT Avaz
Menemenspor
Menemenspor
16:00
31.10.2020
Ankaraspor
Ankaraspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Göztepe
Göztepe
16:00
31.10.2020
Alanyaspor
Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
TRT Spor HD
Bursaspor
Bursaspor
16:00
31.10.2020
Boluspor
Boluspor
Spor Toto 1. Lig
S Sport Plus
Real Madrid
Real Madrid
16:00
31.10.2020
Huesca
Huesca
İspanya La Liga
TBF TV Youtube
Kayseri Basket
Kayseri Basket
16:00
31.10.2020
OGM Orman
OGM Orman
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
Mamak Bld.
Mamak Bld.
16:00
31.10.2020
Konyaspor
Konyaspor
Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
Düzce Bld.
Düzce Bld.
16:00
31.10.2020
Manisa BB
Manisa BB
Basketbol 1. Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
Bilgem Gençlik
Bilgem Gençlik
16:30
31.10.2020
Sultan Spor
Sultan Spor
TVF Kadınlar 2. Lig
TVF Voleybol TV Youtube
Fenerbahçe
Fenerbahçe
16:30
31.10.2020
Küçükçekmece
Küçükçekmece
TVF Kadınlar 2. Lig
TBF TV Youtube
Gemlik Basket
Gemlik Basket
17:00
31.10.2020
Akhisar Bel
Akhisar Bel
Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
İTÜ
İTÜ
17:00
31.10.2020
Merkezefendi Bld.
Merkezefendi Bld.
Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
Samsunspor
Samsunspor
17:00
31.10.2020
Balıkesir BB
Balıkesir BB
Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
Yalovaspor
Yalovaspor
17:00
31.10.2020
Anadolu Basket
Anadolu Basket
Basketbol 1. Ligi
Bein Sports beIN Connect
Crotone
Crotone
17:00
31.10.2020
Atalanta
Atalanta
İtalya Serie A
TVF Voleybol TV Youtube
Arkas
Arkas
17:30
31.10.2020
Merkezefendi Bld.
Merkezefendi Bld.
TVF Kadınlar 2. Lig
S Sport Plus
Köln
Köln
17:30
31.10.2020
Bayern Münih
Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV
E.Frankfurt
E.Frankfurt
17:30
31.10.2020
Werder Bremen
Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV
Augsburg
Augsburg
17:30
31.10.2020
Mainz
Mainz
Almanya Bundesliga
A Spor
Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld
17:30
31.10.2020
B.Dortmund
B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor
Beşiktaş
Beşiktaş
17:30
31.10.2020
Galatasaray
Galatasaray
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
Darüşşafaka
Darüşşafaka
17:30
31.10.2020
Bursaspor
Bursaspor
Basketbol Süper Ligi
Bein Sports Max 2
Luton Town
Luton Town
18:00
31.10.2020
Brentford
Brentford
İngiltere Championship
S Sport Plus
Burnley
Burnley
18:00
31.10.2020
Chelsea
Chelsea
İngiltere Premier Lig
Spor Smart
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
18:00
31.10.2020
Sevilla
Sevilla
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Cartagena
Cartagena
18:00
31.10.2020
Albacete
Albacete
İspanya La Liga 2
TVF Voleybol TV Youtube
Eczacıbaşı
Eczacıbaşı
18:30
31.10.2020
Bahçelievler Bld.
Bahçelievler Bld.
