20.09.2021 - 21:20

Muhabir Masası Her Perşembe beIN Sports HD 1’de

beIN Sports’un 2021/22 sezonuyla birlikte imza atmaya başladığı programlardan Muhabir Masası, her Perşembe 20.00 beIN Sports HD 1’de. Hafta içi Süper Lig maçlarının olmadığı haftalarda beIN Sports’un başarılı muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri derlediği Muhabir Masası programını, beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Spor kanalları farklı içerikler ve programlarla sporseverleri memnun etmeye çalışıyor. beIN Sports da 2021/22 sezonunda başarılı muhabirlerinin yer alacağı bir programa imza atmaya karar verdi. Yeni sezonda Muhabir Masası programı, beIN Sports HD 1 ekranlarında olacak. beIN Sports muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri, eğlenceli anıları ve birçok spor olayını gündeme alacağı bu programı, her Perşembe 20.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

beIN Sports Uzman Saha Ekibi Haberleri Stüdyoya Taşıyor


Muhabirlerin eğlenceli anlarını, perde arkası gelişmeleri ve güncel haberleri stüdyoya taşıdığı Muhabir Masası programı, Perşembe günleri izleyicilerle buluşuyor. beIN Sports’un Muhabir Masası tanıtımı ise şu şekilde:

beIN SPORTS’un uzman saha ekibi ve muhabirler, geride kalan haftanın perde arkasındaki gelişmeleri, haberleri stüdyoya taşıyor. Teknik adamlar, futbolcular, hakemler kısacası oyunun tüm aktörlerinin görünmeyen performansları Muhabir Masası’nda konuşuluyor.

Muhabirlerin Yer Aldığı Programlar Artıyor


Yeni sezonda Gürler Akgün, Mert Yüksektepe, Deniz Biricik, Ünal Emin Canbay ve Murat Türker gibi beIN Sports muhabirlerinin yer alacağı Muhabir Masası programı, türünün tek örneği değil. Son dönemde muhabirlerin stüdyoda yer aldığı programların ve podcastlerin sayısı artıyor. 

Neredeyse tüm gazetelerin podcast bölümü aktif durumda. Spor gazetelerinde muhabirlerin yer aldığı programların arttığı görülüyor. Bunun yanında TRT Spor ekranlarında İleri Üçlü programı da bu konseptte yapılmış bir program. A Spor’un da Muhabir Masası isimli aynı konseptte bir programa imza attığı biliniyor. İlerleyen dönemlerde farklı spor kanallarının da bu tarz programlarla futbolseverlerin karşısına çıkması bekleniyor.

Diğer Haberler

Futbolun Şehirleri Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Futbolun Şehirleri, her Perşembe beIN Sports HD 1 ekranlarında futbolseverlerle buluşturuyor. Bir belgesel edasıyla hazırlanan programın sunucusu ise Barbaros Çıdal.
Lig Merkezi Her Hafta Sonu beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un liglerdeki son durumun mercek altına alındığı programı Lig Merkezi, her hafta sonu futbolseverlerle buluşuyor. Hafta sonları 13.00’te Burak Ölmez’in sunumu Olcay Çakır ve Tunç Kayacı’nın yorumlarıyla futbolseverlerin karşısına çıkan Lig Merkezi programını beIN Sports Haber ekranlarından izleyebilirsiniz.
Final Her Salı beIN Sports HD 1’de
Süper Lig’de geride kalan haftanın değerlendirildiği Final programı, her Salı günü 22.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Ali Okancı’nın sunduğu Tolga Zengin ve Ali Gültiken’in yorumlarıyla renk kattığı Final’i beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz.
Spor Gazetesi Hafta İçi Her Gün 11.00’de Tivibu Spor’da
Tivibu Spor’un sevilen programı Spor Gazetesi, hafta içi her gün 11.00’de futbolseverlerle buluşuyor. Erkut Öztürk ve Altan Tanrıkulu’nun yer aldığı programı, Tivibu Spor ekranlarından şifresiz olarak izleyebilirsiniz.
Kuşak Çatışması Her Çarşamba 21.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Kuşak Çatışması, her Çarşamba 21.00’de izleyicilerle buluşuyor. Mert Yüksektepe, Raşit Altun ve Tunç Kayacı’nın Süper Lig maçlarını mercek altına aldığı programı beIN Sports aboneleri naklen izleyebilirler.
Kaleci ve Golcü Her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un ilgi çekici programlarından biri olma yolunda ilerleyen Kaleci ve Golcü, her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Süper Lig’de kurtarışları Tolga Zengin’in, golleri ise Ali Gültiken’in yorumladığı Kaleci ve Golcü programını, beIN Sports HD 1 ve beIN Connect üzerinden izleyebilirsiniz.
Önder Özen ve Emre Özcan Socrates Dergi’de Türk Futbolunun Sorunlarına Değinecek
Socrates Dergi, Youtube’da özel bir seriye başlayacağını duyurdu. Her Cuma günü Önder Özen ve Emre Özcan, 8 bölümlük mini seride Socrates Dergi Youtube abonelerinin karşısına çıkacak.
Muhabir Masası Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un 2021/22 sezonuyla birlikte imza atmaya başladığı programlardan Muhabir Masası, her Perşembe 20.00 beIN Sports HD 1’de. Hafta içi Süper Lig maçlarının olmadığı haftalarda beIN Sports’un başarılı muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri derlediği Muhabir Masası programını, beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.
beIN Manşet Hafta İçin Her Gün beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı beIN Manşet, hafta içi her gün saat 11.00’de beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarında sporseverlerle buluşuyor. Murat Caner’in sunumu, Uğur Meleke’nin yorumlarıyla hafta içi her gün futbol dünyasından önemli gelişmeleri beIN Manşet programında bulabilirsiniz.
beIN Tenis Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un yeni programlarından beIN Tenis, yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başladı. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu beIN Tenis programını, her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından izleyebilirsiniz.