date_range
chevron_left
18.05
Çar
19.05
Per
20.05
Cum
21.05
Cts
22.05
Paz
chevron_right
filter_alt
Filtrele
20.05.2022 Cuma
Mobile Appler
01:00
Atletico Minerio - Indep. Valle
Copa Libertadores
chevron_right
01:00
Gremio - Criciuma
Brezilya Serie B
chevron_right
01:00
Vila Nova - Chapecoense
Brezilya Serie B
chevron_right
01:15
Independiente Petroleros - La Guaira
Copa Sudamericana
chevron_right
01:15
Santa Fe - Fluminense
Copa Sudamericana
chevron_right
02:00
TB Lightning - Florida Panthers
NHL Play-Off
chevron_right
03:00
River Plate - Colo Colo
Copa Libertadores
chevron_right
03:30
Miami Heat - Boston Celtics
NBA Play-Off Yarı Final
chevron_right
03:30
Lanus - WS Wanderers
Copa Sudamericana
chevron_right
03:30
Metropolitanos - Barcelona SC
Copa Sudamericana
chevron_right
03:30
Sao Paulo - Wilstermann
Copa Sudamericana
chevron_right
03:30
Guarani - Vasco Da Gama
Brezilya Serie B
chevron_right
03:30
Nautico - CSA
Brezilya Serie B
chevron_right
04:00
Club America - Pachuca
Meksika Premier Ligi - Clausura
chevron_right
05:00
Deportivo Cali - Always Ready
Copa Libertadores
chevron_right
10:00
Mega Bemax - Maccabi Playtika
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
11:00
Hızlı Tırmanış Finalleri
Tırmanış Dünya Şampiyonası
chevron_right
11:00
T1 - G2 Esports
League of Legends Dünya Şampiyonası
chevron_right
12:00
Insep Paris - Real Madrid
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
12:00
Evil Geniuses - Royal Never Give Up
League of Legends Dünya Şampiyonası
chevron_right
12:35
Antrenman Turları
FIA Formula 2 İspanya GP
chevron_right
13:00
Avrupa Şampiyonası
PubG
chevron_right
13:00
Galatasaray - Bağcılar Bld.
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi
chevron_right
13:00
Galatasaray - Enka
Sutopu Süper Ligi Final
chevron_right
13:00
PSG Talon - Saigon Buffalo
League of Legends Dünya Şampiyonası
chevron_right
14:00
Asvel Villeurbanne - Stellazzurra Roma
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
14:00
J.Haggerty - E.Goncalves
One Championship Dövüş Serisi
chevron_right
14:00
C.Liu - A.Bondar
WTA Rabat Yarı Final
chevron_right
14:00
G2 Esports - Royal Never Give Up
League of Legends Dünya Şampiyonası
chevron_right
14:10
13.Etap
İtalya Bisiklet Turu
chevron_right
14:30
Danimarka - İskoçya
UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
chevron_right
14:30
Sırbistan - Türkiye
UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
chevron_right
14:30
S.Aoki - K.Ruotolo
One Championship Dövüş Serisi
chevron_right
15:00
1. Antrenman Turları
Formula 1 İspanya GP
chevron_right
15:00
Bornova Bld. - sigortam.net İTÜ
Basketbol 1. Ligi Play-Off Çeyrek Final
chevron_right
15:00
R.Opelka - C.Ruud
ATP Cenevre Yarı Final
chevron_right
15:00
M.Almeida - H.Cunha
One Championship Dövüş Serisi
chevron_right
15:00
Saigon Buffalo - Evil Geniuses
League of Legends Dünya Şampiyonası
chevron_right
15:30
Ukrayna - Danimarka
CEV U22 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri
chevron_right
15:30
G.Tonon - K.Ruotolo
One Championship Dövüş Serisi
chevron_right
16:00
Next Generation Team - Kızılyıldız
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
16:00
Bodrumspor - Bayburt GÖİ
TFF 2. Lig Play-Off Yarı Final
chevron_right
16:00
R.Jitmuangnon - J.Smith
One Championship Dövüş Serisi
chevron_right
16:00
M.Trevisan - L.Bronzetti
WTA Rabat Yarı Final
chevron_right
16:00
PSG Talon - T1
League of Legends Dünya Şampiyonası
chevron_right
16:30
Portekiz - İsveç
UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
chevron_right
16:30
İspanya - Belçika
UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
