28.09.2020 | Pazartesi
00:00
Deportivo Cali Deportivo Cali
-
O.Petrolero O.Petrolero
Futbol / Kolombiya Primera A
Bilyoner TV
00:00
Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno
-
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
Futbol / Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV
00:15
Atletico GO Atletico GO
-
Botafogo FR Botafogo FR
Futbol / Brezilya Serie A
Bilyoner TV
00:15
Ceara Ceara
-
Goias Goias
Futbol / Brezilya Serie A
Bilyoner TV
00:15
Chinandega Chinandega
-
Diriangen Diriangen
Futbol / Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
02:00
Emelec Emelec
-
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
Futbol / Ekvador Primera
Bilyoner TV
02:05
Indep.Medell Indep.Medell
-
Pereira Pereira
Futbol / Kolombiya Primera A
Bilyoner TV
02:30
Santos Santos
-
Fortaleza Fortaleza
Futbol / Brezilya Serie A
Bilyoner TV
02:30
Ponte Preta Ponte Preta
-
Confianca Confianca
Futbol / Brezilya Serie B
Bilyoner TV
02:30
General Diaz General Diaz
-
Guarani Guarani
Futbol / Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV
02:30
Miami Heat Miami Heat
-
Boston Celtics Boston Celtics
Basketbol / NBA Play-Off
S Sport Plus
03:00
Real Madriz Real Madriz
-
Ferretti Ferretti
Futbol / Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
04:00
Juventus Managua Juventus Managua
-
Jalapa Jalapa
Futbol / Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
04:10
Santa Fe Santa Fe
-
Millonarios Millonarios
Futbol / Kolombiya Primera A
Bilyoner TV
11:00
E.Ymer E.Ymer
-
M.Marterer M.Marterer
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
11:00
F.Mena F.Mena
-
C.Taberner C.Taberner
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
11:00
M.Krueger M.Krueger
-
Z.Kolar Z.Kolar
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
12:00
K.Zavatska K.Zavatska
-
K.Bertens K.Bertens
Tenis / Roland Garros
Eurosport 2
12:00
P.Kvitova P.Kvitova
-
O.Dodin O.Dodin
Tenis / Roland Garros
Eurosport
12:30
P.Sousa P.Sousa
-
H.Grenier H.Grenier
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
12:30
J.Menezes J.Menezes
-
D.Ajdukovic D.Ajdukovic
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
12:30
D.Petrovic D.Petrovic
-
B.Nakashima B.Nakashima
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
13:00
M.Cressy M.Cressy
-
P.Gunneswaran P.Gunneswaran
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
13:00
S.Nagal S.Nagal
-
B.Kavcic B.Kavcic
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
14:00
M.Vera M.Vera
-
B.Gojo B.Gojo
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
14:00
E.Svitolina E.Svitolina
-
V.Gracheva V.Gracheva
Tenis / Roland Garros
Eurosport 2
14:00
M.Cilic M.Cilic
-
D.Thiem D.Thiem
Tenis / Roland Garros
Eurosport
15:00
G.Moroni G.Moroni
-
A.Pellegrino A.Pellegrino
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
15:00
M.Viola M.Viola
-
F.Gaio F.Gaio
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
15:00
A.Harris A.Harris
-
C.Tseng C.Tseng
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
16:00
FC Minsk FC Minsk
-
Smolevichi Smolevichi
Futbol / Belarus Vysshaya Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
16:00
K.Ahn K.Ahn
-
S.Williams S.Williams
Tenis / Roland Garros
Eurosport
16:00
G.Monfils G.Monfils
-
A.Bublik A.Bublik
Tenis / Roland Garros
Eurosport 2
16:30
R.Bertola R.Bertola
-
T.Robredo T.Robredo
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
16:30
T.Wild T.Wild
-
B.Rola B.Rola
Tenis / ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
17:00
Krupa Krupa
-
Zrinjski Zrinjski
Futbol / Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
Mtel Premijer Liga Youtube
17:00
Asane Asane
-
Raufoss Raufoss
Futbol / Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:30
Strommen Strommen
-
Ranheim Ranheim
Futbol / Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:30
KFUM Oslo KFUM Oslo
-
Sandnes Sandnes
Futbol / Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:30
Grorud Grorud
-
Oygarden Oygarden
Futbol / Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
18:00
D.Medvedev D.Medvedev
-
M.Fucsovics M.Fucsovics
Tenis / Roland Garros
Eurosport 2
18:00
