21.09.2019 | Cumartesi
06:00
N.Osaka N.Osaka
-
Y.Putintseva Y.Putintseva
Tenis / WTA Osaka
Bein Sports beIN Connect
07:30
S.Kenin S.Kenin
-
S.Stosur S.Stosur
Tenis / WTA Guangzhou
Bein Sports beIN Connect
07:30
M.Doi M.Doi
-
A.Pavlyuchenkova A.Pavlyuchenkova
Tenis / WTA Osaka
Bein Sports beIN Connect
08:00
Y.Wang Y.Wang
-
Ka.Pliskova Ka.Pliskova
Tenis / WTA Seul
Bein Sports Max 2
10:00
M.Linette M.Linette
-
E.Alexandrova E.Alexandrova
Tenis / WTA Seul
Bein Sports Max 2
13:00
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
-
OGM Orman OGM Orman
Basketbol / Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası
Tofaş Youtube
14:00
Konyaspor Konyaspor
-
Merkezefendi Bld. Merkezefendi Bld.
Basketbol / Hotel Angels Park Hazırlık Turnuvası
Kanal 58
14:00
Stuttgart Stuttgart
-
Greuther Fürth Greuther Fürth
Futbol / Almanya Bundesliga 2
S Sport 2
14:00
Villarreal Villarreal
-
Valladolid Valladolid
Futbol / İspanya La Liga
CBC Sport
14:00
Ümraniyespor Ümraniyespor
-
Boluspor Boluspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
14:00
A.Zverev A.Zverev
-
J.Isner J.Isner
Tenis / Tenis Laver Cup
Eurosport
14:30
Leeds United Leeds United
-
Derby Country Derby Country
Futbol / İngiltere Championship
Bein Sports 3
14:30
Fenerbahçe Fenerbahçe
-
Ankaragücü Ankaragücü
Futbol / TFF Elit U19 Ligi
FB TV
14:30
Leicester Leicester
-
Tottenham Tottenham
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport
15:00
Ağrı 1970 Ağrı 1970
-
Cizrespor Cizrespor
Futbol / TFF 3. Lig
TRT Kürdi
15:00
Elaziz Bld. Elaziz Bld.
-
Fethiyespor Fethiyespor
Futbol / TFF 3. Lig
RTV 23 Elazığ
15:00
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
-
Pendikspor Pendikspor
Futbol / TFF 2. Lig
Çay TV Rize
15:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
-
Antalyaspor Antalyaspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
15:00
Kaiserslautern Kaiserslautern
-
Magdeburg Magdeburg
Futbol / Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube
15:30
Aksaray Bld. Aksaray Bld.
-
Silivrispor Silivrispor
Futbol / TFF 3. Lig
Kanal 68
15:30
Erbaaspor Erbaaspor
-
Karşıyaka Karşıyaka
Futbol / TFF 3. Lig
Yayın Yok
15:30
Gaziantep Basket Gaziantep Basket
-
Darüşşafaka Darüşşafaka
Basketbol / Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası
Tofaş Youtube
16:00
R.Federer R.Federer
-
N.Kyrgios N.Kyrgios
Tenis / Tenis Laver Cup
Bein Sports 4
16:00
Sarıyer Sarıyer
-
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Futbol / TFF 2. Lig
Yayın Yok
16:00
Tuzlaspor Tuzlaspor
-
Sakaryaspor Sakaryaspor
Futbol / TFF 2. Lig
Yayın Yok
16:00
Udinese Udinese
-
Brescia Brescia
Futbol / İtalya Serie A
Yayın Yok
16:00
Petkimspor Petkimspor
-
Fethiye Bld. Fethiye Bld.
