16.09.2021 | Perşembe
NY Liberty
Connecticut Sun
WNBA
Hartford Athletic
Real Monarchs
ABD USL Championship
New York RB 2
San Antonio
ABD USL Championship
Atlanta United 2
Charleston
ABD USL Championship
Colorado Springs
El Paso Locomotive
ABD USL Championship
Oakland Roots
Tacoma Defiance
ABD USL Championship
Phoenix Rising
Las Vegas Lights
ABD USL Championship
Q.Halys
I.Marchenko
ATP Challenger
T.Gabashvili
E.Escobedo
ATP Challenger
J.Paolini
A.Kalinskaya
WTA Portoroz
M.Moraing
T.Machac
ATP Challenger
H.Rune
P.Andujar
ATP Challenger
A.Setkic
R.Albot
ATP Challenger
J.Ostapenko
A.Hartono
WTA Lüksemburg
M.Polmans
T.L.Wu
ATP Challenger
T.S.Kwiatkowski
J.De Jong
ATP Challenger
T.Martincova
S.Cirstea
WTA Portoroz
Ankara
Günün Yarışları
L.Broady
G.Barrere
ATP Challenger
K.Majchrzak
R.C.Baena
ATP Challenger
M.Bouzkova
G.Minnen
WTA Lüksemburg
Samgurali
Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga
3.Etap
Lüksemburg Bisiklet Turu
İtalya
Coppa Sabatini Bisiklet
Fenerbahçe Beko
Türk Telekom
Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası
J.Clarke
Z.Kolar
ATP Challenger
Pontefract
Günün Yarışları
K.Juvan
A.Krunic
WTA Portoroz
Petkimspor
Yalovaspor
Frutti Extra Cup Basketbol Turnuvası
A.Rinderknech
T.Lamasine
ATP Challenger
Keçiörengücü
Boluspor
Spor Toto 1. Lig
M.Trungelliti
T.Monteiro
ATP Challenger
Kairat Almaty
Omonia
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Kocaelispor
Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
1.Etap
Slovakya Bisiklet Turu
İzmir
Günün Yarışları
Dinamo Batum
Lokomotif Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Türkiye
Portekiz
FIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri
Galatasaray NEF
Tofaş
Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası
Merkezefendi Bld.
Bursaspor
Frutti Extra Cup Basketbol Turnuvası
B.Bencic
Z.Diyas
WTA Lüksemburg
Real Betis
Celtic
UEFA Avrupa Ligi
Kızılyıldız
Braga
UEFA Avrupa Ligi
Dinamo Zagreb
West Ham
UEFA Avrupa Ligi
Galatasaray
Lazio
UEFA Avrupa Ligi
B.Leverkusen
Ferencvaros
UEFA Avrupa Ligi
Lokomotiv Moskova
Marsilya
UEFA Avrupa Ligi
Midtjylland
Ludogorets
UEFA Avrupa Ligi
Rapid Wien
Genk
UEFA Avrupa Ligi
Lincoln City
PAOK
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Mura
Vitesse
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Karabağ
Basel
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Rennes
Tottenham
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Slavia Prag
Union Berlin
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Slovan Bratislava
Kopenhag
UEFA Avrupa Konferans Ligi
HC Motor
Porto
Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Telekom Veszprem
PSG
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
Dinamo Bükreş
Kielce Vive
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
L.Pouille
A.Hoang
ATP Challenger
Dinamo Tiflis
Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Torpedo Kutaisi
Shukura Kobuleti
Gürcistan Erovnuli Liga
İstanbulspor
Ankaragücü
Spor Toto 1. Lig
N.Kuhn
A.Rybakov
ATP Challenger
Partizan
Anadolu Efes
Hazırlık Maçı
Laurel Park
Günün Yarışları
SG Flensburg
Barcelona
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
K.Zuk
B.Bonzi
ATP Challenger
Brondby IF
Sparta Prag
UEFA Avrupa Ligi
E.Frankfurt
Fenerbahçe
UEFA Avrupa Ligi
Leicester City
Napoli
UEFA Avrupa Ligi
Monaco
Sturm Graz
UEFA Avrupa Ligi
Olympiakos
Antwerp
UEFA Avrupa Ligi
PSV
Real Sociedad
UEFA Avrupa Ligi
Glasgow Rangers
Lyon
UEFA Avrupa Ligi
Anorthosis
Partizan
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Roma
CSKA Sofya
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Bodo Glimt
Zorya
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Flora Tallin
KAA Gent
UEFA Avrupa Konferans Ligi
HJK Helsinki
LASK
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Jablonec
CFR Cluj
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Randers
AZ Alkmaar
UEFA Avrupa Konferans Ligi