E.Gerasimov E.Gerasimov
-
R.Nadal R.Nadal
Tenis / Roland Garros
Eurosport
18:00
FK Liepaja FK Liepaja
-
Metta LU Metta LU
Futbol / Letonya Virsliga
Bilyoner TV
18:30
HJK Helsinki HJK Helsinki
-
Rovaniemi Rovaniemi
Futbol / Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
18:30
Inter Turku Inter Turku
-
Lahti Lahti
Futbol / Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
18:30
SJK SJK
-
HIFK Helsinki HIFK Helsinki
Futbol / Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
19:00
Galatasaray Galatasaray
-
Ziraat Bankası Ziraat Bankası
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
19:00
Menemenspor Menemenspor
-
Tuzlaspor Tuzlaspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz
19:00
Boluspor Boluspor
-
Altınordu Altınordu
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD
19:00
Khimki Khimki
-
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
Futbol / Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
19:00
Sogndal Sogndal
-
Kongsvinger Kongsvinger
Futbol / Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
19:00
Lilleström Lilleström
-
Jerv Jerv
Futbol / Norveç 1. Ligi
Yayın Yok
19:00
Ham Kam Ham Kam
-
Stjordals Blink Stjordals Blink
Futbol / Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
19:45
Fulham Fulham
-
Aston Villa Aston Villa
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
20:00
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
-
Neftochimik Neftochimik
Voleybol / CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
European Volleyball Youtube
20:00
Antalyaspor Antalyaspor
-
Denizlispor Denizlispor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
20:00
Cusco Cusco
-
Llacuabamba Llacuabamba
Futbol / Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
21:00
Sarajevo Sarajevo
-
Zeljeznicar Zeljeznicar
Futbol / Bosna Hersek Mtel Premijer Liga
Mtel Premijer Liga Youtube
21:30
Paderborn Paderborn
-
Hamburg Hamburg
Futbol / Almanya Bundesliga 2
S Sport Plus
21:45
Genk Genk
-
Oostende Oostende
Futbol / Belçika Pro League
Bilyoner TV
21:45
Troyes Troyes
-
Clermont Clermont
Futbol / Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
21:45
Bologna Bologna
-
Parma Parma
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports 3
21:45
Belenenses Belenenses
-
Famalicao Famalicao
Futbol / Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
22:00
Liverpool Liverpool
-
Arsenal Arsenal
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
23:30
Melgar Melgar
-
Alianza Huanuco Alianza Huanuco
Futbol / Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
29.09.2020 | Salı
02:00
Fluminense Fluminense
-
Coritiba Coritiba
Futbol / Brezilya Serie A
Bilyoner TV
02:00
CRB CRB
-
America Mineiro America Mineiro
Futbol / Brezilya Serie B
Bilyoner TV
02:15
Portoviejo Portoviejo
-
CSD Macara CSD Macara
Futbol / Ekvador Primera
Bilyoner TV
12:00
M.Sherif M.Sherif
-
Ka.Pliskova Ka.Pliskova
Tenis / Roland Garros
Eurosport
12:00
V.Pospisil V.Pospisil
-
M.Berrettini M.Berrettini
Tenis / Roland Garros
Eurosport 2
14:00
L.Siegemund L.Siegemund
-
K.Mladenovic K.Mladenovic
Tenis / Roland Garros
Eurosport
14:00
Yeşilyurt Yeşilyurt
-
Aydın BB Aydın BB
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
14:00
L.Samsonova L.Samsonova
-
S.Kenin S.Kenin
Tenis / Roland Garros
Eurosport 2
16:00
N.Djokovic N.Djokovic
-
M.Ymer M.Ymer
Tenis / Roland Garros
Eurosport
16:30
Beşiktaş Beşiktaş
-
Karayolları Karayolları
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Yayın Yok
17:00
Kuzeyboru Kuzeyboru
-
Galatasaray HDIS Galatasaray HDIS
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Yayın Yok
18:00
A.Sabalenka A.Sabalenka
-
J.Pegula J.Pegula
Tenis / Roland Garros
Eurosport 2
18:00
D.Shapovalov D.Shapovalov
-
G.Simon G.Simon
Tenis / Roland Garros
Eurosport
19:00
Eczacıbaşı Eczacıbaşı
-
PTT PTT
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
20:00
Buducnost Buducnost
-
Basket Brescia Basket Brescia
Basketbol / Eurocup
S Sport 2
20:00
Bursaspor Bursaspor
-
Energia Trento Energia Trento
Basketbol / Eurocup
Tivibu Spor
20:00
Real Sociedad Real Sociedad
-
Valencia Valencia
Futbol / İspanya La Liga
S Sport Plus
20:00
