date_range
chevron_left
09.02
Per
10.02
Cum
11.02
Cts
12.02
Paz
13.02
Pzt
chevron_right
filter_alt
Filtrele
11.02.2023 Cumartesi
Mobile Appler
00:00
Ameliano - Resistencia
Paraguay 1. Ligi - Apertura
chevron_right
00:00
Lenovo Tenerife - Monastir
FIBA Intercontinental Cup Yarı Final
chevron_right
00:55
Erkekler Eleme
Kayakla Atlama Dünya Kupası
chevron_right
02:30
Libertad - Sportivo Luqueno
Paraguay 1. Ligi - Apertura
chevron_right
03:00
Detroit Pistons - SA Spurs
NBA
chevron_right
03:00
Indiana Pacers - Phoenix Suns
NBA
chevron_right
03:00
Philadelphia 76ers - New York Knicks
NBA
chevron_right
03:00
Copiapo - Palestino
Şili Primera Ligi
chevron_right
03:00
Calera - Curico Unido
Şili Primera Ligi
chevron_right
03:30
Boston Celtics - Charlotte Hornets
NBA
chevron_right
03:30
Toronto Raptors - Utah Jazz
NBA
chevron_right
04:00
Memphis Grizzlies - Minnesota TW
NBA
chevron_right
04:00
Miami Heat - Houston Rockets
NBA
chevron_right
04:00
WWE Smackdown
WWE
chevron_right
04:05
Puebla - Mazatlan
Meksika Premier Ligi - Clausura
chevron_right
06:00
NO Pelicans - Cleveland Cavaliers
NBA
chevron_right
06:00
Portland TB - OKC Thunder
NBA
chevron_right
06:00
Sacramento Kings - Dallas Mavericks
NBA
chevron_right
06:10
Tijuana - Atl. San Luis
Meksika Premier Ligi - Clausura
chevron_right
06:30
LA Clippers - Milwaukee Bucks
NBA
chevron_right
08:00
Seoul Knights - KoGas
Güney Kore KBL Ligi
chevron_right
09:00
Western United - Adelaide United
Avustralya A Ligi
chevron_right
10:00
Anyang - Mobis Phoebus
Güney Kore KBL Ligi
chevron_right
10:00
Olympiakos - Asvel Villeurbanne
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
10:50
Kadınlar
Kayakla Atlama Dünya Kupası
chevron_right
11:00
Yeni Sincan - PTT
TVF Kadınlar 2. Lig Ertelendi
chevron_right
11:00
C.Liu - D.Yastremska
WTA Doha
chevron_right
11:30
Terrafirma Dyip - TNT Tropang Giga
Filipinler Governors Kupasi
chevron_right
11:45
WS Wanderers - Sydney FC
Avustralya A Ligi
chevron_right
12:00
Fenerbahçe - İstanbulspor
Bölgesel Gelişim U19 Ligi
chevron_right
12:15
Orange1 Bassano - Team Patras
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
12:20
Hindistan GP
Formula E
chevron_right
12:30
Kadınlar İniş
Alp Disiplini Dünya Kupası
chevron_right
13:00
Petkimspor - Darüşşafaka
Basketbol Süper Ligi Ertelendi
chevron_right
13:00
Turan - Kapaz
Azerbaycan Premier Ligi
chevron_right
13:00
Tarım Kredi Gençlik - Okyanus Koleji
TVF Erkekler 1. Lig
chevron_right
13:30
Fatih Karagümrük - Sivasspor
Spor Toto Süper Lig Ertelendi
chevron_right
13:30
Tuzlaspor - Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
13:30
Keçiörengücü - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
13:45
San Miguel Beermen - Converge FiberXers
Filipinler Governors Kupasi
chevron_right
13:50
Kadınlar 3.Etap
BAE Bisiklet Turu
chevron_right
14:00
Çatalcaspor - Elazığspor
TFF 3. Lig
chevron_right
14:00
Fenerbahçe Koleji - Final Spor
Basketbol 1. Ligi
chevron_right
14:00
Gelişim Koleji - Fenerbahçe Beko
Basketbol Gençler Ligi
chevron_right
14:00
Galatasaray HDIS - İlbank
TVF Sultanlar Ligi
chevron_right
14:00
Kenilworth
Günün Yarışları
chevron_right
14:30
Perth Glory - Melbourne City
Avustralya A Ligi
chevron_right
14:30
Joventut Badalona - Rasta Vechta
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
15:00
Hannover 96 - Paderborn
Almanya Bundesliga 2
chevron_right
15:00
Holstein Kiel - Magdeburg
Almanya Bundesliga 2
chevron_right
15:00
Nürnberg - Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
chevron_right
15:00
PTT - Fenerbahçe Opet
TVF Sultanlar Ligi
chevron_right
15:00
Vakifbank - Eczacibasi
TVF Sultanlar Ligi
chevron_right
15:00
Hillerod - Hobro
Danimarka 1. Ligi
chevron_right
15:30
West Ham - Chelsea
İngiltere Premier Lig
chevron_right
15:30
Merkezefendi Bld. - Bahçeşehir Klj
Basketbol Süper Ligi Ertelendi
chevron_right
15:30
TVF Spor Lisesi - Çorum Bld.
