25.11.2021 | Perşembe
St.Marys
Wisconsin
NCAA Maui Invitational
Indiana Pacers
LA Lakers
NBA
GS Warriors
Philadelphia 76ers
NBA
Sacramento Kings
Portland TB
NBA
Toronto M.Leafs
LA Kings
NHL
Bakü
Trampolin Jimnastik Dünya Şampiyonası
Pakenham
Günün Yarışları
Timur Arslan Klj
İstanbul Panterleri
Kızlar Basketbol Gençler Ligi
D.Ajdukovic
R.Ramanathan
ATP Challenger
O.Otte
S.Fanselow
ATP Challenger
C.Taberner
R.Brancaccio
ATP Challenger
İstanbul Basketbol Feneri
İzmir Yükseliş
Kızlar Basketbol Gençler Ligi
2.Yayın
Trampolin Jimnastik Dünya Şampiyonası
Norveç
Körling Avrupa Şampiyonası
A.Escoffier
G.Oliveira
ATP Challenger
İzmir
Günün Yarışları
A.Lazarov
N.Fatic
ATP Challenger
Ege Gelişim
Düzce GSK
Kızlar Basketbol Gençler Ligi
M.Viola
J.Clarke
ATP Challenger
3.Yayın
Trampolin Jimnastik Dünya Şampiyonası
Heroic
Navi
Blast Premier Fall Final
Wolverhampton
Günün Yarışları
3.Gün
Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası
Kutup Yıldızı
Karşıyaka Çarşı Koleji
Kızlar Basketbol Gençler Ligi
Kadınlar 1.Yarı Final
Körling Avrupa Şampiyonası
Şanlıurfa
Günün Yarışları
Kairat Almaty
Basel
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Flora Tallin
Partizan
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Hatayspor
Polkowice
Eurocup Kadınlar
Horizont
Gorzow
Eurocup Kadınlar
Nika Syktyvkar
DVTK
Eurocup Kadınlar
Fenerbahçe Opet
Dinamo Kazan
CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Belarus
Türkiye
FIBA Dünya Kupası Elemeleri
CSKA Moskova
Bayern Münih
THY Euroleague
Lublin
Mersin BB
Eurocup Kadınlar
Artego Bydgoszcz
Nadezhda
Eurocup Kadınlar
KP Brno
ESB Villeneuve
Eurocup Kadınlar
Team Vitality
Astralis
Blast Premier Fall Final
Keltern
Castors Braine
Eurocup Kadınlar
Real Betis
Ferencvaros
UEFA Avrupa Ligi
Kızılyıldız
Ludogorets
UEFA Avrupa Ligi
Dinamo Zagreb
Genk
UEFA Avrupa Ligi
Galatasaray
Marsilya
UEFA Avrupa Ligi
B.Leverkusen
Celtic
UEFA Avrupa Ligi
Lokomotiv Moskova
Lazio
UEFA Avrupa Ligi
Midtjylland
Braga
UEFA Avrupa Ligi
Rapid Wien
West Ham
UEFA Avrupa Ligi
Lincoln City
Kopenhag
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Maccabi Haifa
Union Berlin
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Mura
Tottenham
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Karabağ
Omonia
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Rennes
Vitesse
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Slavia Prag
Feyenoord
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Slovan Bratislava
PAOK
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Fenerbahçe Beko
Anadolu Efes
THY Euroleague
Dinamo Bükreş
SG Flensburg
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
Telekom Veszprem
HC Motor
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
Woodbine
Günün Yarışları
Fribourg Olympic
Bourges Basket
Eurocup Kadınlar
Büyük Britanya
Yunanistan
FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Virtus Bologna
Flammes Carolo
Eurocup Kadınlar
Igor Gorgonzola
THY
CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Kadınlar 2.Yarı Final
Körling Avrupa Şampiyonası
Alba Berlin
Maccabi Playtika
THY Euroleague
Panathinaikos
Zenit Basket
THY Euroleague
Baskonia
Real Madrid
THY Euroleague
FCSM Csata
OGM Orman
Eurocup Kadınlar
Haukar
Tarbes GB
Eurocup Kadınlar
Kangoeroes Basket
Ensino
Eurocup Kadınlar
Namur
Valencia Basket
Eurocup Kadınlar
Monza
Formula 1 ESpor
3.Gün Akşam
Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası
Vardar 1961
Szeged
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
Porto
PSG
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
Brondby IF
Lyon
UEFA Avrupa Ligi
E.Frankfurt
Antwerp
UEFA Avrupa Ligi
Leicester City
Legia Varşova
UEFA Avrupa Ligi
Monaco
Real Sociedad
UEFA Avrupa Ligi
Olympiakos
Fenerbahçe
UEFA Avrupa Ligi
PSV
Sturm Graz
UEFA Avrupa Ligi
Glasgow Rangers
Sparta Prag
UEFA Avrupa Ligi
Anorthosis
KAA Gent
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Roma
Zorya
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Bodo Glimt
CSKA Sofya
UEFA Avrupa Konferans Ligi
HJK Helsinki
Alashkert
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Jablonec
AZ Alkmaar
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Maccabi Tel Aviv
LASK
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Randers
CFR Cluj
UEFA Avrupa Konferans Ligi