Ull Kisa Ull Kisa
-
Tromsö Tromsö
Futbol / Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
21:30
IBB Polonia IBB Polonia
-
Trentino Trentino
Voleybol / CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
European Volleyball Youtube
21:45
Tottenham Tottenham
-
Chelsea Chelsea
Futbol / İngiltere Lig Kupası
Bein Sports 3
21:45
Newtown Newtown
-
Druids Druids
Futbol / Galler Cymru Premier Lig
Sgorio Youtube
21:45
Unicaja Malaga Unicaja Malaga
-
Levallois Levallois
Basketbol / Eurocup
Tivibu Spor 2
22:00
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
-
Gent Gent
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
22:00
Ferencvaros Ferencvaros
-
Molde Molde
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
22:00
Omonia Omonia
-
Olympiakos Olympiakos
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 1
22:30
Getafe Getafe
-
Real Betis Real Betis
Futbol / İspanya La Liga
Spor Smart
30.09.2020 | Çarşamba
01:15
Gremio Gremio
-
Universidad Catolica Universidad Catolica
Futbol / Copa Libertadores
S Sport
02:30
Connecticut Sun Connecticut Sun
-
Las Vegas Aces Las Vegas Aces
Basketbol / WNBA Play-Off
S Sport 2
03:30
Boca Juniors Boca Juniors
-
Libertad Libertad
Futbol / Copa Libertadores
S Sport Plus
14:00
Energetik BGU Energetik BGU
-
Slutsk Slutsk
Futbol / Belarus Vysshaya Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
14:00
Bursa BB Bursa BB
-
Haliliye Bld. Haliliye Bld.
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
15:00
Fenerbahçe Opet Fenerbahçe Opet
-
Kale 1957 Kale 1957
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Yayın Yok
18:00
Fenerbahçe HDIS Fenerbahçe HDIS
-
İnegöl Bld. İnegöl Bld.
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
18:30
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
-
SP Burgos SP Burgos
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor 2
19:00
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
-
JL Bourg JL Bourg
Basketbol / Eurocup
NTV
19:00
Benevento Benevento
-
Inter Inter
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
19:00
Udinese Udinese
-
Spezia Spezia
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
19:30
Promitheas Promitheas
-
Gran Canaria Gran Canaria
Basketbol / Eurocup
S Sport 2
20:00
Huesca Huesca
-
Atletico Madrid Atletico Madrid
Futbol / İspanya La Liga
S Sport Plus
20:00
Villarreal Villarreal
-
Alaves Alaves
Futbol / İspanya La Liga
Smart Spor Kanal 82
21:30
Türk Telekom Türk Telekom
-
JDA Dijon JDA Dijon
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
21:30
Bayern Münih Bayern Münih
-
B.Dortmund B.Dortmund
Futbol / Almanya Süper Kupa
Kanal D
21:45
Lazio Lazio
-
Atalanta Atalanta
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
21:45
Joventut Badalona Joventut Badalona
-
Partizan Partizan
Basketbol / Eurocup
Tivibu Spor 2
21:45
Bala Town Bala Town
-
TNS TNS
Futbol / Galler Cymru Premier Lig
Sgorio Youtube
22:30
Eibar Eibar
-
Elche Elche
Futbol / İspanya La Liga
Smart Spor Kanal 82
22:30
Real Madrid Real Madrid
-
Valladolid Valladolid
Futbol / İspanya La Liga
S Sport Plus
01.10.2020 | Perşembe
01:15
Palmeiras Palmeiras
-
Bolivar Bolivar
Futbol / Copa Libertadores
S Sport
02:00
Jalapa Jalapa
-
Junior Junior
Futbol / Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
02:00
Managua FK Managua FK
-
Ocotal Ocotal
Futbol / Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
03:30
River Plate River Plate
-
Sao Paulo Sao Paulo
Futbol / Copa Libertadores
S Sport 2
04:00
LA Lakers LA Lakers
-
Miami Heat Miami Heat
Basketbol / NBA The Finals
S Sport Plus
04:00
Diriangen Diriangen
-
Real Madriz Real Madriz
Futbol / Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
05:00
Esteli Esteli
-
Chinandega Chinandega
Futbol / Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
05:00
Ferretti Ferretti
-
Managua FK Managua FK
Futbol / Nikaragua Liga Primera
Nikaragua Liga Primera Youtube
15:00
Solhan Spor Solhan Spor
-
Galatasaray Galatasaray
Voleybol / TVF Efeler Ligi
Yayın Yok
18:30
Nymburk Nymburk
-
AEK Athens AEK Athens
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor 2
19:00
Ziraat Bankası Ziraat Bankası
-
Afyon Bld. Afyon Bld.