TVF Erkekler 1. Lig
chevron_right
15:30
UTA Arad - Botosani
Romanya Liga 1
chevron_right
15:30
İtalya
Serbest Kayak Dünya Kupası
chevron_right
15:45
Kocaeli Basket - Balıkesir BB
Basketbol 1. Ligi
chevron_right
16:00
Alanyaspor - M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig Ertelendi
chevron_right
16:00
Adanaspor - Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
16:00
Karabağ - Sabah Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
chevron_right
16:00
Brescia - Modena
İtalya Serie B
chevron_right
16:00
Cagliari - Benevento
İtalya Serie B
chevron_right
16:00
Frosinone - Cittadella
İtalya Serie B
chevron_right
16:00
Reggina - Pisa
İtalya Serie B
chevron_right
16:00
Sudtirol - Como
İtalya Serie B
chevron_right
16:00
Venezia - Spal
İtalya Serie B
chevron_right
16:00
A.Potapova - M.Vondrousova
WTA Linz Yarı Final
chevron_right
16:00
Mamel Sundow - Al Hilal
CAF Şampiyonlar Ligi
chevron_right
16:00
Petro - JS Kabylie
CAF Şampiyonlar Ligi
chevron_right
16:10
Lingfield Park
Günün Yarışları
chevron_right
16:15
Erkekler Sprint
Biatlon Dünya Şampiyonası
chevron_right
16:30
Galatasaray - Doğu Akademi
TVF Kadınlar 2. Lig
chevron_right
16:30
İstanbul Uno - Beykoz Bld.
TVF Kadınlar 2. Lig
chevron_right
16:30
Al Bataeh - Bani Yas
BAE Arap Körfez Ligi
chevron_right
16:30
Al Fujairah - Al Wasl
BAE Arap Körfez Ligi
chevron_right
17:00
Empoli - Spezia
İtalya Serie A
chevron_right
17:00
St. Etienne - JDA Dijon
Fransa Ligue 2
chevron_right
17:00
A.Fils - J.Sinner
ATP Montpellier Yarı Final
chevron_right
17:00
Varazdin - Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
chevron_right
17:00
O. Ljubljana - Bravo
Slovenya 1. Ligi
chevron_right
17:00
Mikulas - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
chevron_right
17:00
Ruzomberok - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
chevron_right
17:00
Zlate Moravce - Podbrezova
Slovakya Fortuna Ligi
chevron_right
17:00
Zilina - Skalica
Slovakya Fortuna Ligi
chevron_right
17:00
Slask Wroclaw - Korona Kielce
Polonya Ekstraklasa
chevron_right
17:00
Slovan Liberec - Slovacko
Çekya 1.Ligi
chevron_right
17:00
Banik Ostrava - Jablonec
Çekya 1.Ligi
chevron_right
17:00
Fastav Zlin - Teplice
Çekya 1.Ligi
chevron_right
17:00
Superprestige
Bisikletli Kros Dünya Şampiyonası
chevron_right
17:00
B.Haddad Maia - B.Bencic
WTA Abu Dabi Yarı Final
chevron_right
17:00
Promitheas - Cholet
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
17:30
Bayern Münih - Bochum
Almanya Bundesliga
chevron_right
17:30
Werder Bremen - B.Dortmund
Almanya Bundesliga
chevron_right
17:30
Freiburg - Stuttgart
Almanya Bundesliga
chevron_right
17:30
Hoffenheim - B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
chevron_right
17:30
Mainz - Augsburg
Almanya Bundesliga
chevron_right
17:30
Yalovaspor - Harem Spor
Basketbol 1. Ligi
chevron_right
18:00
Arsenal - Brentford
İngiltere Premier Lig
chevron_right
18:00
Crystal Palace - Brighton
İngiltere Premier Lig
chevron_right
18:00
Fulham - Nottingham Forest
İngiltere Premier Lig
chevron_right
18:00
Leicester City - Tottenham
İngiltere Premier Lig
chevron_right
18:00
Southampton - Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
chevron_right
18:00
Tofaş - Pınar Karşıyaka
Basketbol Süper Ligi Ertelendi
chevron_right
18:00
