12.11.2019 | Salı
02:00
İtalya İtalya
-
Brezilya Brezilya
Futbol / FIFA U17 Dünya Kupası
TRT Spor HD
04:00
NO Pelicans NO Pelicans
-
Houston Rockets Houston Rockets
Basketbol / NBA
NBA TV
04:30
SA Spurs SA Spurs
-
Memphis Grizzlies Memphis Grizzlies
Basketbol / NBA
S Sport Plus
06:30
GS Warriors GS Warriors
-
Utah Jazz Utah Jazz
Basketbol / NBA
NBA TV
12:00
Avustralya Avustralya
-
Şili Şili
Futbol / Kadınlar Hazırlık Maçı
My FootbALL Youtube
15:00
R.Federer R.Federer
-
M.Berrettini M.Berrettini
Tenis / ATP Finalleri Londra
Bein Sports 3
16:00
PTT PTT
-
Eczacıbaşı Eczacıbaşı
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
16:00
Yeşilyurt Yeşilyurt
-
Beşiktaş Beşiktaş
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Voleybol TV
18:00
Vakıfbank Vakıfbank
-
Karayolları Karayolları
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Yayın Yok
19:00
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
-
Sigal Prishtina Sigal Prishtina
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
19:00
THY THY
-
Galatasaray HDIS Galatasaray HDIS
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Voleybol TV
20:00
Pecsi VSK Pecsi VSK
-
Inter Bratislava Inter Bratislava
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
20:00
Beşiktaş SJ Beşiktaş SJ
-
Falco Szombathely Falco Szombathely
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
S Sport Plus
22:00
Rasta Vechta Rasta Vechta
-
Teksüt Bandırma Teksüt Bandırma
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
Ajansspor
22:30
Elan Bearnais Elan Bearnais
-
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
FIBA ŞL Youtube
22:45
JSF Nanterre JSF Nanterre
-
Darüşşafaka Darüşşafaka
Basketbol / Eurocup
S Sport Plus
23:00
N.Djokovic N.Djokovic
-
D.Thiem D.Thiem
Tenis / ATP Finalleri Londra
Bein Sports 4
13.11.2019 | Çarşamba
02:30
Michigan Michigan
-
Creighton Creighton
Basketbol / NCAA
FOX Sports HD
03:00
Philadelphia 76ers Philadelphia 76ers
-
Cleveland Cavaliers Cleveland Cavaliers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:30
Butler Butler
-
Minnesota Minnesota
Basketbol / NCAA
FOX Sports HD
05:00
Phoenix Suns Phoenix Suns
-
LA Lakers LA Lakers
Basketbol / NBA
NBA TV
05:00
Utah Jazz Utah Jazz
-
Brooklyn Nets Brooklyn Nets
Basketbol / NBA
S Sport Plus
15:30
BC Enisey BC Enisey
-
Balkan Balkan
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
17:00
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
-
Fribourg Olympic Fribourg Olympic
Basketbol / FIBA Europe Cup
NTV Spor Youtube
17:00
R.Nadal R.Nadal
-
D.Medvedev D.Medvedev
Tenis / ATP Finalleri Londra
Bein Sports Max 1
19:00
Aydın BB Aydın BB
-
Fenerbahçe Opet Fenerbahçe Opet
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
19:30
Kataja Kataja
-
Legia Varşova Legia Varşova
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
20:00
Türk Telekom Türk Telekom
-
Oostende Oostende
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
S Sport Plus
20:00
AEK AEK
-
SP Burgos SP Burgos
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
FIBA ŞL Youtube
20:00
Pınar Karşıyaka Pınar Karşıyaka
-
Spirou Charleroi Spirou Charleroi
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
20:00
Lukoil Levski Lukoil Levski
-
Tsmoki Minsk Tsmoki Minsk
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
20:00
Kormend Kormend
-
Bakken Bears Bakken Bears
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
20:00
CSU Sibiu CSU Sibiu
-
CSM Oradea CSM Oradea
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
20:00
Cluj Napoca Cluj Napoca
-
Södertalje Kings Södertalje Kings
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
20:00
BC Dnipro BC Dnipro
-
BC Kiev BC Kiev
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
20:00
Tofaş Tofaş
-
Partizan Partizan
Basketbol / Eurocup
S Sport Plus
21:30
Nes Ziona Nes Ziona
-
Kapfenberg Bulls Kapfenberg Bulls
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
21:30
Hammers Zwolle Hammers Zwolle
-
Keravnos Keravnos
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
21:45
Monaco Monaco
-
Promitheas Promitheas
Basketbol / Eurocup
S Sport Youtube
22:00
Oldenburg Oldenburg
-
Galatasaray Galatasaray
Basketbol / Eurocup
S Sport Plus
22:00
Leiden Leiden
-
Benfica Benfica
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
22:00
Medi Bayreuth Medi Bayreuth
-
Ventspils Ventspils