Voleybol / TVF Efeler Ligi
Yayın Yok
20:00
Sevilla Sevilla
-
Levante Levante
Futbol / İspanya La Liga
Spor Smart Kanal 82
20:00
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
-
Cadiz Cadiz
Futbol / İspanya La Liga
D Smart Youtube
20:30
Anadolu Efes Anadolu Efes
-
Zenit Basket Zenit Basket
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:00
Olympiakos Olympiakos
-
Zalgiris Kaunas Zalgiris Kaunas
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:05
Maccabi Fox Maccabi Fox
-
Alba Berlin Alba Berlin
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:30
Zaragoza Zaragoza
-
Iberostar Tenerife Iberostar Tenerife
Basketbol / FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor 2
21:45
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
-
Galatasaray Galatasaray
Futbol / UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
Spor Smart
22:00
Valencia Basket Valencia Basket
-
Asvel Villeurbanne Asvel Villeurbanne
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:00
Barcelona Barcelona
-
CSKA Moskova CSKA Moskova
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:30
Celta Vigo Celta Vigo
-
Barcelona Barcelona
Futbol / İspanya La Liga
S Sport Plus
02.10.2020 | Cuma
01:00
Club Olimpia Club Olimpia
-
Santos Santos
Futbol / Copa Libertadores
S Sport
17:00
Sabah Bakü Sabah Bakü
-
Keşla Keşla
Futbol / Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
19:00
Riteriai Riteriai
-
Banga Banga
Futbol / Litvanya A Lyga
Delfi Sportas Youtube
19:00
İstanbulspor İstanbulspor
-
Bandırmaspor Bandırmaspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD
19:30
Bochum Bochum
-
Osnabruck Osnabruck
Futbol / Almanya Bundesliga 2
S Sport 2
20:00
Khimki Moskova Khimki Moskova
-
Panathinaikos Panathinaikos
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
20:00
Ankaragücü Ankaragücü
-
Kayserispor Kayserispor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
20:00
Gaziantep FK Gaziantep FK
-
Trabzonspor Trabzonspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
20:45
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
-
Kızılyıldız Kızılyıldız
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:30
Bayern Münih Bayern Münih
-
Olimpia Milano Olimpia Milano
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:30
Union Berlin Union Berlin
-
Mainz Mainz
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport 2
21:45
Fiorentina Fiorentina
-
Sampdoria Sampdoria
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
22:00
Baskonia Baskonia
-
Real Madrid Real Madrid
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:00
PSG PSG
-
Angers Angers
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports 3
03.10.2020 | Cumartesi
04:00
LA Lakers LA Lakers
-
Miami Heat Miami Heat
Basketbol / NBA The Finals
S Sport Plus
13:00
Galatasaray HDIS Galatasaray HDIS
-
Beylikdüzü Beylikdüzü
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Yayın Yok
13:00
OGM Orman OGM Orman
-
Galatasaray Galatasaray
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
13:00
Gaziantep Basket Gaziantep Basket
-
Pınar Karşıyaka Pınar Karşıyaka
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
13:30
Y.Malatyaspor Y.Malatyaspor
-
Antalyaspor Antalyaspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
14:00
Hannover 96 Hannover 96
-
Brauncshweig Brauncshweig
Futbol / Almanya Bundesliga 2
S Sport 2
14:00
Valladolid Valladolid
-
Eibar Eibar
Futbol / İspanya La Liga
Spor Smart
14:00
Keçiörengücü Keçiörengücü
-
Altay Altay
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz
14:00
Tuzlaspor Tuzlaspor
-
Bursaspor Bursaspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD
14:30
Chelsea Chelsea
-
Crystal Palace Crystal Palace
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
15:00
Aydın BB Aydın BB
-
Beşiktaş Beşiktaş
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Yayın Yok
15:00
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
-
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
Futbol / Litvanya A Lyga
Delfi Sportas Youtube
15:15
Fethiye Bld. Fethiye Bld.
