date_range
chevron_left
09.12
Cum
10.12
Cts
11.12
Paz
12.12
Pzt
13.12
Sal
chevron_right
filter_alt
Filtrele
11.12.2022 Pazar
Mobile Appler
01:00
Miami Heat - SA Spurs
NBA
chevron_right
02:00
SC Warriors - Oklahoma Blue
NBA G-League
chevron_right
03:00
Indiana Pacers - Brooklyn Nets
NBA
chevron_right
03:00
Washington Wizards - LA Clippers
NBA
chevron_right
03:30
Cleveland Cavaliers - OKC Thunder
NBA
chevron_right
04:00
Chicago Bulls - Dallas Mavericks
NBA
chevron_right
04:30
GS Warriors - Boston Celtics
NBA
chevron_right
05:00
Denver Nuggets - Utah Jazz
NBA
chevron_right
05:00
T.Crawford - D.Avanesyan
WBO Ağır Sıklet
chevron_right
06:00
Portland TB - Minnesota TW
NBA
chevron_right
06:00
M.Pacquiao - D.Yoo
Gösteri Boks Maçı
chevron_right
06:00
B.Mitchell - I.Topuria
UFC Dövüş Serisi
chevron_right
06:00
South East Melbourne - Adelaide 36ers
Avustralya NBL
chevron_right
06:30
D.Till - D.Du Plessis
UFC Dövüş Serisi
chevron_right
07:00
CC Mariners - Newcastle Jets
Avustralya A Ligi
chevron_right
07:00
R.Lawler - S.Ponzinibbio
UFC Dövüş Serisi
chevron_right
07:30
P.Pimblett - J.Gordon
UFC Dövüş Serisi
chevron_right
08:00
J.Blachowicz - M.Ankalaev
UFC Dövüş Serisi
chevron_right
08:00
Sydney Kings - Tasmania JackJumpers
Avustralya NBL
chevron_right
08:00
KoGas - Anyang
Güney Kore KBL Ligi
chevron_right
08:00
LG Sakers - Seoul Thunders
Güney Kore KBL Ligi
chevron_right
09:00
Macarthur Bulls - Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
chevron_right
09:15
Selangor
Günün Yarışları
chevron_right
10:00
Wonju DB - Seoul Knights
Güney Kore KBL Ligi
chevron_right
10:00
Jiangsu Dragons - Qingdao
Çin CBA Basketbol Ligi
chevron_right
10:00
Shanghai - Ningbo Rockets
Çin CBA Basketbol Ligi
chevron_right
11:00
Kalecik Spor Mektebi - Eryaman Gençlik
TVF Kadınlar 2. Lig
chevron_right
11:00
Kısa Mesafe Sürat Pateni
Buz Pateni Dünya Kupası
chevron_right
11:00
Pendik Engelliler - Bağcılar SK
Ampute Futbol Süper Ligi
chevron_right
11:15
Erkekler Slalom
Alp Disiplini Dünya Kupası
chevron_right
12:00
Bolnisi - Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga
chevron_right
12:00
Fenerbahçe - Amedspor
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
chevron_right
12:00
Galatasaray - Kireçburnu
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
chevron_right
12:30
Kadınlar Slalom
Alp Disiplini Dünya Kupası
chevron_right
12:45
Zeytinburnu Bld. - Gümüş Patenler
Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi
chevron_right
13:00
Kayseri Basket - Antalya Basketbol
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
chevron_right
13:00
Galatasaray Nef - Gaziantep Basket
Basketbol Süper Ligi
chevron_right
13:00
Galatasaray - İstanbul Basketbol Feneri
Kızlar Basketbol Gençler Ligi
chevron_right
13:00
Yenişehir Bld. - Hatayspor
Kızlar Basketbol Gençler Ligi
chevron_right
13:00
TVF Spor Lisesi - Yenişehir Bld.