Basketbol / Hotel Angels Park Hazırlık Turnuvası
Kanal 58
16:30
Altay Altay
-
Keçiörengücü Keçiörengücü
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
16:30
Osmanlıspor Osmanlıspor
-
Altınordu Altınordu
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
16:30
Sumqayıt Sumqayıt
-
Sabah Bakü Sabah Bakü
Futbol / Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
16:30
Leverkusen Leverkusen
-
Union Berlin Union Berlin
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
16:30
Hertha Berlin Hertha Berlin
-
Paderborn Paderborn
Futbol / Almanya Bundesliga
Yayın Yok
16:30
Freiburg Freiburg
-
Augsburg Augsburg
Futbol / Almanya Bundesliga
Yayın Yok
16:30
Bayern Münih Bayern Münih
-
Köln Köln
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
16:45
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
-
Olimpia Milano Olimpia Milano
Basketbol / Pavlos Giannakopoulos Turnuvası
Bein Sports 3
17:00
Barcelona Barcelona
-
Atletico Madrid Atletico Madrid
Futbol / İspanya La Liga Kadınlar
Barcelona Youtube
17:00
Cadiz Cadiz
-
Deportivo Deportivo
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
17:00
Levante Levante
-
Eibar Eibar
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
17:00
Everton Everton
-
Sheffield Utd Sheffield Utd
Futbol / İngiltere Premier Lig
TRT Spor HD
17:00
Manchester City Manchester City
-
Watford Watford
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport
17:00
Crystal Palace Crystal Palace
-
Wolves Wolves
Futbol / İngiltere Premier Lig
Yayın Yok
17:00
Burnley Burnley
-
Norwich City Norwich City
Futbol / İngiltere Premier Lig
Yayın Yok
17:00
Cardiff City Cardiff City
-
Middlesbrough Middlesbrough
Futbol / İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect
17:30
Türk Telekom Türk Telekom
-
Teksüt Bandırma Teksüt Bandırma
Basketbol / TÜBAD Basketbol Turnuvası
TBF TV Youtube
17:30
Kayserispor Kayserispor
-
Denizlispor Denizlispor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
18:00
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
-
Manisa FK Manisa FK
Futbol / TFF 2. Lig
Yayın Yok
18:00
Tofaş Tofaş
-
Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban
Basketbol / Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası
Tofaş Youtube
18:30
Marsilya Marsilya
-
Montpellier Montpellier
Futbol / Fransa Ligue 1
Yayın Yok
18:45
Sebail Sebail
-
Qabala Qabala
Futbol / Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
19:00
Adana Demirspor Adana Demirspor
-
Bursaspor Bursaspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
19:00
Kocaelispor Kocaelispor
-
Turgutluspor Turgutluspor
Futbol / TFF 3. Lig
Yayın Yok
19:00
Samsunspor Samsunspor
-
Tarsus İY Tarsus İY
Futbol / TFF 2. Lig
Samsun Burada TV
19:00
Real Zaragoza Real Zaragoza
-
Lugo Lugo
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
19:00
Zenit Zenit
-
Rubin Kazan Rubin Kazan
Futbol / Rusya Premier Lig
Rusya PL Youtube
19:00
Juventus Juventus
-
Verona Verona
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports Max 2
19:00
Anadolu Efes Anadolu Efes
-
Alba Berlin Alba Berlin
Basketbol / Zadar Basketbol Turnuvası
Bein Sports 3
19:00
Pınar Karşıyaka Pınar Karşıyaka
-
Büyükçekmece Büyükçekmece
Basketbol / Pınar Protein Cup
Karşıyaka Youtube
19:00
Panathinaikos Panathinaikos
-
Maccabi Fox Maccabi Fox
Basketbol / Pavlos Giannakopoulos Turnuvası
Bein Sports 4
19:00
Vanoli Cremona Vanoli Cremona
-
Dinamo Sassari Dinamo Sassari
Basketbol / İtalya Basketbol Süper Kupa
Eurosport Player
19:30
Atletico Madrid Atletico Madrid
-
Celta Vigo Celta Vigo
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
19:30
Newcastle Newcastle
-
Brighton Brighton
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport
19:30
Werder Bremen Werder Bremen
-
Leipzig Leipzig
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
19:30
Barcelona Barcelona
-
Valencia Basket Valencia Basket
Basketbol / İspanya Basketbol Süper Kupa
Spor Smart
20:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
-
Ankaragücü Ankaragücü
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
20:00
R.Nadal R.Nadal
-
M.Raonic M.Raonic
Tenis / Tenis Laver Cup
Eurosport
20:00
Beşiktaş SJ Beşiktaş SJ
-
Galatasaray Galatasaray
Basketbol / TÜBAD Basketbol Turnuvası
TBF TV Youtube
21:00
Nimes Nimes
-
Toulouse Toulouse
Futbol / Fransa Ligue 1
Yayın Yok
21:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Almeria Almeria
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
21:00
Reims Reims
-
Monaco Monaco
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1
21:00
Metz Metz
-
Amiens Amiens
Futbol / Fransa Ligue 1
Yayın Yok
21:00
Bordeaux Bordeaux
-
Brest Brest
Futbol / Fransa Ligue 1
Yayın Yok
21:00
Nice Nice
-
JDA Dijon JDA Dijon
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2
21:30
Venezia Venezia
-
HC Brindisi HC Brindisi
Basketbol / İtalya Basketbol Süper Kupa
Eurosport Player
21:30
Albacete Albacete
-
Malaga Malaga
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
21:45
Milan Milan
-
Inter Inter
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports 3
22:00
Nadal/Tsitsipas Nadal/Tsitsipas
-
Kyrgios/Sock Kyrgios/Sock
Tenis / Tenis Laver Cup
Eurosport
22:00
Granada Granada
-
Barcelona Barcelona
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
22:00
Real Madrid Real Madrid
-
Fuenlabrada Fuenlabrada
Basketbol / İspanya Basketbol Süper Kupa
Spor Smart
22:30
Atlanta United Atlanta United
-
SJ Earthquakes SJ Earthquakes
Futbol / MLS
S Sport 2
22.09.2019 | Pazar
03:00
Y.Rodriguez Y.Rodriguez
-
J.Stephens J.Stephens
Dövüş Sporları / UFC Dövüş Serisi
S Sport Plus
05:30
LA Galaxy LA Galaxy
-
Montreal Impact Montreal Impact
Futbol / MLS
Yayın Yok
06:00
N.Osaka N.Osaka
-
A.Pavlyuchenkova A.Pavlyuchenkova
Tenis / WTA Osaka
Bein Sports beIN Connect
08:00
Ka.Pliskova Ka.Pliskova
-
M.Linette M.Linette
Tenis / WTA Seul
Bein Sports Max 2
11:30
Orenburg Orenburg
-
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
Futbol / Rusya Premier Lig
Rusya PL Youtube
13:00
Federer/Nadal Federer/Nadal
-
Isner/Sock Isner/Sock
Tenis / Tenis Laver Cup
Eurosport
13:00
Ponferradina Ponferradina
-
Real Oviedo Real Oviedo
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
13:00
Getafe Getafe
-
Mallorca Mallorca
Futbol / İspanya La Liga
CBC Sport
13:30
Sassuolo Sassuolo
-
SPAL SPAL
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports 3
14:00
Ç.Rizespor Ç.Rizespor
-
Gazişehir FK Gazişehir FK
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
14:00
Giresunspor Giresunspor
-
Karagümrük Karagümrük
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
14:00
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
-
Sochi Sochi
Futbol / Rusya Premier Lig
Rusya PL Youtube
14:00
WBA WBA
-
Huddersfield Huddersfield
Futbol / İngiltere Championship
Bein Sports Max 2
14:15
St.Johnstone St.Johnstone
-
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
Futbol / İskoçya Premier Lig
Smart Spor Kanal 82
14:30
Hamburg Hamburg
-
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Futbol / Almanya Bundesliga 2
S Sport 2
14:30
Tianjin Tianhai Tianjin Tianhai
-
Beijing Guoan Beijing Guoan
Futbol / Çin Süper Ligi
S Sport Plus
15:00
R.Nadal R.Nadal
-
N.Kyrgios N.Kyrgios
Tenis / Tenis Laver Cup
Eurosport
15:00
Espanyol Espanyol
-
Real Sociedad Real Sociedad
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
15:30
FC Emmen FC Emmen
-
Feyenoord Feyenoord
Futbol / Hollanda Eredivisie
Yayın Yok
15:45
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
-
Panathinaikos Panathinaikos
Basketbol / Pavlos Giannakopoulos Turnuvası
Bein Sports 3
16:00
Sampdoria Sampdoria
-
Torino Torino
Futbol / İtalya Serie A
Yayın Yok
16:00
Lecce Lecce
-
Napoli Napoli
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Bologna Bologna
-
Roma Roma
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports 4
16:00
West Ham West Ham
-
Manchester Utd. Manchester Utd.