-
Bursaspor Bursaspor
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
15:15
Mersin BB Mersin BB
-
Botaş Botaş
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
16:00
Qabala Qabala
-
Sumqayıt Sumqayıt
Futbol / Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
16:00
Sassuolo Sassuolo
-
Crotone Crotone
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
-
Ç.Rizespor Ç.Rizespor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
16:00
M.Başakşehir M.Başakşehir
-
Göztepe Göztepe
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
16:30
B.Dortmund B.Dortmund
-
Freiburg Freiburg
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport 2
16:30
E.Frankfurt E.Frankfurt
-
Hoffenheim Hoffenheim
Futbol / Almanya Bundesliga
Bilyoner TV
16:30
Köln Köln
-
B.M.Gladbach B.M.Gladbach
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
16:30
Stuttgart Stuttgart
-
Leverkusen Leverkusen
Futbol / Almanya Bundesliga
A Spor
16:30
Giresunspor Giresunspor
-
Boluspor Boluspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD
16:30
Werder Bremen Werder Bremen
-
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
Futbol / Almanya Bundesliga
Bilyoner TV
17:00
FK Panevezys FK Panevezys
-
Suduva Suduva
Futbol / Litvanya A Lyga
Delfi Sportas Youtube
17:00
Everton Everton
-
Brighton Brighton
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
17:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
-
Villarreal Villarreal
Futbol / İspanya La Liga
D Smart Youtube
17:30
Darüşşafaka Darüşşafaka
-
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
18:00
Lens Lens
-
St.Etienne St.Etienne
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports 3
18:00
Karayolları Karayolları
-
Fenerbahçe Opet Fenerbahçe Opet
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Yayın Yok
18:15
Zira Zira
-
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
Futbol / Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
18:30
Vakıfbank Vakıfbank
-
Kuzeyboru Kuzeyboru
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
19:00
Genoa Genoa
-
Torino Torino
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
19:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
-
Karagümrük Karagümrük
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
19:00
Altınordu Altınordu
-
Ankaraspor Ankaraspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD
19:30
Leipzig Leipzig
-
Schalke 04 Schalke 04
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport 2
19:30
Leeds United Leeds United
-
Manchester City Manchester City
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
19:30
Elche Elche
-
Huesca Huesca
Futbol / İspanya La Liga
Spor Smart Kanal 82
19:30
Real Sociedad Real Sociedad
-
Getafe Getafe
Futbol / İspanya La Liga
Spor Smart
20:00
Tofaş Tofaş
-
Büyükçekmece Büyükçekmece
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
21:45
Morabanc Andorra Morabanc Andorra
-
Joventut Badalona Joventut Badalona
Basketbol / İspanya Basketbol Ligi
Spor Smart Kanal 82
21:45
St.Truiden St.Truiden
-
Kortrijk Kortrijk
Futbol / Belçika Pro League
Tivibu Spor 3
21:45
Udinese Udinese
-
Roma Roma
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
22:00
Valencia Valencia
-
Real Betis Real Betis
Futbol / İspanya La Liga
S Sport Plus
22:00
Newcastle Newcastle
-
Burnley Burnley
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
22:00
Nice Nice
-
Nantes Nantes
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports 3
04.10.2020 | Pazar
05:30
H.Holm H.Holm
-
I.Aldana I.Aldana
Dövüş Sporları / UFC Dövüş Serisi
S Sport Plus
13:00
Osasuna Osasuna
-
Celta Vigo Celta Vigo
Futbol / İspanya La Liga
Spor Smart
13:15
Groningen Groningen
-
Ajax Ajax
Futbol / Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 4
13:30
Denizlispor Denizlispor
-
Konyaspor Konyaspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
13:30
Atalanta Atalanta
-
Cagliari Cagliari
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
14:00
Samsunspor Samsunspor
-
Beşiktaş Beşiktaş
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Yayın Yok
14:00
Montpellier Montpellier
-
Nimes Nimes
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports 3
14:00
Leicester Leicester
-
West Ham West Ham
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
14:00
Southampton Southampton
-
WBA WBA
Futbol / İngiltere Premier Lig
TRT Spor HD
14:00
Eskişehirspor Eskişehirspor
-
Ümraniyespor Ümraniyespor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz
14:00
Galatasaray HDIS Galatasaray HDIS
-
Bursa BB Bursa BB
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
14:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
-
Galatasaray Galatasaray
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
14:30
Hamburg Hamburg
-
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Futbol / Almanya Bundesliga 2
S Sport 2
14:30
Club Brugge Club Brugge
-
Anderlecht Anderlecht
Futbol / Belçika Pro League
Tivibu Spor 3
15:00
Spor Toto SK Spor Toto SK
-
İstanbul BB İstanbul BB
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
15:00
Alaves Alaves
-
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
Futbol / İspanya La Liga
Spor Smart
15:15
Petkimspor Petkimspor
-
Afyon Bld. Afyon Bld.