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
22:30
Phoenix Brussels Phoenix Brussels
-
Donar Groningen Donar Groningen
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
22:30
Dinamo Sassari Dinamo Sassari
-
Strasbourg Strasbourg
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
FIBA ŞL Youtube
22:30
Iberostar Tenerife Iberostar Tenerife
-
Gaziantep Basket Gaziantep Basket
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
Ajansspor
22:45
Unicaja Malaga Unicaja Malaga
-
Arka Gdynia Arka Gdynia
Basketbol / Eurocup
S Sport Youtube
23:00
S.Tsitsipas S.Tsitsipas
-
A.Zverev A.Zverev
Tenis / ATP Finalleri Londra
Bein Sports 4
14.11.2019 | Perşembe
02:00
VCU Rams VCU Rams
-
LSU LSU
Basketbol / NCAA
S Sport 2
03:00
Orlando Magic Orlando Magic
-
Philadelphia 76ers Philadelphia 76ers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
03:00
Ohio State Ohio State
-
Villanova Villanova
Basketbol / NCAA
FOX Sports HD
03:30
Boston Celtics Boston Celtics
-
Washington Wizards Washington Wizards
Basketbol / NBA
NBA TV
05:00
Marquette Marquette
-
Purdue Purdue
Basketbol / NCAA
FOX Sports HD
06:00
LA Lakers LA Lakers
-
GS Warriors GS Warriors
Basketbol / NBA
S Sport Plus
06:00
Portland TB Portland TB
-
Toronto Raptors Toronto Raptors
Basketbol / NBA
NBA TV
17:00
Sırbistan Sırbistan
-
Türkiye Türkiye
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
18:00
Umman Umman
-
Bangladeş Bangladeş
Futbol / 2022 Dünya Kupası Eleme
Bein Sports Max 1
18:00
Rusya Rusya
-
Bosna Hersek Bosna Hersek
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
19:00
Romanya Romanya
-
Danimarka Danimarka
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
19:30
Litvanya Litvanya
-
Arnavutluk Arnavutluk
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
20:00
Türkiye Türkiye
-
İzlanda İzlanda
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
TRT 1
20:00
İsrail İsrail
-
İsveç İsveç
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
20:00
Khimki Moskova Khimki Moskova
-
Olimpia Milano Olimpia Milano
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports 3
20:15
Polonya Polonya
-
Büyük Britanya Büyük Britanya
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
20:30
Anadolu Efes Anadolu Efes
-
Zenit Basket Zenit Basket
Basketbol / THY Euroleague
beIN Sports Haber
20:45
Letonya Letonya
-
Hırvatistan Hırvatistan
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
21:00
Almanya Almanya
-
Makedonya Makedonya
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
21:30
Hollanda Hollanda
-
Macaristan Macaristan
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
22:00
Panathinaikos Panathinaikos
-
Alba Berlin Alba Berlin
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports 3
22:00
İsviçre İsviçre
-
Estonya Estonya
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
22:10
Slovenya Slovenya
-
Yunanistan Yunanistan
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
22:30
Belçika Belçika
-
Ukrayna Ukrayna
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
22:30
İtalya İtalya
-
Çekya Çekya
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
22:30
Padova Padova
-
Perugia Perugia
Voleybol / İtalya Erkekler Voleybol Ligi
Spor Smart
22:45
Çekya Çekya
-
Kosova Kosova
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
22:45
Fransa Fransa
-
Moldova Moldova
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
23:00
Real Madrid Real Madrid
-
Barcelona Barcelona
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports 4
23:00
Baskonia Baskonia
-
Maccabi Fox Maccabi Fox
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports Max 1
23:00
İzlanda İzlanda
-
Bulgaristan Bulgaristan
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
15.11.2019 | Cuma
00:00
Portekiz Portekiz
-
Finlandiya Finlandiya
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
02:00
Cleveland Cavaliers Cleveland Cavaliers
-
Miami Heat Miami Heat
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:00
New York Knicks New York Knicks
-
Dallas Mavericks Dallas Mavericks
Basketbol / NBA
S Sport Plus
04:00
NO Pelicans NO Pelicans
-
LA Clippers LA Clippers
Basketbol / NBA
NBA TV
11:30
CC Mariners CC Mariners
-
Adelaide United Adelaide United
Futbol / Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube
14:00
Çankaya Üni. Çankaya Üni.
-
Çerkezköy Bld. Çerkezköy Bld.