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport
16:00
Rennes Rennes
-
Lille Lille
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2
16:30
B.M.Gladbach B.M.Gladbach
-
F.Düsseldorf F.Düsseldorf
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
16:30
Eskişehirspor Eskişehirspor
-
Menemenspor Menemenspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
16:30
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
-
Alanyaspor Alanyaspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
17:00
R.Federer R.Federer
-
J.Isner J.Isner
Tenis / Tenis Laver Cup
Eurosport
17:00
Girona Girona
-
Las Palmas Las Palmas
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
17:00
Valencia Valencia
-
Leganes Leganes
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
17:00
Hibernian Hibernian
-
Hearts Hearts
Futbol / İskoçya Premier Lig
Spor Smart
17:30
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
-
Keşla Keşla
Futbol / Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
17:45
ADO Den Haag ADO Den Haag
-
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Futbol / Hollanda Eredivisie
Yayın Yok
17:45
PSV PSV
-
Ajax Ajax
Futbol / Hollanda Eredivisie
S Sport Plus
18:00
Türkiye Türkiye
-
İtalya İtalya
Voleybol / Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası
TRT Spor 2
18:00
Angers Angers
-
St.Etienne St.Etienne
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports 4
18:00
Olimpia Milano Olimpia Milano
-
Maccabi Fox Maccabi Fox
Basketbol / Pavlos Giannakopoulos Turnuvası
Bein Sports 3
18:00
Vanoli Cremona Vanoli Cremona
-
HC Brindisi HC Brindisi
Basketbol / İtalya Basketbol Süper Kupa
Eurosport Player
18:30
Arsenal Arsenal
-
Aston Villa Aston Villa
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport
18:30
Chelsea Chelsea
-
Liverpool Liverpool
Futbol / İngiltere Premier Lig
TRT Spor HD
19:00
A.Zverev A.Zverev
-
M.Raonic M.Raonic
Tenis / Tenis Laver Cup
Eurosport
19:00
Y.Malatyaspor Y.Malatyaspor
-
Galatasaray Galatasaray
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
19:00
Akhisarspor Akhisarspor
-
Hatayspor Hatayspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
19:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
-
Krasnodar Krasnodar
Futbol / Rusya Premier Lig
Rusya PL Youtube
19:00
Sporting Gijon Sporting Gijon
-
Racing Santander Racing Santander
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
19:00
Atalanta Atalanta
-
Fiorentina Fiorentina
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports Max 2
19:00
Numancia Numancia
-
Elche Elche
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
19:00
E.Frankfurt E.Frankfurt
-
B.Dortmund B.Dortmund
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
19:00
Club Brugge Club Brugge
-
Anderlecht Anderlecht
Futbol / Belçika Pro League
S Sport Plus
19:30
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
-
Alaves Alaves
Futbol / İspanya La Liga
CBC Sport
20:00
Barcelona Barcelona
-
Real Madrid Real Madrid
Basketbol / İspanya Basketbol Süper Kupa
Spor Smart
21:00
Tenerife Tenerife
-
Fuenlabrada Fuenlabrada
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
21:00
Extremadura Extremadura
-
Huesca Huesca
Futbol / İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
21:30
Dinamo Sassari Dinamo Sassari
-
Venezia Venezia
Basketbol / İtalya Basketbol Süper Kupa
Eurosport Player
21:45
Lazio Lazio
-
Parma Parma
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports 3
22:00
Lyon Lyon
-
PSG PSG
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports 4
22:00
Sevilla Sevilla
-
Real Madrid Real Madrid
Futbol / İspanya La Liga
CBC Sport
22:30
Porto Porto
-
Santa Clara Santa Clara
Futbol / Portekiz Liga NOS
S Sport 2
22:55
Portland Timbers Portland Timbers
-
Minnesota United Minnesota United
Futbol / MLS
Yayın Yok
23.09.2019 | Pazartesi
00:00
Las Vegas Aces Las Vegas Aces
-
Washington Mystics Washington Mystics
Basketbol / WNBA Play-Off
Yayın Yok
02:00
LA Sparks LA Sparks
-
Connecticut Sun Connecticut Sun
Basketbol / WNBA Play-Off
Yayın Yok
18:00
Zira Zira
-
Karabağ Karabağ
Futbol / Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
20:00
Beşiktaş Beşiktaş
-
M.Başakşehir M.Başakşehir
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
20:00
Sivasspor Sivasspor
-
Trabzonspor Trabzonspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
21:30
Wolfsburg Wolfsburg
-
Hoffenheim Hoffenheim
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
24.09.2019 | Salı
13:00
Y.Çorumspor Y.Çorumspor
-
Kasımpaşa Kasımpaşa
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
15:00
Muğlaspor Muğlaspor
-
Bursaspor Bursaspor
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
16:30
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
-
24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
18:30
Balıkesirspor Balıkesirspor
-
Vanspor Vanspor
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
20:00
JDA Dijon JDA Dijon
-
Marsilya Marsilya
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
20:00
Valladolid Valladolid
-
Granada Granada
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
20:30
Kocaelispor Kocaelispor
-
Sivas Bld. Sivas Bld.