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
15:30
Willem II Willem II
-
Feyenoord Feyenoord
Futbol / Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 4
15:30
Gölcükspor Gölcükspor
-
Karşıyaka Karşıyaka
Futbol / TFF 3. Lig
Yayın Yok
16:00
Parma Parma
-
Verona Verona
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Benevento Benevento
-
Bologna Bologna
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Alanyaspor Alanyaspor
-
Hatayspor Hatayspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
16:00
Beşiktaş Beşiktaş
-
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
16:00
Lazio Lazio
-
Inter Inter
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Brest Brest
-
Monaco Monaco
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports 3
16:00
Wolverhampton Wolverhampton
-
Fulham Fulham
Futbol / İngiltere Premier Lig
Yayın Yok
16:00
Arsenal Arsenal
-
Sheffield Utd Sheffield Utd
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
16:00
Bordeaux Bordeaux
-
JDA Dijon JDA Dijon
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
16:00
Metz Metz
-
Lorient Lorient
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
16:00
Strasbourg Strasbourg
-
Lille Lille
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports 4
16:30
Wolfsburg Wolfsburg
-
Augsburg Augsburg
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport 2
16:30
Balıkesirspor Balıkesirspor
-
Menemenspor Menemenspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz
16:30
Samsunspor Samsunspor
-
Akhisarspor Akhisarspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD
17:00
Levante Levante
-
Real Madrid Real Madrid
Futbol / İspanya La Liga
S Sport Plus
17:30
Anadolu Efes Anadolu Efes
-
Türk Telekom Türk Telekom
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
18:00
Rennes Rennes
-
Reims Reims
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports 3
18:00
Karabağ Karabağ
-
Sebail Sebail
Futbol / Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
18:30
Manchester Utd Manchester Utd
-
Tottenham Tottenham
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
19:00
Bayern Münih Bayern Münih
-
Hertha Berlin Hertha Berlin
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport 2
19:00
Milan Milan
-
Spezia Spezia
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
19:00
Adana Demirspor Adana Demirspor
-
Adanaspor Adanaspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD
19:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
-
Galatasaray Galatasaray
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
19:00
Halkbank Halkbank
-
Fenerbahçe HDIS Fenerbahçe HDIS
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
19:00
Kocaelispor Kocaelispor
-
Çorum FK Çorum FK
Futbol / TFF 2. Lig
Yayın Yok
19:15
Charleroi Charleroi
-
Standard Liege Standard Liege
Futbol / Belçika Pro League
Tivibu Spor
19:30
Gran Canaria Gran Canaria
-
Real Madrid Real Madrid
Basketbol / İspanya Basketbol Ligi
Spor Smart Kanal 82
19:30
Cadiz Cadiz
-
Granada Granada
Futbol / İspanya La Liga
Spor Smart
20:00
Beşiktaş Beşiktaş
-
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
20:30
Benfica Benfica
-
Farense Farense
Futbol / Portekiz Liga NOS
S Sport Plus
21:15
Aston Villa Aston Villa
-
Liverpool Liverpool
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
21:45
Juventus Juventus
-
Napoli Napoli
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
22:00
Barcelona Barcelona
-
Sevilla Sevilla
Futbol / İspanya La Liga
S Sport Plus
22:00
Lyon Lyon
-
Marsilya Marsilya
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports 3
05.10.2020 | Pazartesi
02:30
Miami Heat Miami Heat
-
LA Lakers LA Lakers
Basketbol / NBA The Finals
S Sport Plus
21:30
Nürnberg Nürnberg
-
Darmstadt 98 Darmstadt 98
Futbol / Almanya Bundesliga 2
S Sport Plus
06.10.2020 | Salı
16:00
THY THY
-
Sarıyer Bld. Sarıyer Bld.