Basketbol / Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi
TBF TV Youtube
16:30
Anadolu Basket Anadolu Basket
-
Final Gençlik Final Gençlik
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
18:30
Beşiktaş Beşiktaş
-
Vakıfbank Vakıfbank
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Voleybol TV
19:30
Eczacıbaşı Eczacıbaşı
-
THY THY
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
20:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
-
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports 3
20:00
Brezilya Brezilya
-
Arjantin Arjantin
Futbol / Hazırlık Maçı
Yayın Yok
21:00
Kızılyıldız Kızılyıldız
-
Asvel Villeurbanne Asvel Villeurbanne
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports 4
22:30
Olympiakos Olympiakos
-
Zalgiris Kaunas Zalgiris Kaunas
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports 3
22:45
Bosna Hersek Bosna Hersek
-
İtalya İtalya
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
22:45
Romanya Romanya
-
İsveç İsveç
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
23:00
Fransa Fransa
-
Gürcistan Gürcistan
Futbol / UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Bein Sports Max 2
23:00
Valencia Basket Valencia Basket
-
Bayern Münih Bayern Münih
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports 4
16.11.2019 | Cumartesi
03:00
Orlando Magic Orlando Magic
-
SA Spurs SA Spurs
Basketbol / NBA
NBA TV
04:00
OKC Thunder OKC Thunder
-
Philadelphia 76ers Philadelphia 76ers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:00
Wisconsin Herd Wisconsin Herd
-
Raptors 905 Raptors 905
Basketbol / NBA G-League
NBA G-League Twitch
06:30
LA Lakers LA Lakers
-
Sacramento Kings Sacramento Kings
Basketbol / NBA
S Sport Plus
09:15
Sydney FC Sydney FC
-
Melbourne Victory Melbourne Victory
Futbol / Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube
11:00
Ankara Karşıyaka Ankara Karşıyaka
-
Ordu Anadolu İHL Ordu Anadolu İHL
Voleybol / TVF Erkekler 2. Lig
Voleybol TV
11:30
Western United Western United
-
Newcastle Jets Newcastle Jets
Futbol / Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube
13:00
OGM Orman OGM Orman
-
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
13:00
Anadolu Voleybol Anadolu Voleybol
-
Halkbank Halkbank
Voleybol / TVF Erkekler 2. Lig
Voleybol TV
14:00
Saint Joseph Saint Joseph
-
İstanbul BB İstanbul BB
Voleybol / TVF Erkekler 1. Lig
Voleybol TV
15:00
Tofaş Spor Tofaş Spor
-
Milas Bld. Milas Bld.
Voleybol / TVF Erkekler 1. Lig
Voleybol TV
15:00
Ziraat Bankası Ziraat Bankası
-
Maliye İhtisas Maliye İhtisas
Voleybol / TVF Erkekler 1. Lig
Voleybol TV
15:00
Karayolları Karayolları
-
Beylikdüzü Beylikdüzü
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Voleybol TV
15:00
Fuenlabrada Fuenlabrada
-
Huesca Huesca
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
15:15
Teksüt Bandırma Teksüt Bandırma
-
Gaziantep Basket Gaziantep Basket
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
15:30
Fenerbahçe Opet Fenerbahçe Opet
-
Nilüfer Bld. Nilüfer Bld.
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Voleybol TV
16:00
Mamak Bld. Mamak Bld.
-
Bornova Bld. Bornova Bld.
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
16:00
Petkimspor Petkimspor
-
Balıkesir BB Balıkesir BB
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
16:00
TFL Altekma TFL Altekma
-
Afyon Bld. Afyon Bld.
Voleybol / TVF Erkekler 1. Lig
Voleybol TV
17:00
Yalovaspor Yalovaspor
-
Konyaspor Konyaspor
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
17:00
Yeniköy Spor Yeniköy Spor
-
Göcek Spor Göcek Spor
Voleybol / TVF Erkekler 2. Lig
Voleybol TV
17:00
Gemlik Basket Gemlik Basket
-
Düzce Bld. Düzce Bld.
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
17:00
Fethiye Bld. Fethiye Bld.