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
21:00
Real Betis Real Betis
-
Levante Levante
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
22:00
Monaco Monaco
-
Nice Nice
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
22:00
Barcelona Barcelona
-
Villarreal Villarreal
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
25.09.2019 | Çarşamba
13:00
Hacettepe Hacettepe
-
Denizlispor Denizlispor
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
15:00
Manisa FK Manisa FK
-
Elazığ Bld. Elazığ Bld.
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
16:30
Kahramanmaraş Kahramanmaraş
-
Karagümrük Karagümrük
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
18:30
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
-
Eskişehirspor Eskişehirspor
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
19:30
PSV PSV
-
Groningen Groningen
Futbol / Hollanda Eredivisie
S Sport Plus
20:00
St.Etienne St.Etienne
-
Metz Metz
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
20:00
Mallorca Mallorca
-
Atletico Madrid Atletico Madrid
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
20:00
Toulouse Toulouse
-
Angers Angers
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
20:00
Leganes Leganes
-
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
20:00
Nantes Nantes
-
Rennes Rennes
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
20:00
Montpellier Montpellier
-
Nimes Nimes
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
20:00
Lille Lille
-
Strasbourg Strasbourg
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
20:00
Brest Brest
-
Lyon Lyon
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
20:00
Amiens Amiens
-
Bordeaux Bordeaux
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
20:30
Göztepe Göztepe
-
Yozgatspor Yozgatspor
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
21:00
Valencia Valencia
-
Getafe Getafe
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
21:45
Verona Verona
-
Udinese Udinese
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
21:45
Torino Torino
-
Milan Milan
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
21:45
SPAL SPAL
-
Lecce Lecce
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
21:45
Napoli Napoli
-
Cagliari Cagliari
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
21:45
Roma Roma
-
Atalanta Atalanta
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
21:45
Inter Inter
-
Lazio Lazio
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
21:45
Brescia Brescia
-
Juventus Juventus
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
21:45
Ajax Ajax
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Futbol / Hollanda Eredivisie
S Sport Plus
21:45
Parma Parma
-
Sassuolo Sassuolo
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
21:45
Fiorentina Fiorentina
-
Sampdoria Sampdoria
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
21:45
Genoa Genoa
-
Bologna Bologna
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
22:00
PSG PSG
-
Reims Reims
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
22:00
Real Madrid Real Madrid
-
Osasuna Osasuna
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
26.09.2019 | Perşembe
03:30
Independiente DV Independiente DV
-
Corinthians Corinthians
Futbol / Copa Sudamericana
S Sport
04:30
Real Salt Lake Real Salt Lake
-
LA Galaxy LA Galaxy
Futbol / MLS
Yayın Yok
13:00
Kırıkkale BA Kırıkkale BA
-
Denizlispor Denizlispor
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
14:30
Hatayspor Hatayspor
-
Siirt İÖİ Siirt İÖİ
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
16:30
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
-
Osmaniyespor Osmaniyespor
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
18:30
Akhisarspor Akhisarspor
-
Bayburt GÖİ Bayburt GÖİ
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
19:00
Anadolu Efes Anadolu Efes
-
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
Basketbol / TBF Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası
TRT Spor HD
20:00
Eibar Eibar
-
Sevilla Sevilla
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
20:30
Sakaryaspor Sakaryaspor
-
Çankırıspor Çankırıspor
Futbol / Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
A Spor
21:00
Feyenoord Feyenoord
-
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Futbol / Hollanda Eredivisie
S Sport Plus
21:00
Celta Vigo Celta Vigo
-
Espanyol Espanyol
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
22:00
Real Sociedad Real Sociedad
-
Alaves Alaves
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
27.09.2019 | Cuma
03:30
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
-
Colon Colon
Futbol / Copa Sudamericana
S Sport
20:30
D.Dubois D.Dubois
-
E.Tetteh E.Tetteh
Boks / Ağır Sıklet
S Sport Plus
20:30
M.Başakşehir M.Başakşehir
-
Ç.Rizespor Ç.Rizespor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
21:30
Union Berlin Union Berlin