Westerlo - KAA Gent
Belçika Pro League
chevron_right
18:00
Molde - Borussia Dortmund
Hentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi
chevron_right
18:00
Nykobing - Schaeffler
Hentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi
chevron_right
18:00
Rakvere Tarvas - Rapla
Letonya Estonya Basketbol Ligi
chevron_right
18:00
Tallinna Kalev - Ventspils
Letonya Estonya Basketbol Ligi
chevron_right
18:00
Valmiera Glass - BC Kalev
Letonya Estonya Basketbol Ligi
chevron_right
18:00
Anadolu Voleybol - Sultan Spor
TVF Kadınlar 2. Lig
chevron_right
18:00
Karayollari - Spor Mektebi
TVF Kadınlar 2. Lig
chevron_right
18:00
Stoke - Hull City
İngiltere Championship
chevron_right
18:00
Universidad de Chile - Magallanes
Şili Primera Ligi
chevron_right
18:00
Morton - Queen Park
İskoçya Championship
chevron_right
18:00
Waasland Beveren - Dender
Belçika 1. B Ligi
chevron_right
18:00
Erkekler
Kayakla Atlama Dünya Kupası
chevron_right
18:00
M.Sakkari - P.Martic
WTA Linz Yarı Final
chevron_right
18:15
Almeria - Real Betis
İspanya La Liga
chevron_right
18:15
VEF Riga - BC Prometey
Letonya Estonya Basketbol Ligi
chevron_right
18:15
Ascoli - Perugia
İtalya Serie B
chevron_right
18:15
Ternana - Parma
İtalya Serie B
chevron_right
18:15
Real Zaragoza - Alaves
İspanya La Liga 2
chevron_right
18:15
Erkekler
Murcia Bisiklet Turu
chevron_right
18:30
H.Rune - M.Cressy
ATP Montpellier Yarı Final
chevron_right
18:30
Al Ahly - Flamengo
FIFA Kulüpler Dünya Kupası 3.'lük Maçı
chevron_right
19:00
Trabzonspor - Ümraniyespor
Spor Toto Süper Lig Ertelendi
chevron_right
19:00
Samsunspor - Ç.Rizespor
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
19:00
Monaco - PSG
Fransa Ligue 1
chevron_right
19:00
Milan Atletik - Marmara Akademi
TVF Kadınlar 2. Lig
chevron_right
19:00
Salzburg - Aus Lustenau
Avusturya Bundesliga
chevron_right
19:00
Wolfsberger - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
chevron_right
19:00
Q.Zheng - L.Samsonova
WTA Abu Dabi Yarı Final
chevron_right
19:00
Esperance Tunis - Al Merreikh
CAF Şampiyonlar Ligi
chevron_right
19:00
Horoya AC - Simba
CAF Şampiyonlar Ligi
chevron_right
19:10
Osijek - Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
chevron_right
19:15
Al Ain - Al Jazira
BAE Arap Körfez Ligi
chevron_right
19:15
Olympiakos - Orange1 Bassano
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
19:30
NK Celje - Mura
Slovenya 1. Ligi
chevron_right
19:30
Wisla Plock - Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
chevron_right
19:55
Gulfstream
Günün Yarışları
chevron_right
20:00
Lecce - Roma
İtalya Serie A
chevron_right
20:00
Brest Bretagne - Kristiansand
Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
chevron_right
20:00
Györi Audi - Esbjerg
Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
chevron_right
20:00
Bilbao Basket - Granada
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
20:00
Fuenlabrada - Zaragoza
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
20:00
Alba Berlin - Oldenburg
Almanya Basketbol Bundesliga
chevron_right
20:00
Hamburg Towers - Bayreuth
Almanya Basketbol Bundesliga
chevron_right
20:00
Ratiopharm Ulm - Heidelberg
Almanya Basketbol Bundesliga
chevron_right
20:00
Servette - Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
chevron_right