-
Manisa BB Manisa BB
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
17:00
Akhisar Bel Akhisar Bel
-
Samsunspor Samsunspor
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
17:30
Pınar Karşıyaka Pınar Karşıyaka
-
Galatasaray Galatasaray
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
TRT Spor HD
18:00
Forest Green Forest Green
-
Plymouth Plymouth
Futbol / İngiltere EFL league 2
Bein Sports 3
18:00
Extremadura Extremadura
-
Deportivo Deportivo
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
18:00
Ziraat Bankası Ziraat Bankası
-
SGK SGK
Voleybol / TVF Erkekler 2. Lig
Voleybol TV
19:00
Fenerbahçe HDIS Fenerbahçe HDIS
-
Ziraat Bankası Ziraat Bankası
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
20:00
Anadolu Efes Anadolu Efes
-
Türk Telekom Türk Telekom
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
20:00
Rusya Rusya
-
Belçika Belçika
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
20:30
Elche Elche
-
Almeria Almeria
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
20:30
Numancia Numancia
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
22:30
Imoco Conegliano Imoco Conegliano
-
IG Novara IG Novara
Voleybol / İtalya Kadınlar Voleybol Süper Kupa
Spor Smart
22:45
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
-
Hollanda Hollanda
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
22:45
Almanya Almanya
-
Belarus Belarus
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
23:00
Real Zaragoza Real Zaragoza
-
Albacete Albacete
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
17.11.2019 | Pazar
02:00
Chicago Bulls Chicago Bulls
-
Brooklyn Nets Brooklyn Nets
Basketbol / NBA
S Sport Plus
03:00
Dalaware BC Dalaware BC
-
Canton Charge Canton Charge
Basketbol / NBA G-League
NBA G-League Twitch
04:30
J.Blachowicz J.Blachowicz
-
R.Souza R.Souza
Dövüş Sporları / UFC Dövüş Serisi
S Sport Plus
04:30
Dallas Mavericks Dallas Mavericks
-
Toronto Raptors Toronto Raptors
Basketbol / NBA
NBA TV
06:30
LA Clippers LA Clippers
-
Atlanta Hawks Atlanta Hawks
Basketbol / NBA
NBA TV
08:00
Brisbane Roar Brisbane Roar
-
Melbourne City Melbourne City
Futbol / Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube
13:00
Darüşşafaka Darüşşafaka
-
Afyon Bld. Afyon Bld.
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
13:00
Eryaman Gençlik Eryaman Gençlik
-
Kalecik Bld. Kalecik Bld.
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
14:00
Bandırma Kırmızı Bandırma Kırmızı
-
Merkezefendi Bld. Merkezefendi Bld.
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
14:00
Ponferradina Ponferradina
-
Girona Girona
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
14:00
İzmir BB İzmir BB
-
Büyükçekmece VA Büyükçekmece VA
Voleybol / TVF Kadınlar 1. Lig
Voleybol TV
14:30
Barcelona Barcelona
-
Estudiantes Estudiantes
Basketbol / İspanya Basketbol Ligi
Spor Smart
15:00
Tranmare Tranmare
-
Wycombe Wycombe
Futbol / İngiltere EFL League 1
Bein Sports 3
15:00
Halkbank Halkbank
-
Sorgun Bld. Sorgun Bld.
Voleybol / TVF Efeler Ligi
Voleybol TV
15:00
Karayolları Karayolları
-
İnkılap İÖO İnkılap İÖO
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
15:00
Nilüfer Bld. Nilüfer Bld.
-
Ayvalıkgücü Bld. Ayvalıkgücü Bld.
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
15:15
Tofaş Tofaş
-
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
TRT Spor HD
16:00
TFL Altekma TFL Altekma
-
Marmaris Akademi Marmaris Akademi
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
16:00
Alcorcon Alcorcon
-
Malaga Malaga
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
16:30
Kartal Anadolu Kartal Anadolu
-
Fenerbahçe Fenerbahçe
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
16:30
Galatasaray HDIS Galatasaray HDIS
-
Yeşilyurt Yeşilyurt
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Voleybol TV
17:00
Lüksemburg Lüksemburg
-
Portekiz Portekiz
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
17:00
Sırbistan Sırbistan
-
Ukrayna Ukrayna
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
17:00
İlbank İlbank
-
Kahramankazan Bld. Kahramankazan Bld.
Voleybol / TVF Kadınlar 1. Lig
Voleybol TV
17:30
Beşiktaş SJ Beşiktaş SJ
-
Bursaspor Bursaspor
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
17:30
Türkiye Türkiye
-
Litvanya Litvanya
Basketbol / FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
FIBA TV
18:00
Gelişim Koleji Gelişim Koleji
-
İzmirspor İzmirspor
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
18:00
Real Oviedo Real Oviedo
-
Sporting Gijon Sporting Gijon
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
18:30
Küçükyalı Küçükyalı
-
Bolu Bld. Bolu Bld.