TVF Kadınlar 2. Lig
Bein Sports 1
Galatasaray
Galatasaray
19:00
31.10.2020
Ankaragücü
Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Rennes
Rennes
19:00
31.10.2020
Brest
Brest
Fransa Ligue 1
TRT Spor HD
Altınordu
Altınordu
19:00
31.10.2020
Bandırmaspor
Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
FIBA TV
Dijon
Dijon
19:00
31.10.2020
Bourges Basket
Bourges Basket
Fransa Basketbol Ligi LNB
Tivibu Spor 2
Tofaş
Tofaş
20:00
31.10.2020
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
Basketbol Süper Ligi
Bein Sports beIN Connect
Inter
Inter
20:00
31.10.2020
Parma
Parma
İtalya Serie A
TRT Spor 2
Kuzeyboru
Kuzeyboru
20:00
31.10.2020
Fenerbahçe Opet
Fenerbahçe Opet
TVF Sultanlar Ligi
La Liga 123 Youtube
Las Palmas
Las Palmas
20:15
31.10.2020
Real Oviedo
Real Oviedo
İspanya La Liga 2
S Sport Plus
Monchengladbach
Monchengladbach
20:30
31.10.2020
Leipzig
Leipzig
Almanya Bundesliga
S Sport Plus
Liverpool
Liverpool
20:30
31.10.2020
West Ham
West Ham
İngiltere Premier Lig
Tivibu Spor 3
Charleroi
Charleroi
20:30
31.10.2020
Cercle Brugge
Cercle Brugge
Belçika Pro League
S Sport Plus
O.Usyk
O.Usyk
21:00
31.10.2020
D.Chisora
D.Chisora
Ağır Sıklet
Bein Sports beIN Connect
Bologna
Bologna
22:45
31.10.2020
Cagliari
Cagliari
İtalya Serie A
S Sport Plus
Alaves
Alaves
23:00
31.10.2020
Barcelona
Barcelona
İspanya La Liga
Bein Sports beIN Connect
Nantes
Nantes
23:00
31.10.2020
PSG
PSG
Fransa Ligue 1
01.11.2020 | Pazar
S Sport Plus
U.Hall
U.Hall
02:00
01.11.2020
A.Silva
A.Silva
UFC Dövüş Serisi
S Sport 2
G.Davis
G.Davis
04:00
01.11.2020
L.Cruz
L.Cruz
WBA Hafif Sıklet
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Energetik BGU
Energetik BGU
13:00
01.11.2020
Slutsk
Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
TRT Spor 2
Arkas
Arkas
13:00
01.11.2020
Halkbank
Halkbank
TVF Efeler Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
Eryaman Gençlik
Eryaman Gençlik
13:00
01.11.2020
Karayolları
Karayolları
TVF Kadınlar 2. Lig
TRT Spor HD
Keçiörengücü
Keçiörengücü
13:30
01.11.2020
İstanbulspor
İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Ç.Rizespor
Ç.Rizespor
13:30
01.11.2020
Kayserispor
Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Yayın Yok
Karşıyaka
Karşıyaka
13:30
01.11.2020
Arhavi Spor
Arhavi Spor
TFF 3. Lig
TBF TV Youtube
Mersin BB
Mersin BB
14:00
01.11.2020
İzmit Bld.
İzmit Bld.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Bein Sports beIN Connect
Udinese
Udinese
14:30
01.11.2020
AC Milan
AC Milan
İtalya Serie A
TVF Voleybol TV Youtube
Bursa BB
Bursa BB
15:00
01.11.2020
Sorgun Bld.
Sorgun Bld.
TVF Efeler Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
İzmir BB
İzmir BB
15:00
01.11.2020
Göztepe
Göztepe
TVF Kadınlar 1. Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
15:00
01.11.2020
Brest
Brest
Belarus Vysshaya Liga
S Sport Plus
Aston Villa
Aston Villa
15:00
01.11.2020
Southampton
Southampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect
St. Etienne
St. Etienne
15:00
01.11.2020
Montpellier
Montpellier
Fransa Ligue 1
Tivibu Spor 2
Gaziantep Basket
Gaziantep Basket
15:15
01.11.2020
OGM Orman
OGM Orman
Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 4
Anderlecht
Anderlecht
15:30
01.11.2020
Antwerp
Antwerp
Belçika Pro League
Karşıyaka Youtube
Karşıyaka
Karşıyaka
16:00
01.11.2020
Fenerbahçe
Fenerbahçe
TVF Kadınlar 1. Lig
Bein Sports 1
Konyaspor
Konyaspor
16:00
01.11.2020
M.Başakşehir
M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Spor Smart
Real Betis
Real Betis
16:00
01.11.2020
Elche
Elche
İspanya La Liga
TRT Spor HD
Eskişehirspor
Eskişehirspor
16:00
01.11.2020
Akhisarspor
Akhisarspor
Spor Toto 1. Lig
TBF TV Youtube
İstanbul Basket
İstanbul Basket
16:00
01.11.2020
Bornova Bld.
Bornova Bld.