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
19:00
Unics Kazan Unics Kazan
-
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
Basketbol / Eurocup
Tivibu Spor
19:00
Vakıfbank Vakıfbank
-
Galatasaray HDIS Galatasaray HDIS
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
21:45
Connahs Quay Connahs Quay
-
Caernarfon Caernarfon
Futbol / Galler Cymru Premier Lig
Sgorio Youtube
07.10.2020 | Çarşamba
04:00
Miami Heat Miami Heat
-
LA Lakers LA Lakers
Basketbol / NBA The Finals
Bilyoner TV
17:30
Adana Basket Adana Basket
-
Fenerbahçe Fenerbahçe
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
19:00
Fenerbahçe HDIS Fenerbahçe HDIS
-
Sorgun Bld. Sorgun Bld.
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
19:30
Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija
-
Bursaspor Bursaspor
Basketbol / Eurocup
Tivibu Spor
20:00
Türk Telekom Türk Telekom
-
Darüşşafaka Darüşşafaka
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Yayın Yok
20:00
Galatasaray Galatasaray
-
OGM Orman OGM Orman
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
08.10.2020 | Perşembe
18:00
Beşiktaş Beşiktaş
-
Botaş Botaş
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Yayın Yok
19:00
Arkas Arkas
-
Bursa BB Bursa BB
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
20:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
-
Maccabi Fox Maccabi Fox
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
20:00
Zenit Basket Zenit Basket
-
Barcelona Barcelona
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
20:30
Anadolu Efes Anadolu Efes
-
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:00
Real Madrid Real Madrid
-
Valencia Basket Valencia Basket
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
09.10.2020 | Cuma
15:00
Nilüfer Bld. Nilüfer Bld.
-
Kale 1957 Kale 1957
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
19:00
Eczacıbaşı Eczacıbaşı
-
Karayolları Karayolları
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
20:00
Khimki Moskova Khimki Moskova
-
Zalgiris Kaunas Zalgiris Kaunas
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
20:00
Kızılyıldız Kızılyıldız
-
Baskonia Baskonia
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:00
Alba Berlin Alba Berlin
-
Bayern Münih Bayern Münih
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:00
Panathinaikos Panathinaikos
-
Olympiakos Olympiakos
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:45
Olimpia Milano Olimpia Milano
-
Asvel Villeurbanne Asvel Villeurbanne
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
10.10.2020 | Cumartesi
13:00
Afyon Bld. Afyon Bld.
-
Tofaş Tofaş
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
15:15
Galatasaray Galatasaray
-
Beşiktaş Beşiktaş
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
15:30
Sakaryaspor Sakaryaspor
-
Kırklarelispor Kırklarelispor
Futbol / TFF 2. Lig
Yayın Yok
17:30
Pınar Karşıyaka Pınar Karşıyaka
-
Petkimspor Petkimspor
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
20:00
Büyükçekmece Büyükçekmece
-
Darüşşafaka Darüşşafaka
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
20:00
Fenerbahçe Opet Fenerbahçe Opet
-
Aydın BB Aydın BB
Voleybol / Vestel Venüs Sultanlar Ligi
TRT Spor 2
11.10.2020 | Pazar
03:00
M.Moraes M.Moraes
-
C.Sandhagen C.Sandhagen
Dövüş Sporları / UFC Dövüş Serisi
S Sport Plus
13:00
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
-
Fethiye Bld. Fethiye Bld.
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
15:00
Kayseri Basket Kayseri Basket
-
Galatasaray Galatasaray
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Yayın Yok
15:15
OGM Orman OGM Orman
-
Anadolu Efes Anadolu Efes
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
15:15
Mersin BB Mersin BB
-
Beşiktaş Beşiktaş
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Yayın Yok
15:30
Karşıyaka Karşıyaka
-
Elazığ Bld. Elazığ Bld.
Futbol / TFF 3. Lig
Yayın Yok
17:30
Bursaspor Bursaspor
-
Gaziantep Basket Gaziantep Basket
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
17:30
Fenerbahçe Fenerbahçe
-
Nesibe Aydın Nesibe Aydın
Basketbol / Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
19:00
Fenerbahçe HDIS Fenerbahçe HDIS
-
Arkas Arkas
Voleybol / TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2
20:00
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
-
Türk Telekom Türk Telekom
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
21:45
Rusya Rusya
-
Türkiye Türkiye
Futbol / UEFA Uluslar Ligi
TRT 1