Voleybol / TVF Kadınlar 1. Lig
Voleybol TV
20:00
Kosova Kosova
-
İngiltere İngiltere
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
20:00
Galatasaray HDIS Galatasaray HDIS
-
Bursa BB Bursa BB
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
20:30
Bilbao Basket Bilbao Basket
-
Real Madrid Real Madrid
Basketbol / İspanya Basketbol Ligi
Yayın Yok
20:30
Lugo Lugo
-
Racing Santander Racing Santander
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
20:30
Mirandes Mirandes
-
Las Palmas Las Palmas
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
21:00
Maine Red Claws Maine Red Claws
-
Raptors 905 Raptors 905
Basketbol / NBA G-League
NBA TV HD
22:45
Andorra Andorra
-
Türkiye Türkiye
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
TRT 1
22:45
Arnavutluk Arnavutluk
-
Fransa Fransa
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
22:45
Moldova Moldova
-
İzlanda İzlanda
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
23:00
Tenerife Tenerife
-
Cadiz Cadiz
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
23:00
Uconn Uconn
-
Florida Florida
Basketbol / NCAA
S Sport Plus
23:00
Cleveland Cavaliers Cleveland Cavaliers
-
Philadelphia 76ers Philadelphia 76ers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
18.11.2019 | Pazartesi
01:00
Austin Spurs Austin Spurs
-
Stockton Kings Stockton Kings
Basketbol / NBA G-League
NBA G-League Twitch
02:00
Memphis Grizzlies Memphis Grizzlies
-
Denver Nuggets Denver Nuggets
Basketbol / NBA
S Sport Plus
03:00
NO Pelicans NO Pelicans
-
GS Warriors GS Warriors
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:00
SC Warriors SC Warriors
-
Salt Lake Stars Salt Lake Stars
Basketbol / NBA G-League
NBA G-League Twitch
05:30
LA Lakers LA Lakers
-
Atlanta Hawks Atlanta Hawks
Basketbol / NBA
NBA League Pass
18:00
Maliye Okulları Maliye Okulları
-
Numune Gençlik Numune Gençlik
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
19:00
Arhavi Voleybol Arhavi Voleybol
-
Arkas Arkas
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
20:00
Büyükçekmece Büyükçekmece
-
İTÜ İTÜ
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
20:00
Ankara DSİ Ankara DSİ
-
Sultan Spor Sultan Spor
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
22:15
Arjantin Arjantin
-
Uruguay Uruguay
Futbol / Hazırlık Maçı
Yayın Yok
22:45
İspanya İspanya
-
Romanya Romanya
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
22:45
İrlanda İrlanda
-
Danimarka Danimarka
Futbol / UEFA Euro 2020 Elemeleri
S Sport Plus
19.11.2019 | Salı
03:00
New York Knicks New York Knicks
-
Cleveland Cavaliers Cleveland Cavaliers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
03:30
Brooklyn Nets Brooklyn Nets
-
Indiana Pacers Indiana Pacers
Basketbol / NBA
S Sport Plus
04:00
Chicago Bulls Chicago Bulls
-
Milwaukee Bucks Milwaukee Bucks
Basketbol / NBA
NBA TV
06:30
LA Clippers LA Clippers
-
OKC Thunder OKC Thunder
Basketbol / NBA
NBA TV
16:30
Brezilya Brezilya
-
Güney Kore Güney Kore
Futbol / Hazırlık Maçı
Yayın Yok
20:30
Zalgiris Kaunas Zalgiris Kaunas
-
Panathinaikos Panathinaikos
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:00
Alba Berlin Alba Berlin
-
Kızılyıldız Kızılyıldız
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:30
Bayern Münih Bayern Münih
-
Olympiakos Olympiakos
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:45
Asvel Villeurbanne Asvel Villeurbanne
-
Anadolu Efes Anadolu Efes
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:45
Olimpia Milano Olimpia Milano
-
Maccabi Fox Maccabi Fox
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
23:00
Real Madrid Real Madrid
-
Khimki Moskova Khimki Moskova
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
23:00
Valencia Basket Valencia Basket
-
Zenit Basket Zenit Basket
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
20.11.2019 | Çarşamba
04:00
Memphis Grizzlies Memphis Grizzlies
-
GS Warriors GS Warriors
Basketbol / NBA
NBA TV
04:00
NO Pelicans NO Pelicans
-
Portland TB Portland TB
Basketbol / NBA
S Sport Plus
06:30
LA Lakers LA Lakers
-
OKC Thunder OKC Thunder
Basketbol / NBA
NBA League Pass
15:30
Spor Toto SK Spor Toto SK
-
Fenerbahçe HDIS Fenerbahçe HDIS
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
18:00
Bursa BB Bursa BB
-
Bosna 34 Bosna 34
Basketbol / Kadınlar Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
19:00
Ziraat Bankası Ziraat Bankası
-
Galatasaray HDIS Galatasaray HDIS
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
20:00
CSM Oradea CSM Oradea
-
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
21:30
Donar Groningen Donar Groningen
-
Pınar Karşıyaka Pınar Karşıyaka
Basketbol / FIBA Europe Cup
FIBA TV
23:00
Barcelona Barcelona
-
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
23:00
Baskonia Baskonia
-
CSKA Moskova CSKA Moskova
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21.11.2019 | Perşembe
03:00
Philadelphia 76ers Philadelphia 76ers
-
New York Knicks New York Knicks
Basketbol / NBA
NBA League Pass
03:30
Miami Heat Miami Heat
-
Cleveland Cavaliers Cleveland Cavaliers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
03:30
Dallas Mavericks Dallas Mavericks
-
GS Warriors GS Warriors
Basketbol / NBA
S Sport Plus
05:00
Denver Nuggets Denver Nuggets
-
Houston Rockets Houston Rockets
Basketbol / NBA
NBA TV
19:00
Arkas Arkas
-
Bursa BB Bursa BB
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
21:00
Zalgiris Kaunas Zalgiris Kaunas
-
Kızılyıldız Kızılyıldız
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:00
Alba Berlin Alba Berlin
-
Olympiakos Olympiakos
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:45
Olimpia Milano Olimpia Milano
-
Anadolu Efes Anadolu Efes
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
23:00
Valencia Basket Valencia Basket
-
Khimki Moskova Khimki Moskova
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22.11.2019 | Cuma
04:00
Milwaukee Bucks Milwaukee Bucks
-
Portland TB Portland TB
Basketbol / NBA
S Sport Plus
11:30
WS Wanderers WS Wanderers
-
Melbourne City Melbourne City
Futbol / Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube
18:00
Bornova Bld. Bornova Bld.