Basketbol 1. Ligi
La Liga 123 Youtube
Leganes
Leganes
16:00
01.11.2020
Mirandes
Mirandes
İspanya La Liga 2
Tivibu Spor 3
FC Emmen
FC Emmen
16:30
01.11.2020
Feyenoord
Feyenoord
Hollanda Eredivisie
TVF Voleybol TV Youtube
Tunalı Spor
Tunalı Spor
16:30
01.11.2020
Ünsped Spor
Ünsped Spor
TVF Kadınlar 2. Lig
S Sport Plus
Newcastle
Newcastle
17:00
01.11.2020
Everton
Everton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect
Spezia
Spezia
17:00
01.11.2020
Juventus
Juventus
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Torino
Torino
17:00
01.11.2020
Lazio
Lazio
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Reims
Reims
17:00
01.11.2020
Strasbourg
Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Nimes
Nimes
17:00
01.11.2020
Metz
Metz
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
JDA Dijon
JDA Dijon
17:00
01.11.2020
Lorient
Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Angers
Angers
17:00
01.11.2020
Nice
Nice
Fransa Ligue 1
Tivibu Spor 2
Türk Telekom
Türk Telekom
17:30
01.11.2020
Pınar Karşıyaka
Pınar Karşıyaka
Basketbol Süper Ligi
S Sport Plus
Freiburg
Freiburg
17:30
01.11.2020
B.Leverkusen
B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
TVF Voleybol TV Youtube
Karşıyaka Ankara
Karşıyaka Ankara
17:30
01.11.2020
Maliye Okulları
Maliye Okulları
TVF Kadınlar 2. Lig
TVF Voleybol TV Youtube
Nilüfer Bld.
Nilüfer Bld.
17:30
01.11.2020
Yeşilbayramiç
Yeşilbayramiç
TVF Kadınlar 2. Lig
Spor Smart
Celta Vigo
Celta Vigo
18:00
01.11.2020
Real Sociedad
Real Sociedad
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Real Zaragoza
Real Zaragoza
18:00
01.11.2020
Mallorca
Mallorca
İspanya La Liga 2
TVF Voleybol TV Youtube
Küçükyalı
Küçükyalı
18:30
01.11.2020
Kartal Anadolu
Kartal Anadolu
TVF Kadınlar 2. Lig
Tivibu Spor 3
PSV
PSV
18:45
01.11.2020
ADO Den Haag
ADO Den Haag
Hollanda Eredivisie
TRT Spor HD
Adana Demirspor
Adana Demirspor
19:00
01.11.2020
Samsunspor
Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Beşiktaş
Beşiktaş
19:00
01.11.2020
Y.Malatyaspor
Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Monaco
Monaco
19:00
01.11.2020
Bordeaux
Bordeaux
Fransa Ligue 1
S Sport Plus
Manchester Utd
Manchester Utd
19:30
01.11.2020
Arsenal
Arsenal
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect
Napoli
Napoli
20:00
01.11.2020
Sassuolo
Sassuolo
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
AS Roma
AS Roma
20:00
01.11.2020
Fiorentina
Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport Plus
Hertha Berlin
Hertha Berlin
20:00
01.11.2020
Wolfsburg
Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2
Anadolu Efes
Anadolu Efes
20:00
01.11.2020
Büyükçekmece
Büyükçekmece
Basketbol Süper Ligi
La Liga 123 Youtube
Fuenlabrada
Fuenlabrada
20:15
01.11.2020
Tenerife
Tenerife
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Ponferradina
Ponferradina
20:15
01.11.2020
Sabadell
Sabadell
İspanya La Liga 2
Spor Smart
Granada
Granada
20:30
01.11.2020
Levante
Levante
İspanya La Liga
Tivibu Spor 3
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
22:00
01.11.2020
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus
Tottenham
Tottenham
22:15
01.11.2020
Brighton
Brighton
İngiltere Premier Lig
La Liga 123 Youtube
Lugo
Lugo
22:30
01.11.2020
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
İspanya La Liga 2
Bein Sports beIN Connect
Sampdoria
Sampdoria
22:45
01.11.2020
Genoa
Genoa
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Lille
Lille