-
E.Frankfurt E.Frankfurt
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
22:00
Villarreal Villarreal
-
Real Betis Real Betis
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
28.09.2019 | Cumartesi
13:00
Büyükçekmece Büyükçekmece
-
Darüşşafaka Darüşşafaka
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
14:00
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
-
Valencia Valencia
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
14:00
Keçiörengücü Keçiörengücü
-
Ümraniyespor Ümraniyespor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
14:30
Lyon Lyon
-
Nantes Nantes
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
14:30
Sheffield Utd Sheffield Utd
-
Liverpool Liverpool
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport
15:00
Denizlispor Denizlispor
-
Kasımpaşa Kasımpaşa
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
15:15
Türk Telekom Türk Telekom
-
Galatasaray Galatasaray
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
16:30
Augsburg Augsburg
-
Leverkusen Leverkusen
Futbol / Almanya Bundesliga
Yayın Yok
16:30
Hoffenheim Hoffenheim
-
B.M.Gladbach B.M.Gladbach
Futbol / Almanya Bundesliga
Yayın Yok
16:30
Leipzig Leipzig
-
Schalke 04 Schalke 04
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
16:30
Mainz Mainz
-
Wolfsburg Wolfsburg
Futbol / Almanya Bundesliga
Yayın Yok
16:30
Paderborn Paderborn
-
Bayern Münih Bayern Münih
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
16:30
Boluspor Boluspor
-
İstanbulspor İstanbulspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
17:00
Getafe Getafe
-
Barcelona Barcelona
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
17:00
Wolves Wolves
-
Watford Watford
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
17:00
Tottenham Tottenham
-
Southampton Southampton
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport 2
17:00
Crystal Palace Crystal Palace
-
Norwich City Norwich City
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
17:00
Chelsea Chelsea
-
Brighton Brighton
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport
17:00
Bournemouth Bournemouth
-
West Ham West Ham
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
17:00
Aston Villa Aston Villa
-
Burnley Burnley
Futbol / İngiltere Premier Lig
TRT Spor HD
17:30
Teksüt Bandırma Teksüt Bandırma
-
Pınar Karşıyaka Pınar Karşıyaka
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
17:30
Alanyaspor Alanyaspor
-
Sivasspor Sivasspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
18:30
Bordeaux Bordeaux
-
PSG PSG
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
19:00
Adanaspor Adanaspor
-
Altay Altay
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
19:00
Bursaspor Bursaspor
-
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
19:30
Granada Granada
-
Leganes Leganes
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
19:30
B.Dortmund B.Dortmund
-
Werder Bremen Werder Bremen
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
19:30
Leicester Leicester
-
Newcastle Newcastle
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport
19:30
Zwolle Zwolle
-
PSV PSV
Futbol / Hollanda Eredivisie
S Sport Plus
20:00
Bursaspor Bursaspor
-
Tofaş Tofaş
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
20:00
Galatasaray Galatasaray
-
Fenerbahçe Fenerbahçe
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
21:00
Reims Reims
-
JDA Dijon JDA Dijon
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
21:00
Nice Nice
-
Lille Lille
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
21:00
Monaco Monaco
-
Brest Brest
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
21:00
Metz Metz
-
Toulouse Toulouse
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
21:00
Angers Angers
-
Amiens Amiens
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
21:00
J.Hermansson J.Hermansson
-
J.Cannonier J.Cannonier
Dövüş Sporları / UFC Dövüş Serisi
S Sport Plus
21:45
Ajax Ajax
-
Groningen Groningen
Futbol / Hollanda Eredivisie
S Sport Plus
22:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
-
Real Madrid Real Madrid
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
29.09.2019 | Pazar
04:00
A.Dirrell A.Dirrell
-
D.Benavidez D.Benavidez
Boks / WBC Süper Orta Sıklet
DMAX Türkiye
05:00
E.Spence Jr. E.Spence Jr.
-
S.Porter S.Porter
Boks / WBC-IBF Yarı Orta Sıklet
DMAX Türkiye
13:00
Espanyol Espanyol
-
Valladolid Valladolid
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
13:15
Feyenoord Feyenoord
-
Twente Twente
Futbol / Hollanda Eredivisie
S Sport Plus
14:00
Hatayspor Hatayspor
-
Eskişehirspor Eskişehirspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
14:00
Konyaspor Konyaspor
-
Kayserispor Kayserispor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
15:00
Eibar Eibar
-
Celta Vigo Celta Vigo
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
15:15
Gaziantep Basket Gaziantep Basket
-
Afyon Bld. Afyon Bld.