-
Bandırma Kırmızı Bandırma Kırmızı
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
18:00
Düzce Bld. Düzce Bld.
-
Akhisar Bel Akhisar Bel
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
18:30
Nilüfer Bld. Nilüfer Bld.
-
Karayolları Karayolları
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
19:00
Adanaspor Adanaspor
-
Giresunspor Giresunspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
19:00
Merkezefendi Bld. Merkezefendi Bld.
-
Gemlik Basket Gemlik Basket
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
20:30
Galatasaray Galatasaray
-
M.Başakşehir M.Başakşehir
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
22:30
Bayern Münih Bayern Münih
-
Panathinaikos Panathinaikos
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:30
B.Dortmund B.Dortmund
-
Paderborn Paderborn
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport 2
22:45
Asvel Villeurbanne Asvel Villeurbanne
-
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
23:00
Barcelona Barcelona
-
Maccabi Fox Maccabi Fox
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
23:00
Baskonia Baskonia
-
Zenit Basket Zenit Basket
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
23:00
Real Madrid Real Madrid
-
CSKA Moskova CSKA Moskova
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
23.11.2019 | Cumartesi
04:00
OKC Thunder OKC Thunder
-
LA Lakers LA Lakers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:00
Philadelphia 76ers Philadelphia 76ers
-
SA Spurs SA Spurs
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:30
Dallas Mavericks Dallas Mavericks
-
Cleveland Cavaliers Cleveland Cavaliers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:30
RG Valley Vipers RG Valley Vipers
-
Stockton Kings Stockton Kings
Basketbol / NBA G-League
NBA G-League Twitch
05:00
Utah Jazz Utah Jazz
-
GS Warriors GS Warriors
Basketbol / NBA
NBA TV
06:30
LA Clippers LA Clippers
-
Houston Rockets Houston Rockets
Basketbol / NBA
S Sport Plus
09:15
Wellington Phoenix Wellington Phoenix
-
Brisbane Roar Brisbane Roar
Futbol / Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube
11:00
Sultan Spor Sultan Spor
-
Eryaman Gençlik Eryaman Gençlik
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
11:30
Adelaide United Adelaide United
-
Melbourne Victory Melbourne Victory
Futbol / Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube
13:00
Gaziantep Basket Gaziantep Basket
-
Büyükçekmece Büyükçekmece
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
13:00
Maliye İhtisas Maliye İhtisas
-
Torul Gençlik Torul Gençlik
Voleybol / TVF Erkekler 1. Lig
Voleybol TV
13:45
Perth Glory Perth Glory
-
Sydney FC Sydney FC
Futbol / Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube
14:00
Canik Bld. Canik Bld.
-
Galatasaray Galatasaray
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
14:00
Çukurova Basket Çukurova Basket
-
Fenerbahçe Fenerbahçe
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
14:00
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
-
Ümraniyespor Ümraniyespor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
14:30
Final Gençlik Final Gençlik
-
Petkimspor Petkimspor
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
15:00
Manisa BB Manisa BB
-
Anadolu Basket Anadolu Basket
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
15:00
Denizlispor Denizlispor
-
Ç.Rizespor Ç.Rizespor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
15:00
SGK SGK
-
Anadolu Voleybol Anadolu Voleybol
Voleybol / TVF Erkekler 2. Lig
Voleybol TV
15:00
PTT PTT
-
Fenerbahçe Opet Fenerbahçe Opet
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Voleybol TV
15:00
THY THY
-
Aydın BB Aydın BB
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Voleybol TV
15:15
Tofaş Tofaş
-
Beşiktaş SJ Beşiktaş SJ
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
15:30
West Ham West Ham
-
Tottenham Tottenham
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
16:00
Balıkesir BB Balıkesir BB
-
Konyaspor Konyaspor
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
16:00
Mamak Bld. Mamak Bld.
-
Yalovaspor Yalovaspor
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
16:00
Beylikdüzü Beylikdüzü
-
Beşiktaş Beşiktaş
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Yayın Yok
16:30
Eskişehirspor Eskişehirspor
-
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
17:00
TVF Spor Lisesi TVF Spor Lisesi
-
Ziraat Bankası Ziraat Bankası
Voleybol / TVF Erkekler 2. Lig
Voleybol TV
17:00
Samsunspor Samsunspor
-
Fethiye Bld. Fethiye Bld.