23:00
01.11.2020
Lyon
Lyon
Fransa Ligue 1
La Liga 123 Youtube
Almeria
Almeria
23:00
01.11.2020
Girona
Girona
İspanya La Liga 2
S Sport Plus
Valencia
Valencia
23:00
01.11.2020
Getafe
Getafe
İspanya La Liga
02.11.2020 | Pazartesi
La Liga 123 Youtube
UD Logrones
UD Logrones
18:00
02.11.2020
Alcorcon
Alcorcon
İspanya La Liga 2
Bein Sports 2
Antalyaspor
Antalyaspor
20:00
02.11.2020
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
Hatayspor
Hatayspor
20:00
02.11.2020
Sivasspor
Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
La Liga 123 Youtube
Sporting Gijon
Sporting Gijon
20:15
02.11.2020
Castellon
Castellon
İspanya La Liga 2
S Sport Plus
Fulham
Fulham
20:30
02.11.2020
WBA
WBA
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
Hoffenheim
Hoffenheim
22:30
02.11.2020
Union Berlin
Union Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect
Verona
Verona
22:45
02.11.2020
Benevento
Benevento
İtalya Serie A
S Sport Plus
Leeds United
Leeds United
23:00
02.11.2020
Leicester City
Leicester City
İngiltere Premier Lig
Spor Smart
Villarreal
Villarreal
23:00
02.11.2020
Valladolid
Valladolid
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Malaga
Malaga
23:00
02.11.2020
Espanyol
Espanyol
İspanya La Liga 2
03.11.2020 | Salı
S Sport Plus
Boavista
Boavista
00:00
03.11.2020
Benfica
Benfica
Portekiz Liga NOS
TBF TV Youtube
Fenerbahçe
Fenerbahçe
15:00
03.11.2020
Canik Bld.
Canik Bld.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
Nesibe Aydın
Nesibe Aydın
16:00
03.11.2020
Botaş
Botaş
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
Falco Szombathely
Falco Szombathely
20:00
03.11.2020
Lublin
Lublin
FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
Keravnos
Keravnos
20:30
03.11.2020
Tofaş
Tofaş
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
20:55
03.11.2020
Atletico Madrid
Atletico Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
20:55
03.11.2020
Monchengladbach
Monchengladbach
UEFA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
JL Bourg
JL Bourg
21:00
03.11.2020
Bahçeşehir Klj
Bahçeşehir Klj
Eurocup
Tivibu Spor
Dijon
Dijon
22:30
03.11.2020
Nymburk
Nymburk
FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
Zaragoza
Zaragoza
22:30
03.11.2020
Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Real Madrid
Real Madrid
23:00
03.11.2020
Inter
Inter
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Salzburg
Salzburg
23:00
03.11.2020
Bayern Münih
Bayern Münih
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Midtjylland
Midtjylland
23:00
03.11.2020
Ajax
Ajax
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Atalanta
Atalanta
23:00
03.11.2020
Liverpool
Liverpool
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Porto
Porto
23:00
03.11.2020
Marsilya
Marsilya
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Manchester City
Manchester City
23:00
03.11.2020
Olympiacos
Olympiacos
UEFA Şampiyonlar Ligi
04.11.2020 | Çarşamba
TBF TV Youtube
Hatay BB
Hatay BB
14:00
04.11.2020
İzmit Bld.
İzmit Bld.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
OGM Orman
OGM Orman
14:00
04.11.2020
Elazığ Öİ
Elazığ Öİ
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
Kayseri Basket
Kayseri Basket
16:00
04.11.2020
Mersin BB
Mersin BB
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
Adana Basket
Adana Basket
17:00
04.11.2020
Beşiktaş
Beşiktaş
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
Galatasaray
Galatasaray
17:00
04.11.2020
Çankaya Üni.