chevron_right
16:30
R.Gasquet - J.Sousa
ATP Cenevre Yarı Final
chevron_right
16:30
P.Saenchai - J.Lasiri
One Championship Dövüş Serisi
chevron_right
16:30
Ka.Pliskova - K.Juvan
WTA Strasbourg Yarı Final
chevron_right
17:00
Boluspor - Altınordu
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
17:00
Tuzlaspor - Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
17:00
P.Petchyindee - J.Vienot
One Championship Dövüş Serisi
chevron_right
17:30
Bulgaristan - Fransa
CEV U22 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri
chevron_right
17:30
Champions Stage
PGL CS GO
chevron_right
18:00
2. Antrenman Turları
Formula 1 İspanya GP
chevron_right
18:00
TED Kolejliler - Konyaspor
Basketbol 1. Ligi Play-Off Çeyrek Final
chevron_right
18:00
Türkiye - İzlanda
CEV U22 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri
chevron_right
18:00
Honka - Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
chevron_right
18:00
FC Minsk - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
chevron_right
18:00
Finaller
Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası
chevron_right
18:00
İzlanda - Türkiye
CEV U21 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri
chevron_right
18:30
O.Dodin - A.Kerber
WTA Strasbourg Yarı Final
chevron_right
19:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
chevron_right
19:30
Sıralama Turları
FIA Formula 2 İspanya GP
chevron_right
20:00
Antalyaspor - Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
chevron_right
20:00
Gaziantep FK - Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
chevron_right
20:00
Denizlispor - BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
20:00
Balıkesirspor - Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
20:00
İstanbulspor - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
chevron_right
20:00
Karacabey Bld. - Tarsus İY
TFF 2. Lig Play-Off Yarı Final
chevron_right
20:00
Altach - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
chevron_right
20:00
TSV Hartberg - SV Ried
Avusturya Bundesliga
chevron_right
20:00
LASK - Admira
Avusturya Bundesliga
chevron_right
20:00
Arsenal Dzyarzhynsk - Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga
chevron_right
20:00
Manchester
Avrupa Tekvando Şampiyonası
chevron_right
21:00
B.Foster - I.Baluta
Frank Warren Boks Gecesi
chevron_right
21:00
Nantes - Cesson Rennes
Fransa Hentbol Ligi
chevron_right
21:00
Portekiz - Karadağ
CEV U21 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri
chevron_right
21:05
Lokomotiv Zagreb - Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
chevron_right
21:30
Cosenza - Vicenza
İtalya Serie B
chevron_right
21:30
Kaiserslautern - Dynamo Dresden
Almanya Bundesliga 2 Play-Out
chevron_right
21:30
Auxerre - Sochaux
Fransa Ligue 1
chevron_right
21:45
Torino - Roma
İtalya Serie A
chevron_right
21:45
BS Sassari - Basket Brescia
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
21:45
Inverness - St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
chevron_right
21:45
Bohemians 1905 - Sligo Rovers
İrlanda Premier Ligi
chevron_right
21:45
Derry City - Dundalk
İrlanda Premier Ligi
chevron_right
21:45
Drogheda - Finn Harps
İrlanda Premier Ligi
chevron_right
21:45
St. Patricks - Shelbourne
İrlanda Premier Ligi
chevron_right
22:00
Real Madrid - Real Betis
İspanya La Liga
chevron_right
22:00
Rayo Vallecano - Levante
İspanya La Liga
chevron_right
22:00
Real Zaragoza - Lugo
İspanya La Liga 2
chevron_right
22:00
Orlando - RSB Berkane
CAF Konfederasyon Kupasi
chevron_right
chevron_left
Önceki Gün
2022-05-19
Sonraki Gün
2022-05-21
chevron_right