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
16:00
Udinese Udinese
-
Bologna Bologna
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Sassuolo Sassuolo
-
Atalanta Atalanta
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Napoli Napoli
-
Brescia Brescia
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Parma Parma
-
Torino Torino
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Sampdoria Sampdoria
-
Inter Inter
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Milan Milan
-
Fiorentina Fiorentina
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Lazio Lazio
-
Genoa Genoa
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Juventus Juventus
-
SPAL SPAL
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Cagliari Cagliari
-
Verona Verona
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:00
Strasbourg Strasbourg
-
Montpellier Montpellier
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
16:00
Lecce Lecce
-
Roma Roma
Futbol / İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
16:30
Antalyaspor Antalyaspor
-
Y.Malatyaspor Y.Malatyaspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
16:30
Ankaragücü Ankaragücü
-
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
16:30
Balıkesirspor Balıkesirspor
-
Giresunspor Giresunspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
16:30
F.Düsseldorf F.Düsseldorf
-
Freiburg Freiburg
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
17:00
Alaves Alaves
-
Mallorca Mallorca
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
17:30
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
-
Beşiktaş SJ Beşiktaş SJ
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
18:00
Nimes Nimes
-
St.Etienne St.Etienne
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
18:30
Everton Everton
-
Manchester City Manchester City
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport
19:00
Köln Köln
-
Hertha Berlin Hertha Berlin
Futbol / Almanya Bundesliga
S Sport Plus
19:00
Karagümrük Karagümrük
-
Akhisarspor Akhisarspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
19:00
Menemenspor Menemenspor
-
Osmanlıspor Osmanlıspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
19:00
Trabzonspor Trabzonspor
-
Beşiktaş Beşiktaş
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
19:30
Levante Levante
-
Osasuna Osasuna
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
20:00
İstanbul BB İstanbul BB
-
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
22:00
Marsilya Marsilya
-
Rennes Rennes
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
22:00
Sevilla Sevilla
-
Real Sociedad Real Sociedad
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
30.09.2019 | Pazartesi
02:30
LA Galaxy LA Galaxy
-
Vancouver W.Caps Vancouver W.Caps
Futbol / MLS
Yayın Yok
19:00
Altınordu Altınordu
-
Adana Demirspor Adana Demirspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
20:00
Anadolu Efes Anadolu Efes
-
OGM Orman OGM Orman
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
20:00
Gazişehir FK Gazişehir FK
-
Göztepe Göztepe
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
22:00
Manchester Utd. Manchester Utd.
-
Arsenal Arsenal
Futbol / İngiltere Premier Lig
S Sport
01.10.2019 | Salı
19:55
Atalanta Atalanta
-
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
19:55
Real Madrid Real Madrid
-
Club Brugge Club Brugge
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
22:00
Galatasaray Galatasaray
-
PSG PSG
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
22:00
Kızılyıldız Kızılyıldız
-
Olympiakos Olympiakos
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 2
22:00
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
-
Atletico Madrid Atletico Madrid
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 1
22:00
Manchester City Manchester City
-
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 4
22:00
Tottenham Tottenham
-
Bayern Münih Bayern Münih
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
22:00
Juventus Juventus
-
Leverkusen Leverkusen
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 3
02.10.2019 | Çarşamba
17:50
Guimaraes Guimaraes
-
E.Frankfurt E.Frankfurt
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
19:55
Genk Genk
-
Napoli Napoli
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
19:55
Slavia Prag Slavia Prag
-
B.Dortmund B.Dortmund
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
22:00
Valencia Valencia
-
Ajax Ajax
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 4
22:00
Zenit Zenit
-
Benfica Benfica
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 2
22:00
Leipzig Leipzig
-
Lyon Lyon
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 1
22:00
Liverpool Liverpool
-
Salzburg Salzburg
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 3
22:00
Lille Lille
-
Chelsea Chelsea
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
22:00
Barcelona Barcelona
-
Inter Inter
Futbol / UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
03.10.2019 | Perşembe
17:50
Astana Astana
-
Partizan Partizan
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
19:55
M.Başakşehir M.Başakşehir
-
B.M.Gladbach B.M.Gladbach
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 2
19:55
Young Boys Young Boys
-
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
19:55
Wolfsberger Wolfsberger
-
Roma Roma
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
19:55
St.Etienne St.Etienne
-
Wolfsburg Wolfsburg
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