TVF Erkekler 1. Lig
chevron_right
13:00
İskenderunspor - Bucaspor
TFF 2. Lig
chevron_right
13:00
1461 Trabzon - Fethiyespor
TFF 2. Lig
chevron_right
13:30
Uludağ Basket - Nesibe Aydın
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
chevron_right
13:30
Boluspor - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
13:30
R.Gabriel - A.Sangmuang
Bare Knuckle Fighting Championship
chevron_right
13:30
Emlak Konut - Karşıyaka Çarşı Koleji
Kızlar Basketbol Gençler Ligi
chevron_right
13:30
Kadınlar Bayrak Yarışı
Biatlon Dünya Kupası
chevron_right
13:45
İzmir
Günün Yarışları
chevron_right
14:00
Şanlıurfaspor - Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
chevron_right
14:00
Somaspor - Bursaspor
TFF 2. Lig
chevron_right
14:00
Kastamonuspor - Kocaelispor
TFF 2. Lig
chevron_right
14:00
Kütahyaspor - Karşıyaka
TFF 3. Lig
chevron_right
14:00
Elazığspor - Eskişehirspor
TFF 3. Lig
chevron_right
14:00
Tepecikspor - Akhisarspor
TFF 3. Lig
chevron_right
14:00
Botaş - Çankaya Üni.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
chevron_right
14:00
Balıkesir BB - Mersin BB
Basketbol 1. Ligi
chevron_right
14:00
Adana Demirspor - Eczacibasi
TVF Sultanlar Ligi
chevron_right
14:00
İstanbul Basket - NEF
Basketbol 2. Ligi
chevron_right
14:00
Karacabey Bld. - Serik Bld.
TFF 2. Lig
chevron_right
14:00
Ankara Demir - Kırklarelispor
TFF 2. Lig
chevron_right
14:00
Mersin İY - Kelkit Bld.
TFF 3. Lig
chevron_right
14:00
Karaman FK - Iğdırspor
TFF 3. Lig
chevron_right
14:00
Kuşadasıspor - Darıca G.Birliği
TFF 3. Lig
chevron_right
14:00
68 Aksaray Bld. - Erbaaspor
TFF 3. Lig
chevron_right
14:00
Muşspor - Siirt İÖİ
TFF 3. Lig
chevron_right
14:00
24 Erzincanspor - Erokspor
TFF 2. Lig
chevron_right
14:00
Düzcespor - Amedspor
TFF 2. Lig
chevron_right
14:00
Fenerbahçe - Tuzlaspor
TFF Elit U15 Ligi
chevron_right
14:00
Vanspor - Uşakspor
TFF 2. Lig
chevron_right
14:00
Vilafranquense - BSAD
Portekiz Lig Kupası
chevron_right
14:15
Willem II - NAC Breda
Hollanda Eerste Divisie
chevron_right
14:30
Real Madrid - Manresa
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
14:30
Valencia Basket - Basquet Girona
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
14:30
Cagliari - Perugia
İtalya Serie B
chevron_right
14:30
Torino
Avrupa Cross Country Şampiyonası
chevron_right
14:35
Beijing Royal Fighters - Beijing
Çin CBA Basketbol Ligi
chevron_right
14:35
Shanxi Zhongyu - Shenzhen
Çin CBA Basketbol Ligi
chevron_right
14:45
Erkekler Büyük Slalom
Alp Disiplini Dünya Kupası
chevron_right
14:45
Bayrak Yarışı
Kayaklı Koşu Dünya Kupası
chevron_right
14:55
Newcastle
Günün Yarışları
chevron_right
15:00
OGM Orman - Rize Bld.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
chevron_right
15:00
Merkezefendi Bld. - Fenerbahçe
Kızlar Basketbol Gençler Ligi
chevron_right
15:00
Saint Joseph - TED Kolejliler
TVF Erkekler 1. Lig
chevron_right
15:00
Tabor Sezana - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
chevron_right
15:00
Galatasaray - İstanbulspor
TFF Elit U16 Ligi
chevron_right
15:30
Fenerbahçe Beko - Türk Telekom
Basketbol Süper Ligi
chevron_right
15:30
Tarım Kredi Gençlik - İstanbul BB
TVF Erkekler 1. Lig
chevron_right
15:30
Kadınlar Büyük Slalom
Alp Disiplini Dünya Kupası
chevron_right
15:30
Cluj - UTA Arad
Romanya Liga 1
chevron_right
15:45
Gemlik Basket - Bornova Bld.