Basketbol / Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
17:30
Türk Telekom Türk Telekom
-
Teksüt Bandırma Teksüt Bandırma
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
17:30
E.Frankfurt E.Frankfurt
-
Wolfsburg Wolfsburg
Futbol / Almanya Bundesliga
Yayın Yok
17:30
F.Düsseldorf F.Düsseldorf
-
Bayern Münih Bayern Münih
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport 2
17:30
Leverkusen Leverkusen
-
Freiburg Freiburg
Futbol / Almanya Bundesliga
Yayın Yok
17:30
Union Berlin Union Berlin
-
B.M.Gladbach B.M.Gladbach
Futbol / Almanya Bundesliga
Yayın Yok
17:30
Werder Bremen Werder Bremen
-
Schalke 04 Schalke 04
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
17:30
Ankaragücü Ankaragücü
-
Trabzonspor Trabzonspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
18:00
Everton Everton
-
Norwich City Norwich City
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
18:00
Yeşilyurt Yeşilyurt
-
Eczacıbaşı Eczacıbaşı
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Voleybol TV
18:00
Watford Watford
-
Burnley Burnley
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
18:00
Bournemouth Bournemouth
-
Wolves Wolves
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
18:00
Crystal Palace Crystal Palace
-
Liverpool Liverpool
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
18:00
Brighton Brighton
-
Leicester Leicester
Futbol / İngiltere Premier Lig
TRT Spor HD
18:00
Arsenal Arsenal
-
Southampton Southampton
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
19:00
Bursaspor Bursaspor
-
Keçiörengücü Keçiörengücü
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
19:00
Vakıfbank Vakıfbank
-
Galatasaray HDIS Galatasaray HDIS
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
19:30
Tofaş Spor Tofaş Spor
-
İnegöl Bld. İnegöl Bld.
Voleybol / TVF Erkekler 1. Lig
Voleybol TV
20:00
Konyaspor Konyaspor
-
Beşiktaş Beşiktaş
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
20:30
Manchester City Manchester City
-
Chelsea Chelsea
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
20:30
Leipzig Leipzig
-
Köln Köln
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport 2
24.11.2019 | Pazar
01:00
Minnesota TW Minnesota TW
-
Phoenix Suns Phoenix Suns
Basketbol / NBA
S Sport Plus
03:00
Indiana Pacers Indiana Pacers
-
Orlando Magic Orlando Magic
Basketbol / NBA
NBA TV
03:30
Philadelphia 76ers Philadelphia 76ers
-
Miami Heat Miami Heat
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:00
Cleveland Cavaliers Cleveland Cavaliers
-
Portland TB Portland TB
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:00
Memphis Grizzlies Memphis Grizzlies
-
LA Lakers LA Lakers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:30
Texas Legends Texas Legends
-
Oklahoma Blue Oklahoma Blue
Basketbol / NBA G-League
NBA G-League Twitch
08:00
CC Mariners CC Mariners
-
Western United Western United
Futbol / Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube
11:00
Halkbank Halkbank
-
Erzurum SL Erzurum SL
Voleybol / TVF Erkekler 2. Lig
Voleybol TV
13:00
Afyon Bld. Afyon Bld.
-
Pınar Karşıyaka Pınar Karşıyaka
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
13:00
PTT PTT
-
Antalyaspor Antalyaspor
Voleybol / TVF Kadınlar 1. Lig
Voleybol TV
14:00
Göztepe Göztepe
-
Marmara Akademi Marmara Akademi
Voleybol / TVF Kadınlar 1. Lig
Voleybol TV
14:00
Fenerbahçe HDIS Fenerbahçe HDIS
-
Sorgun Bld. Sorgun Bld.
Voleybol / TVF Efeler Ligi
Voleybol TV
14:00
Kayserispor Kayserispor
-
Sivasspor Sivasspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
14:00
Beşiktaş Beşiktaş
-
Elazığ Öİ Elazığ Öİ
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
14:00
Hatayspor Hatayspor
-
İstanbulspor İstanbulspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
15:00
Halkbank Halkbank
-
Arhavi Voleybol Arhavi Voleybol
Voleybol / TVF Efeler Ligi
Voleybol TV
15:00
İlbank İlbank
-
Samsun Anakent Samsun Anakent
Voleybol / TVF Kadınlar 1. Lig
Voleybol TV
15:15
Galatasaray Galatasaray
-
OGM Orman OGM Orman
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
16:00
Arkas Arkas
-
Özateş Özateş
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
16:30
Alanyaspor Alanyaspor
-
Göztepe Göztepe
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
16:30
Kasımpaşa Kasımpaşa
-
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
16:30
Hatay BB Hatay BB
-
Çankaya Üni. Çankaya Üni.