Çankaya Üni.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Mtel Premijer Liga Youtube
Zrinjski
Zrinjski
18:00
04.11.2020
Siroki Brijeg
Siroki Brijeg
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
Bein Sports beIN Connect
Genoa
Genoa
19:00
04.11.2020
Torino
Torino
İtalya Serie A
Tivibu Spor
Galatasaray
Galatasaray
20:00
04.11.2020
Bakken Bears
Bakken Bears
FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
Tsmoki Minsk
Tsmoki Minsk
20:00
04.11.2020
Cholet Basket
Cholet Basket
FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
AEK
AEK
20:30
04.11.2020
Hapoel Holon
Hapoel Holon
FIBA Şampiyonlar Ligi
Mtel Premijer Liga Youtube
Sarajevo
Sarajevo
20:30
04.11.2020
Zeljeznicar
Zeljeznicar
Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
Bein Sports 1
Başakşehir
Başakşehir
20:55
04.11.2020
Manchester United
Manchester United
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Zenit
Zenit
20:55
04.11.2020
Lazio
Lazio
UEFA Şampiyonlar Ligi
La Liga 123 Youtube
Real Zaragoza
Real Zaragoza
21:00
04.11.2020
Girona
Girona
İspanya La Liga 2
Tivibu Spor
Energia Trento
Energia Trento
22:00
04.11.2020
Bursaspor
Bursaspor
Eurocup
Tivibu Spor
BS Sassari
BS Sassari
22:30
04.11.2020
Iberostar Tenerife
Iberostar Tenerife
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Leipzig
Leipzig
23:00
04.11.2020
Paris Saint Germain
Paris Saint Germain
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Sevilla
Sevilla
23:00
04.11.2020
Krasnodar
Krasnodar
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Club Brugge
Club Brugge
23:00
04.11.2020
B.Dortmund
B.Dortmund
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Barcelona
Barcelona
23:00
04.11.2020
Dinamo Kiev
Dinamo Kiev
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Ferencvaros
Ferencvaros
23:00
04.11.2020
Juventus
Juventus
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Chelsea
Chelsea
23:00
04.11.2020
Rennes
Rennes
UEFA Şampiyonlar Ligi
05.11.2020 | Perşembe
Bein Sports beIN Connect
Zenit Basket
Zenit Basket
20:00
05.11.2020
Olympiakos
Olympiakos
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Anadolu Efes
Anadolu Efes
20:30
05.11.2020
Maccabi Fox
Maccabi Fox
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Rapid Wien
Rapid Wien
20:55
05.11.2020
Dundalk
Dundalk
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Slavia Prag
Slavia Prag
20:55
05.11.2020
Nice
Nice
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 1
Sivasspor
Sivasspor
20:55
05.11.2020
Karabağ
Karabağ
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Rijeka
Rijeka
20:55
05.11.2020
Napoli
Napoli
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Real Sociedad
Real Sociedad
20:55
05.11.2020
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Omonia
Omonia
20:55
05.11.2020
Granada
Granada
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Ludogorets
Ludogorets
20:55
05.11.2020
Tottenham
Tottenham
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Lech Poznan
Lech Poznan
20:55
05.11.2020
Standard Liege
Standard Liege
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
20:55
05.11.2020
B.Leverkusen
B.Leverkusen
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Benfica
Benfica
20:55
05.11.2020
Rangers
Rangers
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AS Roma
AS Roma
20:55
05.11.2020
Cluj
Cluj
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
PAOK
PAOK
20:55
05.11.2020
PSV
PSV
UEFA Avrupa Ligi
La Liga 123 Youtube
Sabadell
Sabadell
21:00
05.11.2020
Almeria
Almeria
İspanya La Liga 2
Bein Sports beIN Connect
Alba Berlin
Alba Berlin
22:00
05.11.2020
Barcelona
Barcelona
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Feyenoord
Feyenoord
23:00
05.11.2020
CSKA Moskova
CSKA Moskova
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Zory Luhansk
Zory Luhansk
23:00
05.11.2020
AEK Athens
AEK Athens
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Young Boys
Young Boys
23:00
05.11.2020
CSKA Sofya
CSKA Sofya
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Villarreal
Villarreal
23:00
05.11.2020
M.Tel Aviv
M.Tel Aviv
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Leicester City
Leicester City
23:00
05.11.2020
Braga
Braga
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Hoffenheim
Hoffenheim
23:00
05.11.2020
Slovan Liberec
Slovan Liberec
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
23:00
05.11.2020
Wolfsberg
Wolfsberg
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
23:00
05.11.2020
KAA Gent
KAA Gent
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Celtic
Celtic
23:00
05.11.2020
Sparta Prag
Sparta Prag
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Arsenal
Arsenal
23:00
05.11.2020
Molde
Molde
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Antwerp
Antwerp
23:00
05.11.2020
LASK
LASK
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AC Milan
AC Milan
23:00
05.11.2020
Lille
Lille
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Baskonia
Baskonia
23:00
05.11.2020
Asvel Villeurbanne
Asvel Villeurbanne
THY Euroleague