Basketbol 1. Ligi
chevron_right
16:00
Yenişehir Bld. - Hatayspor
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
chevron_right
16:00
Gençlerbirliği - Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
16:00
Ibiza - Malaga
İspanya La Liga 2
chevron_right
16:00
Rapid Bükreş - Györi Audi
Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
chevron_right
16:00
Kayseri Basket - TED Kolejliler
Kızlar Basketbol Gençler Ligi
chevron_right
16:00
Bolu Bld. - Fenerbahçe Opet
TVF Sultanlar Ligi
chevron_right
16:00
Sancaktepe - Tuzla Gelişim
TVF Kadınlar 2. Lig
chevron_right
16:05
Erkekler Takip Yarışı
Biatlon Dünya Kupası
chevron_right
16:30
Erkekler Eleme
Kayakla Atlama Dünya Kupası
chevron_right
16:30
Almere - ADO Den Haag
Hollanda Eerste Divisie
chevron_right
16:30
De Graafschap - Eindhoven
Hollanda Eerste Divisie
chevron_right
16:30
Jong Ajax - Jong Utrecht
Hollanda Eerste Divisie
chevron_right
16:30
Oss - Dordrecht
Hollanda Eerste Divisie
chevron_right
16:30
Roda - Heracles
Hollanda Eerste Divisie
chevron_right
16:30
SC Telstar - Den Bosch
Hollanda Eerste Divisie
chevron_right
16:30
VVV Venlo - Maastricht
Hollanda Eerste Divisie
chevron_right
17:00
Liverpool - Lyon
Dubai Super Cup
chevron_right
17:00
Botaş - Ege Gelişim
Kızlar Basketbol Gençler Ligi
chevron_right
17:00
Dublin
Bisikletli Kros Dünya Şampiyonası
chevron_right
17:00
Maribor - ND Gorica
Slovenya 1. Ligi
chevron_right
17:00
Bamberg - Syntainics MBC
Almanya Basketbol Bundesliga
chevron_right
17:00
Hamburg Towers - Chemnitz
Almanya Basketbol Bundesliga
chevron_right
17:00
Oldenburg - Rostock
Almanya Basketbol Bundesliga
chevron_right
17:00
Kerala Blasters - Bengaluru
Hindistan Süper Ligi
chevron_right
17:00
Ascoli - Genoa
İtalya Serie B
chevron_right
17:00
Benevento - Cittadella
İtalya Serie B
chevron_right
17:00
Como - Reggina
İtalya Serie B
chevron_right
17:00
Spal - Palermo
İtalya Serie B
chevron_right
17:00
Sudtirol - Ternana
İtalya Serie B
chevron_right
17:00
Venezia - Cosenza
İtalya Serie B
chevron_right
17:00
A.Parks - A.L.Friedsam
ATP Challenger
chevron_right
17:10
Chelsea - Aston Villa
Hazırlık Maçı
chevron_right
17:30
Ankaragücü - Kocaeli Basket
Basketbol 1. Ligi
chevron_right
17:30
Kuzeyboru - Nilüfer Bld.