20:00
Slavia Prag - Brno
Çekya 1.Ligi
chevron_right
20:00
4.Gün
Avrupa Pist Bisikleti Şampiyonası
chevron_right
20:15
Charleroi - Seraing
Belçika Pro League
chevron_right
20:30
Leipzig - Union Berlin
Almanya Bundesliga
chevron_right
20:30
Bournemouth - Newcastle
İngiltere Premier Lig
chevron_right
20:30
Beşiktaş Emlakjet - Galatasaray NEF
Basketbol Süper Ligi Ertelendi
chevron_right
20:30
Sevilla - Mallorca
İspanya La Liga
chevron_right
20:30
Levante - Andorra
İspanya La Liga 2
chevron_right
20:30
Mirandes - Villarreal B
İspanya La Liga 2
chevron_right
20:45
NEC Nijmegen - Cambuur
Hollanda Eredivisie
chevron_right
21:00
Arouca - Santa Clara
Portekiz Liga NOS
chevron_right
21:00
Bastia - Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
chevron_right
21:00
Grenoble - Pau
Fransa Ligue 2
chevron_right
21:00
Guingamp - Valenciennes
Fransa Ligue 2
chevron_right
21:00
Laval - Annecy
Fransa Ligue 2
chevron_right
21:00
Niort - Bordeaux
Fransa Ligue 2
chevron_right
21:00
Paris FC - Amiens
Fransa Ligue 2
chevron_right
21:00
Rodez - Nimes
Fransa Ligue 2
chevron_right
21:00
Sochaux - Le Havre
Fransa Ligue 2
chevron_right
21:00
Craiova - CFR Cluj
Romanya Liga 1
chevron_right
21:00
Giannina - Ionikos
Yunanistan Süper Ligi
chevron_right
21:30
Asvel Villeurbanne - Team Patras
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
22:00
Ada Blois - Gravelines Dunkerque
Fransa Basketbol Ligi LNB
chevron_right
22:00
Nancy - Le Portel
Fransa Basketbol Ligi LNB
chevron_right
22:00
JSF Nanterre - Limoges
Fransa Basketbol Ligi LNB
chevron_right
22:00
Strasbourg - Cholet Basket
Fransa Basketbol Ligi LNB
chevron_right
22:00
Real Madrid - Al Hilal
FIFA Kulüpler Dünya Kupası Final
chevron_right
22:00
PSV - Groningen
Hollanda Eredivisie
chevron_right
22:00
Jagiellonia - Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
chevron_right
22:00
Aix - Nimes
Fransa Hentbol Ligi
chevron_right
22:00
S.Maslobojev - D.Abena
Glory Rivals 83
chevron_right
22:30
Heidenheim - Hamburg
Almanya Bundesliga 2
chevron_right
22:30
Delonghi Treviso - Basket Napoli
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
22:30
Göttingen - Crailsheim Merlins
Almanya Basketbol Bundesliga
chevron_right
22:30
Ludwigsburg - Braunschweig
Almanya Basketbol Bundesliga
chevron_right
22:30
Basel - Sion
İsviçre Süper Ligi
chevron_right
22:45
Lazio - Atalanta
İtalya Serie A
chevron_right
22:45
Basquet Girona - Obradoiro CAB
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
22:45
Real Betis - Joventut Badalona
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
22:45
Deinze - Anderlecht U23
Belçika 1. B Ligi
chevron_right
22:45
Lommel - Lierse
Belçika 1. B Ligi
chevron_right
22:45
Standard Liege U23 - Club Brugge U23
Belçika 1. B Ligi
chevron_right
23:00
Clermont - Marsilya
Fransa Ligue 1
chevron_right
23:00
Valencia - Athletic Bilbao
İspanya La Liga
chevron_right
23:00
FC Emmen - Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
chevron_right
23:00
Las Palmas - Lugo
İspanya La Liga 2
chevron_right
23:00
San Lorenzo - Godoy Cruz
Arjantin Primera Division
chevron_right
23:00
3.Gün
Golf PGA Phoenix Open
chevron_right
23:30
Guimaraes - Portimonense
Portekiz Liga NOS
chevron_right
chevron_left
Önceki Gün
2023-02-10
Sonraki Gün
2023-02-12
chevron_right