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
16:30
Osmanlıspor Osmanlıspor
-
Adana Demirspor Adana Demirspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
16:30
Menemenspor Menemenspor
-
Balıkesirspor Balıkesirspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
17:00
Sassuolo Sassuolo
-
Lazio Lazio
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
17:00
Verona Verona
-
Fiorentina Fiorentina
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
17:00
Torino Torino
-
Inter Inter
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
17:00
SPAL SPAL
-
Genoa Genoa
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
17:00
Başkent Beşiktaşlılar Başkent Beşiktaşlılar
-
Karayolları Karayolları
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
17:00
Sampdoria Sampdoria
-
Udinese Udinese
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
17:00
Roma Roma
-
Brescia Brescia
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
17:00
Lecce Lecce
-
Cagliari Cagliari
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
17:00
Bologna Bologna
-
Parma Parma
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
17:00
Atalanta Atalanta
-
Juventus Juventus
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
17:30
İTÜ İTÜ
-
Bursaspor Bursaspor
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
17:30
Augsburg Augsburg
-
Hertha Berlin Hertha Berlin
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport 2
18:00
Nova Gençlik Nova Gençlik
-
Salihli Bld. Salihli Bld.
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
18:30
Fenerbahçe Fenerbahçe
-
Vakıfbank Vakıfbank
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
19:00
Akhisarspor Akhisarspor
-
Altay Altay
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
19:00
Y.Malatyaspor Y.Malatyaspor
-
Fenerbahçe Fenerbahçe
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
19:00
Galatasaray HDIS Galatasaray HDIS
-
Spor Toto SK Spor Toto SK
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
19:30
Sheffield Utd Sheffield Utd
-
Manchester Utd Manchester Utd
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
20:00
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
-
Darüşşafaka Darüşşafaka
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
20:00
Hoffenheim Hoffenheim
-
Mainz Mainz
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport 2
22:45
Milan Milan
-
Napoli Napoli
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
23:30
Houston Rockets Houston Rockets
-
Dallas Mavericks Dallas Mavericks
Basketbol / NBA
S Sport Plus
25.11.2019 | Pazartesi
01:00
Austin Spurs Austin Spurs
-
Salt Lake Stars Salt Lake Stars
Basketbol / NBA G-League
NBA G-League Twitch
02:00
New York Knicks New York Knicks
-
Brooklyn Nets Brooklyn Nets
Basketbol / NBA
S Sport Plus
04:00
Denver Nuggets Denver Nuggets
-
Phoenix Suns Phoenix Suns
Basketbol / NBA
NBA TV
04:00
SB Lakers SB Lakers
-
SF Skyforce SF Skyforce
Basketbol / NBA G-League
NBA G-League Twitch
14:00
Çankaya Üni. Çankaya Üni.
-
Pota Bordo Mavi Pota Bordo Mavi
Basketbol / Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi
TBF TV Youtube
18:00
TVF Spor Lisesi TVF Spor Lisesi
-
Ankara DSİ Ankara DSİ
Voleybol / TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol TV
19:00
Bursa BB Bursa BB
-
Ziraat Bankası Ziraat Bankası
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
19:00
Altınordu Altınordu
-
Boluspor Boluspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
20:00
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
-
Anadolu Efes Anadolu Efes
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
20:00
Antalyaspor Antalyaspor
-
Gazişehir FK Gazişehir FK
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
23:00
Aston Villa Aston Villa
-
Newcastle Newcastle
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
26.11.2019 | Salı
03:00
Cleveland Cavaliers Cleveland Cavaliers
-
Brooklyn Nets Brooklyn Nets
Basketbol / NBA
NBA League Pass
03:30
Boston Celtics Boston Celtics
-
Sacramento Kings Sacramento Kings
Basketbol / NBA
NBA TV
03:30
Toronto Raptors Toronto Raptors
-
Philadelphia 76ers Philadelphia 76ers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
04:00
Milwaukee Bucks Milwaukee Bucks
-
Utah Jazz Utah Jazz
Basketbol / NBA
S Sport Plus
04:30
SA Spurs SA Spurs
-
LA Lakers LA Lakers
Basketbol / NBA
NBA League Pass
06:30
GS Warriors GS Warriors
-
OKC Thunder OKC Thunder
Basketbol / NBA
NBA TV
20:55
Galatasaray Galatasaray
-
Club Brugge Club Brugge
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
20:55
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
-
Leverkusen Leverkusen
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
23:00
Atalanta Atalanta
-
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 2
23:00
Juventus Juventus
-
Atletico Madrid Atletico Madrid
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
23:00
Kızılyıldız Kızılyıldız
-
Bayern Münih Bayern Münih
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 1
23:00
Manchester City Manchester City
-
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 3
23:00
Real Madrid Real Madrid
-
PSG PSG
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
23:00
Tottenham Tottenham
-
Olympiakos Olympiakos
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 4