TVF Sultanlar Ligi
chevron_right
17:30
Erkekler
Kayakla Atlama Dünya Kupası
chevron_right
18:00
Beşiktaş Emlakjet - Anadolu Efes
Basketbol Süper Ligi
chevron_right
18:00
Watford - Hull City
İngiltere Championship
chevron_right
18:00
Storhamar - Buducnost
Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
chevron_right
18:00
Odense - RK Krim
Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
chevron_right
18:00
İlbank - Anadolu Voleybol
TVF Kadınlar 2. Lig
chevron_right
18:00
Vefa Spor - Küçükçekmece
TVF Kadınlar 2. Lig
chevron_right
18:00
Plymouth City Patriots - Surrey Scorchers
Britanya Basketbol Ligi
chevron_right
18:00
Crystal Palace - Napoli
Hazırlık Maçı
chevron_right
18:00
Sassuolo - Marsilya
Hazırlık Maçı
chevron_right
18:00
Olimpia Milano - Reggiana
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
18:15
Sporting Gijon - Cartagena
İspanya La Liga 2
chevron_right
18:15
Ponferradina - Lugo
İspanya La Liga 2
chevron_right
18:15
Adana
Günün Yarışları
chevron_right
18:30
Botosani - CFR Cluj
Romanya Liga 1
chevron_right
19:00
Altınordu - Bodrumspor
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
19:00
Beşiktaş - Westerlo
Hazırlık Maçı
chevron_right
19:00
Breogan - Barcelona
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
19:00
Dunkerque - Nantes
Fransa Hentbol Ligi
chevron_right
19:00
Final
Premier Padel Milano
chevron_right
19:00
Villarreal - West Ham
Hazırlık Maçı
chevron_right
19:30
Buz Adamlar GSK - Yükseliş SK
Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi
chevron_right
19:30
Radomlje - NK Celje
Slovenya 1. Ligi
chevron_right
19:30
Libertas Pesaro - Varese
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
20:00
Marmara Akademi - Kartal Bld.
TVF Kadınlar 2. Lig
chevron_right
20:00
Telekom Bonn - Bayern Münih
Almanya Basketbol Bundesliga
chevron_right
20:00
Caledonia Gladiators - Newcastle Eagles
Britanya Basketbol Ligi
chevron_right
20:00
Bari - Modena
İtalya Serie B
chevron_right
20:00
Benfica - Sevilla
Hazırlık Maçı
chevron_right
20:00
Delonghi Treviso - Verona
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
20:25
Gulfstream
Günün Yarışları
chevron_right
20:30
Eibar - Real Oviedo
İspanya La Liga 2
chevron_right
20:30
Granada - Burgos
İspanya La Liga 2
chevron_right
20:30
Gran Canaria - Baskonia
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
20:30
Cheshire Phoenix - London Lions
Britanya Basketbol Ligi
chevron_right
20:30
ASVEL Lyon - Paris
Fransa Basketbol Ligi LNB
chevron_right
21:00
Philadelphia Eagles - NY Giants
NFL
chevron_right
21:00
3.Gün
QBE Shootout Golf Turnuvası
chevron_right
21:00
Levallois - Monaco
Fransa Basketbol Ligi LNB
chevron_right
21:00
Virtus Bologna - Scafati
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
21:30
Chindia Targoviste - Steaua Bükreş
Romanya Liga 1
chevron_right
22:00
Bilbao Basket - Obradoiro CAB
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
22:00
Braga - Paços Ferreira
Portekiz Lig Kupası
chevron_right
22:00
Casa Pia - Trofense
Portekiz Lig Kupası
chevron_right
22:30
Frosinone - Pisa
İtalya Serie B
chevron_right
22:30
Trieste - HC Brindisi
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
23:00
Las Palmas - Albacete
İspanya La Liga 2
chevron_right
23:00
Racing Santander - Mirandes
İspanya La Liga 2
chevron_right
23:30
NO Pelicans - Phoenix Suns
NBA
chevron_right
chevron_left
Önceki Gün
2022-12-10
Sonraki Gün
2022-12-12
chevron_right