19:55
Oleksandriya Oleksandriya
-
Gent Gent
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
19:55
Beşiktaş Beşiktaş
-
Wolves Wolves
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 1
19:55
Feyenoord Feyenoord
-
Porto Porto
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
19:55
Ferencvaros Ferencvaros
-
Ludogorets Ludogorets
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
19:55
CSKA Moskova CSKA Moskova
-
Espanyol Espanyol
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
19:55
Braga Braga
-
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
19:55
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
-
Manchester Utd Manchester Utd
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
20:00
Khimki Moskova Khimki Moskova
-
Maccabi Fox Maccabi Fox
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:00
Panathinaikos Panathinaikos
-
Kızılyıldız Kızılyıldız
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:30
Bayern Münih Bayern Münih
-
Olimpia Milano Olimpia Milano
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:00
Malmö Malmö
-
Kopenhag Kopenhag
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
22:00
Trabzonspor Trabzonspor
-
Basel Basel
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 1
22:00
Sporting Lisbon Sporting Lisbon
-
LASK Linz LASK Linz
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
22:00
Sevilla Sevilla
-
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
22:00
Rosenborg Rosenborg
-
PSV PSV
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
22:00
Krasnodar Krasnodar
-
Getafe Getafe
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
22:00
Lugano Lugano
-
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
22:00
Dudelange Dudelange
-
Karabağ Karabağ
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
CBC Sport
22:00
Celtic Celtic
-
CFR Cluj CFR Cluj
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Yayın Yok
22:00
Arsenal Arsenal
-
Standard Liege Standard Liege
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
22:00
Real Madrid Real Madrid
-
Fenerbahçe Beko Fenerbahçe Beko
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:00
Lazio Lazio
-
Rennes Rennes
Futbol / UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
04.10.2019 | Cuma
19:00
Altay Altay
-
Bursaspor Bursaspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
20:00
Zalgiris Kaunas Zalgiris Kaunas
-
Baskonia Baskonia
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
20:30
Y.Malatyaspor Y.Malatyaspor
-
Denizlispor Denizlispor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
20:30
Anadolu Efes Anadolu Efes
-
Barcelona Barcelona
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
20:30
Fenerbahçe Fenerbahçe
-
Antalyaspor Antalyaspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
21:00
Alba Berlin Alba Berlin
-
Zenit Basket Zenit Basket
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:45
Asvel Villeurbanne Asvel Villeurbanne
-
Olympiakos Olympiakos
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
21:45
Amiens Amiens
-
Marsilya Marsilya
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
22:00
Valencia Basket Valencia Basket
-
CSKA Moskova CSKA Moskova
Basketbol / THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
22:00
Real Betis Real Betis
-
Eibar Eibar
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
05.10.2019 | Cumartesi
13:00
Tofaş Tofaş
-
İstanbul BB İstanbul BB
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
14:00
Giresunspor Giresunspor
-
Akhisarspor Akhisarspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
14:00
Leganes Leganes
-
Levante Levante
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
15:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
-
Konyaspor Konyaspor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
15:15
Galatasaray Galatasaray
-
Bahçeşehir Klj Bahçeşehir Klj
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
16:30
Eskişehirspor Eskişehirspor
-
Karagümrük Karagümrük
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
16:30
İstanbulspor İstanbulspor
-
Keçiörengücü Keçiörengücü
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
17:00
Real Madrid Real Madrid
-
Granada Granada
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
17:30
Darüşşafaka Darüşşafaka
-
Bursaspor Bursaspor
Basketbol / Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2
17:30
Göztepe Göztepe
-
Kayserispor Kayserispor
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
18:30
PSG PSG
-
Angers Angers
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
19:00
Balıkesirspor Balıkesirspor
-
Boluspor Boluspor
Futbol / Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
19:30
Valencia Valencia
-
Alaves Alaves
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok
20:00
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
-
Galatasaray Galatasaray
Futbol / Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
21:00
Brest Brest
-
Metz Metz
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
21:00
JDA Dijon JDA Dijon
-
Strasbourg Strasbourg
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
21:00
Montpellier Montpellier
-
Monaco Monaco
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
21:00
Nantes Nantes
-
Nice Nice
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
21:00
Toulouse Toulouse
-
Bordeaux Bordeaux
Futbol / Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
22:00
Osasuna Osasuna
-
Villarreal Villarreal
Futbol / İspanya La Liga
Yayın Yok